Gdzie kupić G-shocka?
Odpowiedz do tematu

Blaz
[Usunięty]
:
Chamska podróba. Z dala od tego...

:
Blaz napisał/a:
Chamska podróba. Z dala od tego...

Czyli na co zwracac uwage, procz ceny? na ebayu sa po circa 150 usd, na adrogo od 170-220 zł, uzywki.

Ostatnio zmieniony przez Monter 2011-08-15, 18:05, w całości zmieniany 1 raz
..stare chłopy a pokazują pudełka...jak dzieci..

Wilk jest tylko jeden ! podrupkowicze...
Darmowy serwer fotek do 16 GB
Blaz
[Usunięty]
:
W Polsce ceny Risemanów są na poziomie 400-500 zł. Raz widziałem oryginalnego Risemana na allegro za 300 zł, ale to była duża okazja. W sumie oferty na allegro rzędu 250 zł i poniżej możesz od razu pomijać.

Dla niewprawnego oka najlepszą metodą jest zwrócenie uwagi na to kółko z czerwoną obwódką. W podróbkach najczęściej jest tam litera G. W rzeczywistości mieści się tam wykres barometru:



Dochodzi do tego zupełnie inna czcionka wyświetlaczy, napisy wokół.

Ostatnio zmieniony przez Blaz 2011-08-15, 18:18, w całości zmieniany 1 raz
:
Dzieki :)
Blaz ja sie nie znam, ale czy nie mówisz o GW-9200? ja pytam o G-9200. To ponoc całkiem rózniace sie modele

..stare chłopy a pokazują pudełka...jak dzieci..

Wilk jest tylko jeden ! podrupkowicze...
Darmowy serwer fotek do 16 GB
Blaz
[Usunięty]
:
Wizualnie to są dokładnie te same modele. Po prostu GW-9200 ma baterię słoneczną i waveceptora, a G-9200 ma baterię słoneczną, a nie ma waveceptora. :grin:

:
Blaz napisał/a:
Wizualnie to są dokładnie te same modele. Po prostu GW-9200 ma baterię słoneczną i waveceptora, a G-9200 ma baterię słoneczną, a nie ma waveceptora. :grin:

..a w ten deseń. Jeszcze raz dzięki. Teraz muszę wytłumaczyć kobiecie ze ten jest fe :)

..stare chłopy a pokazują pudełka...jak dzieci..

Wilk jest tylko jeden ! podrupkowicze...
Darmowy serwer fotek do 16 GB
hendrix89
[Usunięty]
:
Co do zakupów. W Zibi dałem za 9200 mniej niż w większości naszych normalnych sklepów internetowych. Pewnie i tak mogłem dać mniej na allegro czy ebayu, ale, żeby sklep był tańszy sklepów internetowych o prawie 10%, to jakaś masakra.

Blaz
[Usunięty]
:
A za ile kupiłeś w Zibi?

hendrix89
[Usunięty]
:
Większość sklepów internetowych 719 zł.
W Zibi dałem 650. prawie 70 zł mniej. Sklep mający zegarki sprowadzane miał je za 619. Sychronizowana 5 dni wcześniej, czyli długo nie leżał, bo raczej nie zsychronizowałby się w takim bunkrze jak Plaza.

Ostatnio zmieniony przez hendrix89 2011-11-09, 20:20, w całości zmieniany 1 raz
Blaz
[Usunięty]
:
http://www.nywatchstore.com/gw92001.html

Na allegro często są po 450-500 zł.

:
Do tej ceny z linku, trzeba jeszcze dodać 16$ za shipping i wielce prawdopodobne opłaty celno-skarbowe.

Blaz
[Usunięty]
:
Nie. Sprowadzałem go dwa razy z tego sklepu. Zero cła i Vatu. Znany zresztą sklep wśród miłośników G-shocków. :grin:

hendrix89
[Usunięty]
:
Właśnie na allegro nie patrzyłem, bo decyzja o zakupie była impulsywna ;)
Ale czy to nie paradoks, że sklepy internetowe mające tylko własne domeny do opłacenia, czy nawet internetowy time trend należący do Zibi sprzedają te zegarki za dużo większą cenę niż sklep wynajmujący powierzchnię w CH w centrum Sosnowca?

Blaz
[Usunięty]
:
To nie jest paradoks. To się nazywa monopol Zibi. :mrgreen:

hendrix89
[Usunięty]
:
W sumie te wszystkie sklepy skoro miały naszą gwarancję, itp, były od Zibi faktycznie ;)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.