Sklepy internetowe
Odpowiedz do tematu

:
karloss napisał/a:


Co klikniete? :popcorn:


G-Shock :popcorn:

Ostatnio zmieniony przez Woytec 2016-06-09, 08:10, w całości zmieniany 1 raz
:
który? :))

:
:popcorn:

rinkazki napisał/a:
... ma ktoś kod na 10% lub więcej? ...

pdrog napisał/a:
... żyję z zasadą "miej wyjebane, a będzie Ci dane"....... ;)
:
Ten cały czarny cool


edit
dybuk...

Ostatnio zmieniony przez Woytec 2016-06-09, 11:21, w całości zmieniany 2 razy
:
A dzie dajom Big Mako w rozsądnych piniondzach :?:

:
MyWatchesHub właśnie zyskal nową odsłonę, teraz nazywa się WatchesZon
http://www.watcheszon.com/
Poza nazwą innych zmian nie zauważyłem, przeglądanie modeli jak było do doopy tak zostało :/

:
Panowie,
popełniłem zakup na massdropie i pomimo przepakowania przesyłki w Niemczech i nadaniu jej trackingu niemieckiego - DHL , otrzymałem wezwanie z PP by przesłać im dokumenty potwierdzające nabycie :/ Na wezwaniu jest informacje że to przesyła z Niemiec i nie ma żadnych informacji o nadawcy czy załączonych dokumentach :mad:
Czy jest szansa na unikniecie opłacenia VAT-u? Miał ktoś taki przypadek?

:
Zawsze szło bez niespodzianek, ale ostatnio z pół roku temu zamawiałem i do 150$.

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
mój zakup jest za 169$, trudno trzeba będzie dopłacić do interesu :wkurzony:
Ale cokolwiek dziwne jest że na cło wpadają przesyłki adresowane z DE :głową w mur:

:
To rzeczywiście niefajne :/
Ciekawe, czy to jednorazowy wypadek, czy będzie się zdarzało częściej :/

:
Na Massdropie jeszcze nigdy nie uniknąłem cła mimo tego "przepakowywania" :/

Między tym, co słuszne, a tym, co błędne, rozciąga się wielka przestrzeń. Tam się spotkamy.
:
a więc nie ma co kombinować, tylko trza wysyłać kwity krwiopijcom :wkurzony: na szczęście to tylko 169$

:
Mairo napisał/a:
a więc nie ma co kombinować, tylko trza wysyłać kwity krwiopijcom :wkurzony: na szczęście to tylko 169$

to ile będziesz dopłacać ? kurde chiałem Skyhawka zamówić stamtąd ? na na dutyfree też takie cyrki idą ? czy trzeba mieć pecha ?(mówie tu o ostanim półroczu)

:
no 23% od owych 169 prezydentów czyli ok 170 zł - VAT doliczają złodzieje :mad:
Z dutyfree masz dużą szansę uniknąć tej przykrej niespodzianki.

:
Orientujecie się czy doliczają cło i VAT do przesyłek zamówionych z Deep Blue? Wczoraj zamówiłem dwa zegarki o wartości 300$ + 50$ ship i zastanawiam się czy uda mi się uniknąć dodatkowych kosztów

Wcześniej dokonałem jednego zakupu na creationwatches.com i na watcheszon.com i udało się nic nie dopłacać, a były to zegarki po ok 250$.


Edit: Zdążyłem napisać post i zadzwonili z FedExa z prośbą o podanie maila, na którego wyślą dokumenty do wypełnienia. Więc się wyjaśniło :(

Ostatnio zmieniony przez mati_luk 2016-08-05, 10:01, w całości zmieniany 2 razy
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.