Sklepy internetowe
Odpowiedz do tematu

:
Goman napisał/a:
słabo znam chinski ale na stronie seagulla jest takie info
"warning: This model have fake watch in the market.stay away ebay or amazon sellers and good-stuffs.com this website."

...a angielski :?: :złośliwiec:

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Tomek napisał/a:
prezesso, brałem kilka rzeczy z Australii i wszystkie trafiły na cło .. Ale lepiej Iksa spytaj :)) ;)

Toć to go najpierwej spytałem ;)
Ale nie lubię wprawiać innych w zakłopotanie i wolałem sprawdzić inną metodę.

Skate or die!
:
Raz z Australii brałem i przeszedł gładko ;)
Ale to dawno było, jeszcze kiedy 500+ sie nie śniło fizjologom, teraz nic się nie przemknie (sprawdzić, czy nie ksią... wróć, czy nie Iks :D )

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
Może i było, ale nie mam czasu kopać 70 stron wątku. Konkretnie:

www.eglobalcentral.pl

sprawdzony sklep? Kupował ktoś?

Ostatnio zmieniony przez Hogg 2017-10-11, 11:26, w całości zmieniany 1 raz
:
Hogg, Pół ludności kiziowej z grupy podforum G tam kupowało, sam popełniłem w tym sklepie kilka zakupów z chciwości na panujące tam ceny :twisted:
Bier i nie pękaj ;)

rinkazki napisał/a:
... ma ktoś kod na 10% lub więcej? ...

pdrog napisał/a:
... żyję z zasadą "miej wyjebane, a będzie Ci dane"....... ;)
:
tomaliusz, a skad oni to wysylaja? hmmm

Wyglada troche podejrzanie jak dla mnie. Kiedys znalazlem podobny sklep z elektronika, niby z UK, mieli swietne ceny a jak sie potem okazalo to wysylali z azji. Po doliczeniu vatu wychodzilo tak jak bys kupic na miejscu a i gwarancji nie bylo ;)

:
muchacho_, wysyłają z UK, towar z Azji przepakowywany w UK ;)
Gwarancja roczna sklepu ;)
Kupiłem tam kilka sztuk i było bez problemu :)

rinkazki napisał/a:
... ma ktoś kod na 10% lub więcej? ...

pdrog napisał/a:
... żyję z zasadą "miej wyjebane, a będzie Ci dane"....... ;)
:
Ceny maja nawet ciekawe, a i humor potrafią poprawić opisami :facepalm: :D

Cytat:
SEIKO Prospex SBDC033 "Sumo / Blumo" to 45mm męski zegarek automatyczny z nierdzewnej stali i chronione przez hardlex krystalicznie niebieskim tarczy analogowej. Używa 6R15 kalibru samonakręcający ruch mechaniczny, który może być ręcznie rany i posiekany (drugie rozdanie zatrzymuje się, gdy koronka jest wyciągnięta). To kleszcze 6 razy na sekundę, co daje drugie rozdanie płynniejsze ruchy niż zegarków kwarcowych, które Tick raz na sekundę. Zegarek powinien trwać do 50 godzin po całkowitym rany i wola własnym wiatru podczas przesuwania.

:
Kopiuj-translator-kopiuj-wklej :))

:
Już gdzieś w wątku się nabijałem z Protreka "Potroić Czujnik Wersja 3 TWARDY SŁONECZNY".

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
Pewnie było sto razy... ale może ktoś ma najnowsze doświadczenia. :)
Creationwatches. Łapią? Przy wysyłce DHL/fedex, która jest "domyślna" to zakładam, że bankowo...? Napisałem do nich maila czy wyślą normalnym airmailem i bez pudła, ale na razie cisza. hmmm

:
maciek napisał/a:
Napisałem do nich maila czy wyślą normalnym airmailem i bez pudła

Mnie dwa razy zapewniali, że wyślą a i tak poszło Fedziami facepalm Ale to dawno było, więcej tam nie kupowałem.

:
I oczywiście z opłatami?

:
Czy nie kochacie swej Ojczyzny ?
:D

:
ALAMO, dodajmy ciąg dalszy...
Nie jesteście zadowoleni ze zwiększonej ściągalności VAT?

:)) :D ;) cool :złośliwiec:

Antisocial and faceless...
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.