Sklepy internetowe
Odpowiedz do tematu

:
Witam,
Ooooo!!
A duzo masz zamowien? Udzwigniesz jeszcze pare dodatkowych sztuk?

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
chwilowo nic specjalnego ale spokojnie - im więcej zakupów tym niższe ceny :)

:
Oooo Darku to i ja bym niemnożko zamówił jak pozwolisz :)

Foch und Ch.
:
Też się dołączę do zamówienia.

:
panowie to może na PW co byście chcieli? jak będą to bez problemu mogę kupić!

:
Tak, dokładnie Towarzyszu. Napiszę do was wieczorem.

Foch und Ch.
:
kubama napisał/a:
Tu jest strona.
http://www.massel.pl/index.htm
Trojan jest na starej.

Witam,
To nie do konca tak - jak sie wejdzie na strone glowna, to wszystko jest OK! - ale jak w zakladke z katalogiem paskow, to trojan tam siedzi (moj avast w komercyjnej wersji mi to mowi - godne polecenia narzedzie do zabezpieczenia kompa, nawiasem mowiac - i nie mylic prosze z darmowa, baziebiarska wersja tego oprogramowania)...

Ostatnio zmieniony przez Fazi 2010-04-09, 01:24, w całości zmieniany 1 raz
Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Fazi potwierdzam, też mam Avasta i też się gorączkuje na tej stronie. Siedzi tam jakies swiństwo. :(

Foch und Ch.
:
coś tam siedzi bo mój NOD też krzyczy na czerwono!

:
Kaspersku milczy w tej sprawie, niektóre programy antywirusowe są nadwrażliwe.

:
Odkopię temat i napiszę parę słów o Jacksonie.
Kupiłem u niego Parnisa z czarną tarczą i rezerwą chodu (HW53) dla brata. Za pierwszym razem przyszedł z uwalonymi wskazówkami i indeksami. Ponadto późnił się ponad 3 minuty na dobę. Odesłałem na wymianę i poprosiłem, żeby upewnił się, że wysyła zegarek w odpowiednim stanie. Dostałem praktycznie w takim samym stanie zegarek, tylko teraz się śpieszył ze 3 minuty. Mimo to twierdził, że sprawdził przed wysyłką. Trochę się wkurzyłem i napisałem stanowczego mejla. Obiecał zwrócić koszty wysyłek($16) i wysłać nowy zegarek. Właśnie czekam na zwrot kosztów i przesyłkę od niego. Mam nadzieję, że wreszcie będzie ok. Cała historia trwa już miesiąc.

:
I to jest wielki problem wszystkich Majfriendów, którego, jak widać, nie potrafią (nie chcą?) rozwiązać. Kontrola jakości.

:
Pewnie musieli by z połowę odrzucać, a cześć z osób zamawiających sprawę oleje….to nie musi być takie znów niezrozumienie qc :twisted:

perfekcja to tylko cel...
/Marcin
:
Pamiętajcie że majfrendy to dilerzy a nie fabryka , gdy dostaną zwrot , odsyłają do fabryki a to tam kuleje QC .

:
Ale czasem niedoróbki widać gołym okiem. A oni są ostatnim ogniwem pomiędzy nami a producentem. Mimo to, często nawet nie patrzą, co wkładają do koperty :evil: .

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.