Zegarki/marki, od których Was odrzuca?
Odpowiedz do tematu

:
Fazi, pifko pifko

Już prawie w ogródku, ten z linku ma pomarańczowe akcenty, mój miał czerwone, ale już mniej więcej wiem, czego szukać .. Dzięki pifko

EDYTA: mam, to 16291/3

Jeszcze raz dziękuję pifko


Ostatnio zmieniony przez Tomek 2014-08-27, 10:05, w całości zmieniany 1 raz
:
pifko pifko Też mi się podoba pifko pifko

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
A widzicie, dobrze, że mi przypomnieliście, też się kiedyś Festyny dorobiłem. Tylko drugi rok już się wybieram żeby jej bakteryjkę wymienić :D

Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
:
Mam jedną Festinkę od prawie siedmiu lat. Teraz już rzadko ją zakładam, ale przez rok nie schodziła niemal z ręki :)
Bardzo ładnie wykonany kwarcowy zegarek za 400 zł.
Później miałem ze 2-3 inne i też byłem zadowolony :)

:
To skąd te opinie o marce ? :))

:
Może dlatego, że mają dość oryginalne wzornictwo? Nie każdemu się podoba, może dlatego, że uchodzą za szwajcarską markę a chyba tylko niewielka część jest montowana w Szwajcarii, marka należy bodajże do Hiszpanów, może wszystkiego po trochu.

Tak se myslem... ;)

:
Tomek napisał/a:
To skąd te opinie o marce ? :))

hmmm pewnie kornel91 je wygłasza. :złośliwiec:

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Z_bych, Festina nie jest montowana w Swissie, były kiedyś takie plany, ale zdechły. Ale na liście branżowej w Swissie jest ;) :arrow: http://www.fhs.ch/eng/watch_brands.html?letter=F

A montowana raczej na 99% w Chinach ;)

To brand hiszpański, jak słusznie zauważyłeś, należy do Festina Group, podobnie jak Candino, Calypso, Lotus i Jaguar ...

Z_bych napisał/a:
Może dlatego, że mają dość oryginalne wzornictwo?

Bo ja wiem ? hmmm Popatrz na Casio, jest wiele podobnych, pstrokatych modeli a tam nikomu to nie przeszkadza ..

Imho uprzedzenia, rodem jeszcze z kizi :twisted: Dużo sprzedają a banera nie mają :złośliwiec: Końkurencja :D

Choć odkąd sprzedają w Polsce i kłalitę, jakby ciszej obecnie (polski dystrybutor Festina Group sprzedaje też Orisa, Alpinę i FC)

Ostatnio zmieniony przez Tomek 2014-08-27, 14:15, w całości zmieniany 1 raz
:


A taka zła?

Diesel sprzed chyba dwóch stron - ma opis "Time 3", po okręgu lewej dolnej tarczy :głową w mur:

Wojtek
:
Krzyzol napisał/a:
A taka zła?

Oooo, Citizen :))

I Deep Blue robi podobne .. ;)

:
Nie dam sobie łba uciąć, ale chyba coś tam montowali. Może tylko rzeczywiście był takie plany. Sprawdzę w chałupie, ale mój chyba ma nawet dumne "swiss made" hmmm

Ja jest uprzedzony do Candino np. i za cholerę nie wiem dlaczego :D
Nie założę na łapę Candino i już. Ale nie będę nikomu wciskał, że to są ble zegarki.

Tomek napisał/a:
Imho uprzedzenia, rodem jeszcze z kizi Dużo sprzedają a banera nie mają Końkurencja


Tak, to może też być jednym z powodów :)

:
Wszystko pięknie, ale wystarczy pójść do pierwszego lepszego sklepu, żeby zobaczyć jak wygląda 99% modeli Festiny. Są straszne, zionie bazarem na kilometr. :popcorn:

Ostatnio zmieniony przez maciek 2014-08-27, 15:14, w całości zmieniany 1 raz
:
Dorian06 napisał/a:
Tomek napisał/a:
To skąd te opinie o marce ? :))

hmmm pewnie kornel91 je wygłasza. :złośliwiec:


Ja mam dobrą opinię :)

maciek sam trącisz bazarem plask

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Jeden lubi pomarańcze, a drugi jak mu się nogi pocą... cool Nic się na to nie poradzi, raczej... :popcorn:

John Smith
:
JohnSmith, no nie wiem, można kupić.

Albo umyć ... hmmm

Wojtek
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.