Poprzedni temat «» Następny temat
Koszulki forumowe v.3.2
Autor Wiadomość
Iks 
Klon Właściciela Krajowego K. Ryżowego


Pomógł: 136 razy
Wiek: 39
Dołączył: 28 Lis 2010
Posty: 16357
Skąd: Inąd
 #406  Wysłany: 2011-09-30, 17:38   

na szarą/beżową/jasną bym się pisał :razz:
_________________
YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
 
 
Zinajda 
Kierownik Pola Ryżowego
Camil K. Cruff


Pies czy kot?: pies
Pomógł: 11 razy
Wiek: 76
Dołączył: 18 Cze 2010
Posty: 1873
Skąd: WOT
 #407  Wysłany: 2011-09-30, 22:45   

W poście Santino na str. 24 tego tematu jest wizualizacja czarnej koszulki z logo i błyskami (tylko oczka wywalić i będzie OK).
_________________
Tak wyglądała Zina aka Zinajda.
Ostatnio zmieniony przez Zinajda 2011-09-30, 22:46, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
pisar 
Prezes Uncle Bens'a


Pomógł: 10 razy
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 6257
Skąd: 666
 #408  Wysłany: 2011-10-01, 12:08   

Jak dla mnie można zrobić tylko wywaliłbym napisy oba z koszuli bo nie za bardzo tu pasują : /
_________________
"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

 
 
Blaz
[Usunięty]

 #409  Wysłany: 2011-10-01, 12:13   

Tylko z napisem. Nie wyobrażam sobie bez napisów.

Już trwają zapisy na konkretny wzór. Nie kombinujmy znów, bo będzie taki chaos jak w poprzedniej wersji i nikt nie będzie wiedział na co się zapisuje. :???:
 
 
pisar 
Prezes Uncle Bens'a


Pomógł: 10 razy
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 6257
Skąd: 666
 #410  Wysłany: 2011-10-01, 12:16   

Ty sobie nie wyobrażasz bez a ja sobie nie wyobrażam z : )

Zresztą to nie kwestia upodobań a kwestia techniczna bardziej.
_________________
"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

 
 
Blaz
[Usunięty]

 #411  Wysłany: 2011-10-01, 12:19   

To jest koszulka forumowa forum chinawatches, więc to normalne, że napisy o tym informujące powinny być.

Zresztą już nie mieszajmy. Jest wzór, są zapisy.
 
 
pisar 
Prezes Uncle Bens'a


Pomógł: 10 razy
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 6257
Skąd: 666
 #412  Wysłany: 2011-10-01, 12:21   

Blaz poprzednia też była koszulką forumową a napisów nie było więc jak widać nie jest to takie do końca normalne.

Mamy już gotowe sito więc nie widzę zbytniego sensu by robić kolejne sito za kilkaset pln tylko po to by dołożyć napis...
A podyskutować zawsze można bo jeszcze do druku nie poszły...
_________________
"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

 
 
Blaz
[Usunięty]

 #413  Wysłany: 2011-10-01, 12:24   

Tylko nie wiem czy zauważyłeś, że są już zapisy. Nie chcę, żeby znów był burdel jak poprzednim razem i żeby znów trzeba było robić nową listę. Burdel w temacie poprzedniej wersji oraz tło zamiast konturów sprawiło, że np. ja się nie zapisałem.
 
 
pisar 
Prezes Uncle Bens'a


Pomógł: 10 razy
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 6257
Skąd: 666
 #414  Wysłany: 2011-10-01, 12:30   

Panowie zanim lista zapisów się rozrośnie proponuję się chwilę wstrzymać z dwóch powodów:

1. mamy juz gotowe sito z poprzedniego projektu co zmniejszy koszty o kilkaset pln jeśli go znów użyjemy (musielibyśmy zrezygnować z napisów i małego loga - możemy dać znów logo na karku)

2. nawet nie wiem czy jest dostępność koszulki w kolorze jasnoszarym a już są na nią zapisy. Jak się okaże, że nie ma takiej to się zrobi niezły bajzel z zapisami.


Wysłałem już zapytanie w kwestii kolorów i użycia sita.
Jak tylko dostanę odpowiedź to dam znaka.

Zauważyłem.
a czy Ty zauważyłeś, że zapisy są prowadzone na koszulkę w kolorze jasnoszarym o który nawet nie zapytałeś czy jest dostępny? to jest choćby kolejny powód do tego by przedyskutować temat zanim zapisy ruszą z kopyta...

[edit mod: scaliłem posty]
_________________
"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Ostatnio zmieniony przez 2011-10-01, 12:37, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Blaz
[Usunięty]

 #415  Wysłany: 2011-10-01, 12:35   

Nie jest dostępny u Ciebie. Może jest dostępny u kogoś innego.

Z mojej strony koniec tematu, bo znów się zrobi niepotrzebne zamieszanie.

I mam prośbę: dyskusję prowadź tu, a nie w wątku z zapisami.
Ostatnio zmieniony przez Blaz 2011-10-01, 12:38, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
pisar 
Prezes Uncle Bens'a


Pomógł: 10 razy
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 6257
Skąd: 666
 #416  Wysłany: 2011-10-01, 12:40   

Blaz nie Ty i nie ja tu decydujemy więc przestań ze mną dyskutować tak jak bys kolejny raz był "dyrektorem" projektu i tylko Ty decydujesz. Wyluzuj troszkę i naucz się dyskutować ponieważ mamy tu forum DYSKUSYJNE i ja tą dyskuję chcę prowadzić (pamiętaj, że oprócz Ciebie i mnie jest jeszcze około 60ciu chętnych do zakupu koszulki i oni też mają prawo głosu).

Nie widzę większego sensu wywalania kilkuset pln na sito skoro już sito mamy gotowe.

Ja w przeciwieństwie do Ciebie na mówię tego tonem nakazującym tylko podaję to pod dyskusję....zadecydujemy wszyscy a nie Ty lub ja.
_________________
"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

 
 
Blaz
[Usunięty]

 #417  Wysłany: 2011-10-01, 12:46   

Jakbyś nie zauważył trwała dyskusja na poprawieniem błędów poprzedniej wersji. W wyniku dyskusji (a nie moich poleceń) wniosek był taki, że koszulka ma wzór taki, a taki. Zaczęły się zapisy. Ty wszedłeś i powiedziałeś, że się nie zgadzasz i że w związku z tym WSZYSCY mamy się wstrzymać. Jak na razie to mam deja vu. I wrażenie, że to Ty chcesz znów wszystko ustalać arbitralnie i przeforsowując własne ustalenia.

Sorry, ale jeśli tak będziesz dalej to prowadził, to ja wolę gotowy wzór dać do zrobienia komukolwiek z allegro. Będę miał koszulkę forumową ze wzorem bez błędów i zrobionym w miłej atmosferze bez pouczania.

EOT.
Ostatnio zmieniony przez Blaz 2011-10-01, 12:47, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
pisar 
Prezes Uncle Bens'a


Pomógł: 10 razy
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 6257
Skąd: 666
 #418  Wysłany: 2011-10-01, 12:55   

Blaz napisał/a:
Jakbyś nie zauważył trwała dyskusja na poprawieniem błędów poprzedniej wersji. W wyniku dyskusji (a nie moich poleceń) wniosek był taki, że koszulka ma wzór taki, a taki.


Ja nie zauważyłem błędów w poprzedniej. No ale nie o tym mowa.

Blaz napisał/a:
Ty wszedłeś i powiedziałeś, że się nie zgadzasz i że w związku z tym się nie zgadzasz.


Nigdzie tak nie napisałem. Napisałem tylko swoją sugestię, że projekt mamy i nie trzeba wywalać kilkuset pln na nowy różniący się tak mało od oryginalnego. Nigdzie nie napisałem, że się z czymś nie zgadzam ponieważ projekt nie jest mój a jest zinajdy.

Blaz napisał/a:
I wrażenie, że to Ty chcesz znów wszystko ustalać arbitralnie i przeforsowując własne ustalenia.


W końcu mogę się z Tobą zgodzić. Masz wrażenie.

Blaz ocknij się bo chyba nie dociera do Ciebie to co ja piszę albo masz z tym jakies problemy...poddałem tylko sugestię do przedyskutowania.
Nie każdy siedzi na forum 24/7 więc dyskusja która trwa kilka dni i jest przyklepana może niektórych ominąć...
Projekt nie jest zatwierdzony do druku więc chyba mogę dołożyć swoje 3 grosze.

ja w tej dyskusji nic nie każę, nakazuję i do niczego nie zmuszam.
Kolejny raz Ty masz jakiś problem wynikający nie wiem z czego.
_________________
"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

 
 
Blaz
[Usunięty]

 #419  Wysłany: 2011-10-01, 13:05   

pisar napisał/a:

Kolejny raz Ty masz jakiś problem wynikający nie wiem z czego.


Niestety wiadomo z czego. Chcę uniknąć takiego burdelu jaki był w poprzedniej wersji. I w związku z tym dmucham na zimne.

No ale rzeczywiście EOT z mojej strony, bo wypisałem się z listy. Jest wzór, który mi odpowiada, a wolny rynek istnieje także w dziedzinie tworzenia takich koszulek, więc z niego po prostu skorzystam.
Ostatnio zmieniony przez Blaz 2011-10-01, 13:06, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
pisar 
Prezes Uncle Bens'a


Pomógł: 10 razy
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 6257
Skąd: 666
 #420  Wysłany: 2011-10-01, 13:10   

Blaz napisał/a:
pisar napisał/a:

Kolejny raz Ty masz jakiś problem wynikający nie wiem z czego.


Niestety wiadomo z czego. Chcę uniknąć takiego burdelu jaki był w poprzedniej wersji. I w związku z tym dmucham na zimne.

No ale rzeczywiście EOT z mojej strony, bo wypisałem się z listy. Jest wzór, który mi odpowiada, a wolny rynek istnieje także w dziedzinie tworzenia takich koszulek, więc z niego po prostu skorzystam.


Burdel był ale może dla Ciebie...
Jak dla mnie to nie jest dmuchanie tylko kolejny raz robienie "afery" tak jak popisałeś się poprzednim razem więc proponuję wyluzuj się trochę...

Blaz, sorry ale zachowujesz się jak dzieciak z podstawówki. Kilka wymian zdań i się obrażasz...ile Ty masz lat chłopie.
Peace.

[edit mod: powstrzymaj się od wycieczek osobistych]
_________________
"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Ostatnio zmieniony przez 2011-10-01, 14:11, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Charcoal2 Theme © Zarron Media modified for Przemo by joli
Wersja mobilna forum