Marinemaster kontra Grand Seiko
Odpowiedz do tematu

:
Smok napisał/a:
EDIT - i znowu mają po równo :lol:

Ale głos Prezesa tego wątku, czyli Twój, liczy się za 10. Więc Marinemaster kontra Grand Seiko 30 : 21 :mrgreen:

Teraz tylko realizacja, ale to już pikuś, c'nie Karol? :wink: :grin:

:
Tomek napisał/a:

Teraz tylko realizacja, ale to już pikuś, c'nie Karol? :wink: :grin:


Pikuś to byłby, jakbym miał wolne 15 tysięcy :wink: Co by nie zbankrutować i nie zastawiać się w Żaglu :mrgreen: muszę sprzedać większą część komody, a trochę to potrwa. Na razie obserwuję jeszcze taką jedną aukcję z pewnym ruskiem, od jej przebiegu zależy co zrobię - wyprzedawać kolekcję czy jednak nie. Wszystko okaże się za parę dni, ale Seiko bierze górę nad komodą :smile:

Ostatnio zmieniony przez Smok 2011-07-17, 02:01, w całości zmieniany 1 raz
СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
:
Może używka? :idea:
Szukając informacji na WUS o Twoim zegarku widziałem kilka zakończonych aukcji, gdzie sprzedano ten zegarek za ok. $2200 - 2600.

Blaz
[Usunięty]
:
Gratuluję Ci Smoku decyzji i uporu. Podoba mi się taka postawa: wyznaczyć cel i do niego dążyć. :grin:

:
Nie oddał bym tej komody za Marine Mastera .

:
Rudolf napisał/a:
Nie oddał bym tej komody za Marine Mastera .

+1000 ,choć jest fajny,jak to Seiko :mrgreen:

:
Smoku... to w sumie nie moja sprawa, ale nie czyń tego...

FORZA Robert!
RK WRT
:
Napisałem przecież, że obserwuję jeszcze aukcję z jednym ruskiem i w głównej mierze od jej przebiegu zależy co zrobię - wyprzedać komodę, czy nie :smile:

Tomek - tu w grę wchodzi tylko nówka, to byłby zegarek, który zostanie ze mną na baaardzo długo i chcę go mieć od dziecka :mrgreen:

Przemek - to nie byłby koniec przygody z kolekcjonowaniem, a duże przemeblowanie i zmiana profilu :smile: poczyniłem już nawet pewne kroki :grin:
http://allegro.pl/piekny-...1717167503.html

СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
:
No cóż. To w końcu Twoje zegarki :)
Najgorsze że największe perełki w razie ewentualnej wyprzedaży będą dla mnie za drogie. Będę siedział i się slinił. A później jak już kupisz MM to dalej będę się ślinił...

FORZA Robert!
RK WRT
:
GS

:
Zdecydowanie MM

:
Smoku podoba mi się Twoje podejście...zobaczyłeś "drugą stronę" : )
Oczywiście to decyzja indywidualna każdego z nas ale jak dla mnie "użytkowe" a nie "kolekcjonerskie" podejście to jest to.
Mam nadzieję, że zreazlizujesz swoje postanowienie.

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
Smok napisał/a:
muszę sprzedać większą część komody, a trochę to potrwa

...byle przed następnym zlotem...

:
Maxio napisał/a:
...byle przed następnym zlotem...

+1!

:
Się wie, że chciałbym mieć to Seiko na październikowym zlocie :smile: - będę się starał, ale to nie zależy wyłącznie ode mnie :wink: Jak nie będziecie żałowali gotówki na zakupy z mojej komody to i Seiko szybciej zobaczycie :mrgreen:

Ostatnio zmieniony przez Smok 2011-07-19, 02:49, w całości zmieniany 1 raz
СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.