Pytanie przed zakupem
Odpowiedz do tematu

:
A ja wino ... z Lidla ofkors. A chińskiej czapy pasek? To pewnie miętki bardzo. 8)

Darecki
[Usunięty]
:
Czołem Panowie szukam takiego pasiora tylko w rozmiarze 18mm.

Nie mam za bardzo czasu na szukanie bo już muszę spadać ale może ktoś z was się natknął na taką gumę 18. Prezentowana guma jest na russtime ale tylko w rozmiarze 20,22,24 :( .




Blaz
[Usunięty]
:
Takich gum o rozmiarze 18mm to nie widzę prawie wcale...

:
Ale guma jak to guma - ma to do siebie że 20 w 18mm spokojnie wejdzie. Sprawdzone empirycznie

Darecki
[Usunięty]
:
A jakieś inne gumy w rozmiarze 18mm ? Szukam, szukam na Ebay 'u i albo nie umiem szukać albo nie ma. Może ktoś gdzieś widział? Może podpowiem, że szukam do amfibii a 20 wciskać w 18 to mi się tak średnio widzi ... :wink:

Arek
[Usunięty]
:
Alamo ma chyba Amfibię na gumie, z resztą sprzedawał takie gumy kiedyś na bazarku

:
Owszem. Kupiona za ok. 20 zł, z zapięciem motykowym.

Darecki
[Usunięty]
:
Takie z motylkowym zapięciem 18mm w prążki podłużne widziałem u mocnego na allegro i na russtime ale cóż, nie podobają mi się.

:
Sytuacja wygląda tak: poczytałem sobie forum, założyłem konto na PayPalu, przelałem pieniądze, teraz czekam. I żeby sobie to czekanie jakoś urozmaicić mam parę pytań: zarejestrowałem się w dwóch sklepach: http://www.wenping1970.com/ i http://www.manbushijie.com/ i wybieram zegarek. na początek będzie albo Marina Militare albo Parnis 50mm Big Face Boat bo generalnie lubię duże zegarki, a sam drobny tyż nie jestem. Po zalogowaniu w obu sklepach pojawiły się ceny bardziej zachęcające, czy mam rozumieć że obowiązująca będzie ta niższa? I jak wyglada zakup od strony technicznej - kupuję i przychodzi do mnie mail z ceną końcową? Co do zegarków to podpytam w innych wątkach, jak tylko znajdę odpowiednie...

:
Cena po zalogowaniu jest ceną za jaką ci je sprzedadzą. Spróbuj jeszcze u Jacksona, on ma w sumie najtaniej PArnisy, nie wiem jak te co wybrałeś bo "nie moja bajka" ;)
Mailem dostaniesz fakturę w PayPal, lub po prostu adres PayPal. Logujesz się, klikasz "wpłać pieniadze", podajesz ten adres, wybierasz że kupujesz towary. Adres do wysyłki jest domyślnie taki jak zarejestrowałeś w PP, i nie chcą nasi żółci kumple wysyłać na inne. Skądinąd słusznie. Klikasz potwierdzenie. Ot i cała filozofia.

:
A gdzie tam jest rejestracja na stronie, bo cóś nie widzę?

:
U Jacksona nie masz rejestracji, piszesz co Cie interesuje a on odpisuje ile i gdzie masz wpłacić...;-)

Darecki
[Usunięty]
:
U Jacksona nie ma rejestracji.
Upatrujesz sobie zegarek, piszesz maila do Jacksona, że interesuje Cię taki i taki zegarek. W mailu zwrotnym otrzymujesz cenę zegarka i adres paypal na jaki trzeba wpłacić pieniądze. I koniec. 8)

andre
[Usunięty]
:
Najlepiej wtrącić z jakiego forum coby chłopak obejrzał zegarek przed wysyłka ;-)

:
andre napisał/a:
Najlepiej wtrącić z jakiego forum coby chłopak obejrzał zegarek przed wysyłka ;-)

A to działa, takie powołanie się na kumoterstwo?

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.