Konkurs na najładniejsze zdjęcie PZLki.
Odpowiedz do tematu

:
eeee to ja może coś innego ufocę i podmienię nadesłana przeze mnie fotkę :mrgreen:

:
I bardzo dobrze, bo mam już plan tylko potrzebuję czasu coby co zrealizować ;-)

Blaz
[Usunięty]
:
No i nadal bryndza w temacie. :twisted:

:
...wakacje są, ludziska powyjeżdżali, plażują się gdzieś, wypoczywają znaczy się...

:
Moje konkursowe nie wyszło, a poprawic juz nie mogę :wink:

Blaz
[Usunięty]
:
Twoje nie wyszło? Żartujesz? :shock: :twisted: :mrgreen:

:
Pojechałem na lotnisko na pas startowy, który miał być w tle i przegapiłem moment w którym zapaliły się wszystkie światła tych sygnalizatorów naprowadzających (nie wiem jak fachowo się nazywają) a potem wracałem wracałem na rowerze 25 km w takiej burzy, że nic nie widziałem, moje wku...rzenie sięgnęło zenitu :wink:

Blaz
[Usunięty]
:
Myślę, że za samozaparcie:

http://www.youtube.com/watch?v=OU6ra3zw7Uw

0:27.

:mrgreen:

:
tessio napisał/a:
Pojechałem na lotnisko na pas startowy, który miał być w tle i przegapiłem moment w którym zapaliły się wszystkie światła tych sygnalizatorów naprowadzających (nie wiem jak fachowo się nazywają) a potem wracałem wracałem na rowerze 25 km w takiej burzy, że nic nie widziałem, moje wku...rzenie sięgnęło zenitu :wink:


ZTCW nie ma stałej godziny odpalania świateł podejścia i krawędziowych - to się robi z wieży.

J.

:
Czyli miałem farta (i niefarta), że zapalili kiedy akurat tam byłem, czy robi się to przy jakiś konkretnych warunkach pogodowych (burza się zbliżała)?

:
Też. W dzień odpala się też przy zmniejszonej widoczności etc.

J.


PS: Hint, na wypadek jakbyś tam akurat obozował: jak się odpali, to już się tak zostawia nawet przy pięknej pogodzie - te lampiszcza maja ograniczoną ilość cykli pracy, a kosztuja parę razy więcej niż ten prąd :smile:

Ostatnio zmieniony przez Jacek. 2011-08-07, 18:33, w całości zmieniany 1 raz
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.