Armida
Odpowiedz do tematu

:
Rudolf, to ja znam, ale mnie właśnie chodzi o producentów nie-diverów.
oceanictime znam - zresztą od Ciebie ;-)

:
Tam są też linki do producentów nie-diverów, trzeba sobie zjechać na dół stronki :mrgreen:

:
tylko nie po łebkach ;)

Blaz
[Usunięty]
:
Mnie cały roboczy dzień zajęła lektura tych linków. :mrgreen:

:
machlo napisał/a:
Jak Viking okaże się zbyt drogi, to poważniej zastanowię się nad Armidą, zwłaszcza, że sprzedawca jest elastyczny niczym Helson w sprawie wysyłki. :twisted:

No i okazał się drogi .. --> http://tempestwatches.com/order

Sporo przesadzili imo :sad:
Nie wróżę kariery tym zegarkom. W tej cenie mają silną konkurencję uznanych już marek.

:
<this sucks> ceny z du.y

:
Sporo kasy poszło w promocję, trzeba się odkuć .. Imo firma nastawiona na szybki zysk.

Blaz
[Usunięty]
:
Ocipieli? :shock:

W tej cenie jest Damasko czy Sinn plus kilka dobrych pasiorków. :shock:

:
Może to jest wyjście na rynek amerykański , dla nich takie sumy nie są zbyt zawrotne .

:
Rudolf napisał/a:
Może to jest wyjście na rynek amerykański , dla nich takie sumy nie są zbyt zawrotne .

To na pewno, rednecki będą głównymi odbiorcami tych zegarków.

EDYTA: w TYM WĄTKU na WUS pokazały się świetne zdjęcia prototypu Tempesta autorstwa DEMO111. Pozwoliłem sobie jumnąć. Świetny zegarek ...
























Ostatnio zmieniony przez Tomek 2011-07-10, 13:56, w całości zmieniany 1 raz
:
Nafajdane znanych szczegółów do kupy i przejaskrawione. I czemu akurat Wiking? "Hutnik" pasowałoby równie dobrze. Zapewne ceny tego ciężarka lepiej nie znać.
Zresztą - mimo to dużo lepsze niż tytułowa Armida.

J.

Ostatnio zmieniony przez Jacek. 2011-07-10, 15:28, w całości zmieniany 1 raz
Blaz
[Usunięty]
:
Ja chyba zapadnę w sen zimowy i chcę się obudzić, gdy zaczną znów robić zegarki w normalnym wymiarze. Może i fajny projekt (mam inne zdanie niż Jacek. :mrgreen: ), ale co z tego jeśli to znów odważnik? :evil:

:
Właśnie doszła Armida A1 z miyotą. Kilka spostrzeżeń na początek:
- ta sama fabryka, co Helson (ten sam nadawca, tj. imię, nazwisko, adres, taki sam wzór faktury, takie same imię dealera na gwarancji)
- poziom wykonania jak u Helsona na pierwszy rzut oka
- guma taka sama właściwie jak w Tortudze (wymiary uszu tylko inne i nie pachnie) - wzór, klamerka identyczne
- bezel praktycznie nie ma luzu, ładnie i ciężko dość się obraca, ale lżej niż w Artego - mega wygodny
- świeci tak samo mocno jak Tortuga
- przeszedł test szczelności w umywalce ;)
- nato strap dość gruby i wydaje się solidny

W sumie ten sam poziom, co Helson, więc jak się podoba to śmiało można brać. :)
Szkoda tylko, że jest 8215 a nie 9015, ale z drugiej strony na 100% wiadomo, że jest mega niezawodny i w razie czego tani. :smile:

:
Armida A2 nadciąga :grin: Rozmiar 42mm, więcej --> TUTAJ KLIK .


Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.