Armida
Odpowiedz do tematu

:
Tomek, wydawało mi się, że ogarnąłem wszystkie informacje o Vikingu i lug to lug myślałem, że nie podali, a tu jest. ;) 52mm to jeszcze przeżyję. Obyś się nie mylił i cena była do $600, choć osobiście wydaje mi się, że będzie wyższa, bo diverki z ETĄ są zwykle droższe, zwłaszcza, że to top grade.

:
Nie sądzę, choć alfą i omegą nie jestem i być może błądzę, by cena była wyśrubowana. Ale troszkę kasy wydają na promocję, choćby na WUS, to jest to nowa firma, chce wejść na rynek, jak wyskoczą z ceną ok. $1000 na początku - nie znajdą imo zbyt wielu chętnych. Ten zegarek nie powala, nie jest nowatorski, nie zaskakuje designem. Jest ładny i poprawny.

Armida podobnie, obniżyła ceny a dalej nie widać jej zbyt wiele na forach. Jakieś pojedyncze egzemplarze, co kilka dni w "nadgarstkowych", pokazywane przez te same osoby. I co ciekawe, obniżyła ceny za Etę, Miyota podobno jakoś się sprzedaje.

:
Obniżka u Armidy była na ETE i Miyotę o 100USD. Fakt, mało tego pojawiło się na forach.

No nic, jutro mają być znane ceny, tzn. jak ich strona ruszy.

:
Strona miała ruszyć dziś rano naszego czasu :grin: . Coś mają poślizg, podobnie jak z dostępnością zegarka ..

Na Miyotę też? Nie doczytałem :grin: .. Czyli Armida na Miyocie za $400 .. No no ... To już interesująca cena .. Ale dalej jestem na "nie" :grin:

:
przepraszają już za ten poślizg ..

:
Jak Viking okaże się zbyt drogi, to poważniej zastanowię się nad Armidą, zwłaszcza, że sprzedawca jest elastyczny niczym Helson w sprawie wysyłki. :twisted:

:
Początki zawsze są trudne. Poślizgi się zdarzają, mieliśmy przykład przy naszej pezetelce. Choć na tyle dobrze, że nie poszli tropem moVasa i nie zrobili preorderu :mrgreen: . Bo ich zegarki miały być w lutym tego roku, zebrali kasę (po $300) a do dziś cisza, na forach tylko jakieś szczątkowe informacje .. I termin zakończenia prac do dziś nie jest znany. Dziwne, że na WUS w ich wątku jeszcze nie ma o to awantury ..

machlo napisał/a:
..... sprzedawca jest elastyczny niczym Helson w sprawie wysyłki. :twisted:

Smok to ma nosa :mrgreen:

Ostatnio zmieniony przez Tomek 2011-07-06, 00:12, w całości zmieniany 1 raz
Blaz
[Usunięty]
:
Tylko dlaczego to kolejna wanna jest? :evil:

:
Tendencja jest taka że zegarki poniżej 500m WR są passe :)

:
Faktycznie, jest to ciekawostka, że pełno jest takich niszowych producentów diverów.
A innych zegarków, to nie za bardzo.

:
W Stanach sporo, tylko ceny nie zachęcają ..

:
Jak ludzie mają pomysł kasę i czas , to czemu nie . Dużo jest takich małych producentów .

:
Masz na tym blogu spis większości marek niezależnych oraz tych popularnych prestiżowych .
http://oceanictime.blogspot.com/

Blaz
[Usunięty]
:
O właśnie! Ja sobie ten spis cały przejrzałem w poszukiwaniu mojego EDC. :grin:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.