Precision Class
Odpowiedz do tematu

:
pmwas napisał/a:
... Musiały być jakies tam różnice między Wołną w WP. Wydaje mi się, że marka WP została stworzona właśnie pod kątem lepszych, dokładniejszych mechanizmów, zresztą, z tego co wiem, miały one inne normy fabryczne niż Wołny.


Te późniejsze ("złote/mosiężne") owszem, ale te wcześniejsze "srebrne"... hmmm ... nie będę się spierał, ale mam wątpliwości.

The future will start tomorrow, not today.

G. Gerlach - polskie zegarki
:
Te srebrne wbrew pozorom też się nieco różnią detalami wykończen. Mechanizmy Wołen (poza najwcześniejszymi z '58 roku) miały zupełnie inną (brzydszą) technologię wytwarzania napisów na płytach. Są brzydsze po prostu :) To nie były do końca te same mechanizmy...

Ну, погоди! :wkurzony:
:
Faktycznie tak jest, to nie te same mechanizmy, więc być może masz rację.
A może to tylko ewolucja mechanizmów :wink:

The future will start tomorrow, not today.

G. Gerlach - polskie zegarki
:
pierwsza moskiewska miała klasę pierwszą (dokładnie w tym samym czasie) to może czystopolskim odpowiednikiem był precyzyjny?wydaje się że to był taki trend o owych czasach,podobnie było z obiektywami,te lepsze (z danej partii oczywiście) dostawały czerwone duże "П",ale trafiały się też okazy wybitne i te dostawały przed numerem seryjnym cyfrę 0 a te genialne dostawały 00 (przynajmniej tak mi to opisał znajomy kolekcjoner obiektywów).

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
:
buran, o widzisz - to porównanie z KL I 1MCzZ jest idealne - dzięki, nie wpadłem na to :D A ten mechanizm który pokazałem powyżej to IMO najpiękniejszy seryjny Soviet :)
Boski po prostu - nie uważacie :) ?


Ostatnio zmieniony przez pmwas 2012-04-01, 09:33, w całości zmieniany 1 raz
Ну, погоди! :wkurzony:
:
Przyznał bym Ci rację ale boje się pojedynku ze spamem :wink:

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
:
Ups... się porobiło... już po mnie :twisted:

Ну, погоди! :wkurzony:
:
pmwas napisał/a:
Boski po prostu - nie uważacie ?

Uważamy :-)

:
pmwas napisał/a:
A ten mechanizm który pokazałem powyżej to IMO najpiękniejszy seryjny Soviet :)
Boski po prostu - nie uważacie :) ?


Popieram :)



:
Patrzenie na te werki sprawia ogromną przyjemność, wiem bo mam. :wink:

:
Trafiła się w końcu adekwatna część zamienna i Wostok znów jest piękny :!:

Że przypomnę:



I od dzisiaj:





Wot, metamorfoza :D

Ну, погоди! :wkurzony:
:
samą kopertę kupiłeś,czy coś było w środku?

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
:
Było, ale w sumie niewarte zachodu... wpakuję w tą zniszczoną kopertę, dość adekwatna do stanu tarczy, i sprzedam na części ;)

Abo se wystawkie zrobię :D



Uploaded with ImageShack.us

Ostatnio zmieniony przez pmwas 2012-04-03, 14:25, w całości zmieniany 1 raz
Ну, погоди! :wkurzony:
:
Nowy nabytek

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
:
No i fpysk :evil:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.