Kajam się
Odpowiedz do tematu

: Kajam się
Przepraszam wszystkich Kumotrów zbulwersowanych moim wątkiem o "Rado". Kupiłem go w prezencie dla pewnej starszej osoby, która wiedząc że jadę do Turcji poprosiła, bym jej przywiózł ładną podróbę. Mimo wszystko na forum "podrupkarskim" spodziewałbym się więcej luzu.

Pozdrawiam
TomeK (Teston)

*** Me, citizenoholic ***
:
"podrupkarskim" nie równa się podróbkarskim...

Blaz
[Usunięty]
:
Teston, jest jak jest. Podróbka to podróbka. To, co każdy robi we własnych czterech ścianach to nam nic do tego. Kwestią tylko i wyłącznie Twojego sumienia jest to, dlaczego nie odmówiłeś kupna podróbki i nie wyprowadziłeś starszej osoby na właściwe tory.

Natomiast na naszym forum nie propagujemy podróbek i miałem nadzieję, że dla wszystkich to jest jasne, tym bardziej że jesteś z nami nie od dziś.

Sprawa jest zamknięta. Można się jeszcze sprzeczać czy takie dawki majeranku są już nieobojętne dla zdrowia czy jeszcze nie, ale to osobna kwestia. :wink:

:
Poczuliśmy się obobrazonymi, i w Naszym Majestacie sie już nie gniewamy. Znaczy MUA, nie wiem jak inne melepety :lol:

:
Ja już też się nie gniewam.
:mrgreen:

:
I teraz 10 stron wątku kto się gniewa a kto nie :D

Marcin


-----------------------------------------------------------
G. Gerlach - polskie zegarki
:
No to ja jeszcze napiszę, że poproszę piwo, bo poczułem się urażony i tylko ono jest w stanie ukoić moje skołatane nerwy. Jak sobie przypomnę co przeżyłem...

:
Aleosochosiii :shock: ???

Facet to nie pieczarka, żeby go trzymać w ciemności i karmić gównem.
: Re: Kajam się
teston napisał/a:
Mimo wszystko na forum "podrupkarskim" spodziewałbym się więcej luzu.

Luzu Ci u nas dostatek, akceptacji dla kupowania i propagowania podrobionych zegarków i innych dóbr powszechnego użytku nie ma i nie będzie (taką mam nadzieję).

Peace

:
Ja również mam taką nadzieję, jak Tomek i osoby powyżej. Się nie gniewam, głupie wysoki zdarzają się każdemu, jesteśmy tylko ludźmi.

hrg.pl
:
To ja też nabiję sobie posta ;)
Nie jestem już obrażony :mrgreen:

:
Oooo spamowy wątek :D A o co chodzi :P


Zapraszam na bloga z kolekcją moich starych zegarków.
www.mechanicznezegarki.pl lub www.starezegarki.blogspot.com
kurant
[Usunięty]
:
nie wiem o co chodzi...ale się nie gniewam..i pościk nabity :mrgreen:

:
Ja się też nie gniewam :smile: no może tylko troszkę :wink:

СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
:
To kiedy ten browar, bo nie wiem czy jeszcze się gniewam?

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.