Minimalna ilość zegarków, które powinno się mieć
Odpowiedz do tematu

:
...może nikt nie będzie chciał kupić i zostanie, ale mam taki dół, że masakra - i trza pogonić co się ma :(



...ale nie róbmy bałaganu w tym temacie ;)

:
Nerkę se sprzedaj, a nie Samuraja.

A żeby nie było OT, to akurat Samuraja trzeba po prostu mieć!
To absolutne minimum w grupie nurków!

:
Mam znajomego, który zbiera gitary, mandoliny i inne strunowe i na pytanie ile gitar potrzebuje odpowiada zawsze: "na pewno jeszcze jedną". I z zegarkami chyba tez tak jest.

Degustatorr Noir
[Usunięty]
:
Myślę, że w przyszłości mógłbym się zmieścić w 10 zegarkach...Do tego zmierzam. Mniej to raczej byłoby ciężko.

A co do pytania autora wątku, to nie ma na nie uniwersalnej odpowiedzi - dla jednego minimum będzie jeden zegarek, dla drugiego sto.

RadG
[Usunięty]
:
1. Garniturowiec - musi być, wiadomo, elegancja, te sprawy, najlepiej kwaliciak i coś innego, ale ładnego. No i kolory odcienie, desenie, to ważne w doborze.
2. Nurek, no ba! Jak inaczej, te wanny coraz bardziej zdradliwe są. Nie mówiąc o prysznicach.
3. Pilot, to oczywiste, nawet jak ktoś nie leciał samolotem, to nigdy nie wiadomo, czy to się jeszcze nie zdarzy, a w ostateczności, czego nie życzę, LPR weźmie na siłę. Ewentualnie ewakuacja z powodzi śmigłowcem, te sprawy...
4. Chronograf, generalnie wszyscy lubią jajka na miękko, a jak nie lubią, to może posłużyć do gotowania jajek na twardo.
5. Coś vintage, żeby nie wyjść na lansera i snoba, metkowca i pustego szpanera-szopoholika.
6. G-shock, w końcu koszenie trawnika czy odkurzanie mieszkania może też być czynnością ekstremalną.
7. Jakieś własne homage - któż nie chciałby być oryginalny i wyjątkowy.
8. Inne zegarki będące pomiędzy tymi kategoriami, które spełniają kilka z powyższych funkcji - życie nie jest czarno-białe i czasami wykonuje się czynności złożone lub kilka w sekwencji jedna po drugiej.


A nad tym wszystkim góruje zasada z dobrych klubów piłkarskich - zawsze trzeba mieć kilku zawodników do wyboru do gry na każdej pozycji. Dodatkowo musi być to towarzystwo międzynarodowe - też jak w klubie.

:
Nasze wymagania są bardzo podobne ;)

carlito
[Usunięty]
:
Ma być :D

- Doxa Sub
- Rolex Submariner
- Blancpain FF
- JLC Reverso
- JLC Master Grande Ultra Thin
- IWC Igenieur
- IWC Portuguese 7 days
- IWC Big Pilot
- Omega PO
- Zenith Captain Central Second
- TH Monaco
- Grand Seiko
- Panerai Luminor

Reszta jest milczeniem :)

:
carlito napisał/a:
Reszta jest milczeniem :)
Parnis ?

:
No to jak już nie chcesz mówić o reszcie, to możesz mi podesłać swoje zegarki, które na tą listę nie weszły ;)

Zaraz, zaraz, a ja się pytam kaj jest AP RO?

carlito
[Usunięty]
:
Nie przepadam za RO, choć Mariusz wciąż próbuje mnie przekonać ;)

:
Mi się podoba, szczególnie ten w starym kroju, klasyczny. Offshore już nie bardzo, choć wolę nie myśleć bo są kompletnie poza zasięgiem ;)

:
Ja chciałbym mieć maksymalnie trzy a najlepiej dwa zegarki, tylko im bardziej dąże do tego tym więcej zegarów przybywa :razz: Najlepiej jeden EDC z datą, bezelem i branzoletą, a drugi elegancki na pasku. Jak na dzień dzisiejszy to moje typy to rolek sub z datą i panerai radiomir.

Blaz
[Usunięty]
:
carlito napisał/a:
Ma być :D

- Doxa Sub
- Rolex Submariner
- Blancpain FF
- JLC Reverso
- JLC Master Grande Ultra Thin
- IWC Igenieur
- IWC Portuguese 7 days
- IWC Big Pilot
- Omega PO
- Zenith Captain Central Second
- TH Monaco
- Grand Seiko
- Panerai Luminor

Reszta jest milczeniem :)


Lista zegarków, które za darmo bym nie wziął (oprócz Doxy i GS). :shock:

Jak dobrze, że gustów jest tyle, ile zegarków. :mrgreen:

:
Ram - A na rower co ubierzesz, he? A jak sprawdzisz która godzina w innej strefie czasowej w podróży, he? A jak będziesz leciał samolotem, to w jakim zegarku, he? W Paneraiu? :P

Ostatnio zmieniony przez Bibliotek@rz 2011-06-28, 16:59, w całości zmieniany 1 raz
:
Nie liczy się ilość ale jakość :twisted:
Trzeba mieć zegarek dostosowany do okazji jak i odpowiedni w danym momencie i czasie :wink:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.