Santino's Compressor
Odpowiedz do tematu

:
Jak z moimi wychodzi,to z Twoimi tez wyjdzie ; )

"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
:
Ma ktoś pomysła, jak zamówić wskazówki od Otto Frei, żeby nie płacić 35$ za shipping do Polski?

:
...Santino, a skąd jest ten człek?

:
z juesej :-(
Dokładniej z Oakland.

:
...łejery, po nazwie to myślałem, że to sąsiad z zachodniej granicy...

:
To by nie było problemu.
A tak, to zakup wskazówek za jakieś 7$ + przesyłka 35$ - ideologicznie mi się nie składa ;-)

:
W odpowiedzi na sugestię Kumotra Borewicza, mała aktualizacja ;-)

Obecnie zegerek wygląda tak:


Wskazówki nabyłem na ebay'u, ale to jeszcze nie jest to, co chciałem osiągnąć.
Niemniej jednak, jest lepiej. Na tyle, że da się go nosić :-)

:
wygląda sympatycznie, zegarek z klimatem - inny pozytywnie (przynajmniej dla mnie)

Piotr
:
I to jest wyjście naprzeciw potrzebom podziwiającego kumotra! Dzięki. A co do wskazówek, to faktycznie czegoś jakby im brak, chyba zbyt proste są. Indeksy jakby trójkątne (trapezowawe?), to i na wskazówkach by jakiś ostry kąt nie zaszkodził. Oczywiście wszystko moim zdaniem, więc nic nie narzucam, tym bardziej że wyboru praktycznie nie ma.
A jak w końcu wyszło skrobanie tych starych, co "pozłociłeś"? Czy skrobania nie było?

"Sracz był oddalony od wyra, szło się w deszczu. Gówniane to były czasy."

Jan Oborniak
:
fpysk masz za ten zegarek! :mrgreen:

_
work in progress
:
Borewicz, Dokładnie tak jak piszesz - wybór wkazówek do Miyoty jest mały :-(

Oryginalne zacząłem lekko szlifować, zobaczymy co z tego wyjdzie ;-)
W każdym razie, szukam dalej.

Damian, dzięki ;-)

sylwek
[Usunięty]
:
Santino, Ty normalnie zacznij sie bać i jest to oficjalne ostrzeżenie dla osoby , ja też dopisuję się do fpysk dla Cię :twisted: mi jakieś białaski podsuwa ,a sam takie śliczności chowa ,, no cóż , przemyslimy na przyszłość :twisted: :twisted:

:
Santino napisał/a:
W odpowiedzi na sugestię Kumotra Borewicza, mała aktualizacja ;-)

Obecnie zegerek wygląda tak:


Wszystko poza wskazowkami nosilbym. Wiem, ze sa jakie sa z braku wyboru. Tarcza bajeczna!

s

:
sylwek, Oj tam, oj tam.
Tu sobie Osoba może kupić - nawet "lepszy", bo na ecie ;-)

strix, szukam, szukam ciężko dobrać coś. Ale kupuję rozwiertaki do wskazówek, to może jakieś od ety dopasuję ;-)

sylwek
[Usunięty]
:
Santino, na "ecie" to ja mogę jedynie rosół gotować,albo młotki testować :mrgreen:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.