JLC vs IWC
Odpowiedz do tematu

:
Ale w Reverso gdyby nie wiedzieć o tej jego przewrotce, to nic by w nim nie było takiego znowu figlarnego. Wygląda przyzwoicie ;-)
IWC jawi się jako mistrz minimalizmu. Czytaliście przesłanie tej limitacji? Jakaś fundacja pomagająca dzieciom z biednych regionów świata. I dekiel przedstawiający pracę chłopczyka z Bombaju. Tak czy owak zegarek dla mnie ciekawy, lubię tak zaprezentowaną nudę, jak w IWC ;-)
Zegarki są tak różne, że pewnie będziesz je miał obydwa, pytanie tylko, czy w tym samym czasie ;-)

:
Panowie, tak z ciekawości, po jaką cholerę Wam ta odwracana koperta? :mrgreen:

:
JLC za "flaczki" :wink: .




Ostatnio zmieniony przez chomior 2011-06-27, 22:52, w całości zmieniany 1 raz
Facet to nie pieczarka, żeby go trzymać w ciemności i karmić gównem.
:
Maro66 napisał/a:
Panowie, tak z ciekawości, po jaką cholerę Wam ta odwracana koperta? :mrgreen:


no jak to po co? dla szpanu! no i żeby ktoś nie zerkał przez ramię tylko jak chce sprawdzić godzinę to niech kulturalnie zapyta!

Reverso! (i to pomimo tego, że ostatnio Paweł narzekał, że w jego JLC niektóre przekładnie są plastikowe... o pardą: ponieważ to kłalita jest to raczej te przekładnie są wykonane z: niezwykle lekkiego, niewymagającego smarowania ultranowoczesnego tworzywa polimerowego :lol: )

Skate or die!
:
Reverso

Co Cię nie zabije to Cię je#nie po kieszeni :/
:
Maro66 napisał/a:
Panowie, tak z ciekawości, po jaką cholerę Wam ta odwracana koperta? :mrgreen:


No co Ty - w polo nie grasz ??? :wink: :grin:

Ostatnio zmieniony przez CornCobbMan 2011-06-28, 06:52, w całości zmieniany 1 raz
"Mądremu wystarczą dwa słowa, a głupiemu - to i referatu mało" (pisarz Sofronow).
Blaz
[Usunięty]
:
Drinków w Hiltonie nie pijasz? :mrgreen:

Jedna tarcza jest dla rozmówcy siedzącego naprzeciwko (popatrz z kim rozmawiasz!), a druga dla kelnera, żeby drinka podał dokładnie o 17.13. :mrgreen:

:
A. ...wski napisał/a:
jeden jedyny raz miałem na wystraszonym nadgarstku tego JLC (w sklepie gdzieś na Al. Jerozolimskich).
I tak, jak bardzo sobie cenię te markę, tak koncept z obracaniem zegarka akurat na mojej ręce wyglądał ciut.. jarmarcznie!



+1

JLC trąci bazarem i tyle :)
Głos na IWC

Ostatnio zmieniony przez Elix 2011-06-28, 09:01, w całości zmieniany 2 razy
"Żyj pasją, a spełnisz marzenia"
:
Elix napisał/a:
A. ...wski napisał/a:
jeden jedyny raz miałem na wystraszonym nadgarstku tego JLC (w sklepie gdzieś na Al. Jerozolimskich).
I tak, jak bardzo sobie cenię te markę, tak koncept z obracaniem zegarka akurat na mojej ręce wyglądał ciut.. jarmarcznie!



+1

JLC trąci bazarem i tyle :)
Głos na IWC


x2 :mrgreen:

DOXA SUB 5000T CUSTOMER SERVICE STANDARD
http://www.chinawatches.p...p=182502#182502

"Lepiej częściowo mieć rację, niż całkowicie się mylić"

Pozdrawiam
Tomek (托梅克)
:
JLC dla zasady i za caloksztalt, chociaz ten IWuC o zgrozo nawet mi sie podoba.

carlito
[Usunięty]
:
Chyba jednak zakup obydwu będzie najrozsądniejszym posunięciem. Pierwszy na urodziny a drugi pod chionke :)

:
Bardziej podoba mi się reverso, ale jak pamiętam Twoje foto zamieszczone w odpowiednim wątku to chyba raczej "iwuc" - reverso jakoś nie kalkuluje się ze słuszna posturą...

:
IWC, nie lubię wynalazków.

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
Reverso to nie jest nowy pomysł - pierwowzór produkowali w latach '30 czy '40 jak pamiętam.

:
Przez wynalazki rozumiem wszelkie udziwnienia, komplikacje i wensze.... :)

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.