JLC vs IWC
Odpowiedz do tematu

:
Z tych dwóch wyłącznie IWC, jeśli JLC, to jakiś Compressor

:
Reverso jest bardziej oryginalny (i nie da się ukryć praktyczniejszy). Co do wyglądu, to "de gustibus"... ale mnie podoba się bardziej, inżynier jest bezbarwny, niepotrzebnie grzeczny, a i niebieska tarcza jakaś nienaturalna.

PS. Jeśli "Kompressor" to jakiś Mercedes.

Ostatnio zmieniony przez Zinajda 2011-06-27, 12:47, w całości zmieniany 2 razy
Tak wyglądała Zina aka Zinajda.
:
Trudno nie powielać wcześniejszych opinii...
Z tych dwóch ewidentnie JLC Reverso Squadra Hometime.
Zegarek znacznie ciekawszy, znacznie bardziej charakterystyczny i urodziwy (ale to ostatnie kwestia gustu).
Istnieje obawa, że IWC (mimo kolorowej tarczy - będącej w mojej ocenie - sporą zaletą) po dłuższym lub krótszym użytkowaniu po prostu znudzi się noszącemu.
Oczywiście plusem IWCa, a minusem JLC jest to, iż kostka jest nieco bardziej wymagająca co do stroju.
Czekam na rozstrzygnięcie konkursu i zdjęcia w Fotoplastikonie!

Galius
[Usunięty]
:
Zdecydowanie IWC, ten zegarek zawsze będzie fajny. JLC to raczej taki designerski gadżet

:
Wybor (dla mnie) tylko jeden - IWC :!: :!: :!:

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
...ten odwracalny...

:
Chyba jednak z tych dwóch JLC, chociaż wybór jest naprawdę ciężki. Ciekawsza tarcza od IWC no i motyw z odwracaniem jest fajny. Nie wiem jak na żywo się prezentują i na ręce, ale na teraz głos na JLC. Ciekawe jak się skończy.

:
jeden jedyny raz miałem na wystraszonym nadgarstku tego JLC (w sklepie gdzieś na Al. Jerozolimskich).
I tak, jak bardzo sobie cenię te markę, tak koncept z obracaniem zegarka akurat na mojej ręce wyglądał ciut.. jarmarcznie!

:
Reverso za dizajn i mechanizm.

:
Reverso, za przekręcaną kopertę.

kurant
[Usunięty]
:
JLC choć jak się wyrobi koperta to może środek wylatać :twisted:

kaczka
[Usunięty]
:
Jak dla mnie Reverso. Jedyny minus mniej uniwersalny :wink:

:
Fazi64 napisał/a:
Wybor (dla mnie) tylko jeden - IWC :!: :!: :!:

+1, klasyka, piękna klasyka w pięknym kolorze, bez wodotrysków i udziwnień ..

:
Głos na IWC
Reverso to takie fiki miki zegarkowe, poza tym wygląda na zegarek dla płci pięknej

:
Głos na IWC, bardzo podoba mi się jego kolor, a JLC taki zabawkowy się wydaje...

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.