JLC vs IWC
Odpowiedz do tematu

carlito
[Usunięty]
: JLC vs IWC
Witojcie :)

Sposród kilku, a może nawet kilkunastu zegarków, które wspólnie wybieraliśmy, wyłoniłem dwóch faworytów na mój nadgarstek... Bardzo proszę o pomoc w wyborze, gdyż żeby nie wiem co, to nie moge się zdecydować. Obydwa zegarki mi się bardzo podobają, i zdaje sobie z tego sprawe, że są to dwa zegarki z zupełnie innej parafii, i nijak się do siebie mają, ale może jednak zdołacie mi pomóc w tym dla mnie trudnym wyborze, i przekonać mnie argumentami do wybrania jednego z nich.

Dla ułatwienia poniżej prezentuję opisy poszczególnych zegarków.

JLC :

http://chronos24.pl/jaege...uadra-hometime/

IWC :

http://chronos24.pl/iwc-i...dition-laureus/


No i przykładowe zdjęcia :



Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

Za wszelką pomoc uprzejmie dziękuję, Michał.

Ostatnio zmieniony przez carlito 2011-06-27, 11:35, w całości zmieniany 1 raz
:
IWC - "od zawsze" mi się marzy....

:
Jedno słowo: Reverso.

"Mądremu wystarczą dwa słowa, a głupiemu - to i referatu mało" (pisarz Sofronow).
Degustatorr Noir
[Usunięty]
:
Dla mnie zdecydowanie Reverso - zegarek o wiele bardziej ciekawszy stylistycznie, z pazurem że tak powiem...No i patent z obracaną kopertą...Inżynier ładny, pewnie dobrze wykonany, ale trochę nudny...W stylu Inzyniera to ja zdecydowanie bardziej wolę GS... :smile:

Czino
[Usunięty]
:
Tylko JLC-nietuzinkowy zegarek i rzadko spotykany :)

:
Zdecydowanie IWC.
To reverso to jakaś zabawka tak? :roll: :twisted:

Segoy
:
Trudny wybór , ale jednak wybrał bym JLC podoba mi się ten patent z obracaną kopertą a IWC jest zwykłym klasycznym poprawnym zegarkiem :twisted:

:
Również JLC bezdyskusyjnie. IWC taki jakiś zwykły i średnio mi się podoba - o niebo ładniejsze w tym stylu już jest GS.

:
Michal,IWC nie ma startu do Reverso :cool:

"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
:
Reverso, moim zdaniem bardziej interesujący i ciekawy pomysł z odwracaną kopertą, IWC bardzo fajny ale jednak mniej oryginalny.

:
tylko Reverso,w stylu klasycznym tylko GS

:
Ciężko porównywać dwa tak różne zegarki ale IMHO ciekawszy i bardziej że tak powiem "z jajem" jest JLC.

:
Oba są extra.
Wybrał bym Jaeger-LeCoultre Reverso za rozwiązanie chroniące czasomierz.

:
Reverso

maciek
[Usunięty]
:
IWC, ten reverso to zegarkowy żarcik. :twisted:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.