PZL-ka krok po kroku
Odpowiedz do tematu

:
Svedos dzieki , fajnie zobaczyć od zakrystii jak powstaje PZL-ka, szczególnie jak się ma nikłe pojęcie o tym :grin: .

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
Dzięki za relację, jako człowiek "o dwu lewych rękach" po prostu nienawidzę gości, którzy "bawią" się tak jak Ty :twisted:

:
A takie to prościutkie (jak się mówi): przełożyć dekielek, tarczę, wskazówki, koronkę - i już!
Ło Jezu! A jeszcze powtórzyć to 70 razy.
Wyrazy głębokiego szacunku i wdzięczności, Sylwek.

Tak wyglądała Zina aka Zinajda.
:
Bardzo fajna fotoleracja. Daje sporo materiału do nauki warsztatu zegarmistrzowskiego.

:
Svedos, świetny opis!

Zinajda napisał/a:
Ło Jezu! A jeszcze powtórzyć to 70 razy.


Teraz chłopaki powtórzą to kilkaset razy, no może bez demontażu się obędzie :)

Pozdrawiam
Lastrad
:
dzięki za fotorelację

:
Svedos napisał/a:
(...) oraz woda i mydło, często trzeba myć ręce. :smile:


Handlowe maści, kremy i balsamy nadają się do sracza. Faktycznie, po wrzuceniu tego hurtem i spuszczeniu wody sracz sie nie poci.
Bartnik i Powapiński zalecali moczenie rąk w zimnej wodzie do połowy przedramion przez pół minuty. Dla mnie skuteczne na jakąś godzinę, dopóki coś mnienie wk... :smile:
Jest jeszcze metoda "kasiarska": 2 części 5% roztworu formaliny w alkoholu etylowym i 1 część wody. Działa.

J.

:
Jacek. napisał/a:

Jest jeszcze metoda "kasiarska": 2 części 5% roztworu formaliny w alkoholu etylowym i 1 część wody. Działa.

J.


Jest to również doskonały "babciny" sposób na śmierdzące stopy :razz: :mrgreen: .

Facet to nie pieczarka, żeby go trzymać w ciemności i karmić gównem.
:
Żebym wiedział, że to takie proste to bym sobie sam poskładał. :mrgreen:

Albo my ich albo oni nas.
:
Dokładnie, ale do stóp radziłbym mniej formaliny - tak 2 - 3%., albo jak kasiarski, tylko dodać więcej wody. Dłonie się zawsze same natłuszczą, a pęknięcie skóry np na pięcie może być niesympatyczne.

J.

:
apig napisał/a:
Żebym wiedział, że to takie proste to bym sobie sam poskładał. :mrgreen:


To może następny projekt zrobimy DIY, a każdy będzie miał obowiązek pokazać fotostory z własnoręcznego składania :mrgreen: ?

@Jacek
Masz rację,

Ostatnio zmieniony przez chomior 2011-06-26, 16:15, w całości zmieniany 2 razy
Facet to nie pieczarka, żeby go trzymać w ciemności i karmić gównem.
:
Już widzę te powbijane ślepia, te kończyny w gipsie.. :mrgreen:

J.

:
ja sam składać pzlkę to musi zawsze wyjść jakiś Roleks , ja kupuję starą Pabiedę , wracam do domu , dotykam i zaraz Roleks wychodzi :cool:

kamboras
[Usunięty]
:
Takiego manuala pragnąłem zobaczyć :o

Ostatnio zmieniony przez kamboras 2011-06-26, 20:21, w całości zmieniany 1 raz
:
Profesjonalna robota :!:
Jak jestem u zegarmistrza , zawsze podglądam co tam robi ale łopatologicznie tego nie tłumaczy :mrgreen:
Dzięki Svedos :grin:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.