Kupno zegarka na Amazonie
Odpowiedz do tematu

: ZAPŁATA NA AMAZON.COM
Witam,
właśnie dokonałem dziewiczego dla mnie zakupu na amazon.com-ale coś mi nie daje spokoju..wpisałem tylko nr karty z przodu, bez podania tego nr cvv co to jest z tyłu karty-i wydaje się wszystko ok, nie dostałem żadnego komunikatu,że coś jest nie tak...
Czy ktoś z Was robił zakupy tam i też nie podawał nr cvv?Amazon.com tego nie żąda?
Z GÓRY DZIĘKI!!

Blaz
[Usunięty]
:
Jeśli nie dostałeś żadnego komunikatu, a kasa Ci z karty zeszła, to znaczy, że zapłaciłeś. :wink:

:
Ja wczoraj poległem na zakupach na Amazonie. Zrobiłem profil, wybrałem zegarek, Czekałt, a tam, że nie wyślą do mnie bo "Zobacz se ograniczenia wysyłki" a tam 10 powodów i weź se dopasuj. Nic nie kumam. :???:

Foch und Ch.
Galius
[Usunięty]
:
No niestety Amazon to nie ebay, tutaj dość powszechne jest że "klientów z Polski nie obsługujemy". Nawet był jakiś oburzony artykuł na ten temat we wproscie czy polityce, nie pamietam.
Jak znajdziesz coś co ci odpowiada najpierw sprawdź warunki wysyłki.
Właśnie z tego powodu zakończyłem swoją przygodę z tym serwisem, wszystko co mnie interesowało miało restrykcję na PL.

:
Blaz napisał/a:
Jeśli nie dostałeś żadnego komunikatu, a kasa Ci z karty zeszła, to znaczy, że zapłaciłeś. :wink:


Z tego, co doczytałem gdzieś w necie, to oni kasę pobierają dopiero przed samą wysyłką, tak więc sprawdzenie konta nic mi nie daje, do chwili zapakowania mam możliwośc odwołania zakupu.

:
z pobieranim kasy bywa różnie, zwłaszcza że tam sprzedaje nie tylko sam amazon ale też wielu innych sprzedawców . Często nawet jak wysyłają do Polski to koszt jest duży i często to fedex więc cło i vat pewne

Blaz
[Usunięty]
:
nurart napisał/a:
Blaz napisał/a:
Jeśli nie dostałeś żadnego komunikatu, a kasa Ci z karty zeszła, to znaczy, że zapłaciłeś. :wink:


Z tego, co doczytałem gdzieś w necie, to oni kasę pobierają dopiero przed samą wysyłką, tak więc sprawdzenie konta nic mi nie daje, do chwili zapakowania mam możliwośc odwołania zakupu.


No to rzeczywiście zupełnie inaczej niż na ebayu...

: Amazon.de
Czy ktoś ogarnia zakupy na amazon.de?
I zna mowę germańską?

:
Do Rybaka wal, on w końcu u sąsiada przebywa :)

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
Już korespondujemy na pw - dzięki.

:
Ta?

Patrz, a mi zadne okienko nie wyskoczylo, ze odpowiedziales...? ;)

Jakigos mie Ponie Buoze stwuozyl, takigo mie mos...
------------------------------------------------------
Nieoficjalny fanklub pana Ibe :)
:
Może to korespondencja w stylu "gadał Santino do obrazu..." :mrgreen: :mrgreen:

G. Gerlach - polskie zegarki

Szczęście dla wszystkich za darmo! I niech nikt nie odejdzie skrzywdzony!
:
rybak napisał/a:
Ta?

Patrz, a mi zadne okienko nie wyskoczylo, ze odpowiedziales...? ;)


Jak nie, jak odpowiedziałeś ;-)
W każdym razie dzięki za pomoc.

Niemiecka mowa być trudna ;-)

: Kupno zegarka na Amazonie
Kupował ktoś? Jak to wygląda z cłem, VAT itd przy zakupie zegarka za około 100-120$

A konkretnie to Seiko

Ostatnio zmieniony przez Tomir 2011-06-13, 21:33, w całości zmieniany 1 raz
Blaz
[Usunięty]
:
Amazon ZAWSZE wysyła kurierem. Czyli na 100 procent pewne cło i VAT. :wink:

Chyba że kupujesz rzeczy w promocji, tak jak np. kundelka. Wtedy to amazon płaci za Ciebie cło i VAT.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.