Poprzedni temat «» Następny temat
PZL 04/70
Autor Wiadomość
Ghostdog 
Właściciel Kilku Fabryk Ryżu

Pies czy kot?: pies
Pomógł: 5 razy
Wiek: 37
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 3547
Skąd: Warszawa
 #1  Wysłany: 2011-06-10, 02:13   PZL 04/70

Praktycznie równy rok temu czyli 24.05.2010 roku zaczęły się rozmowy na temat stworzenia forumowego zegarka. Minęło blisko 380 stron postów i oto dnia 9.06.2011 gotowy projekt leży dumnie na moim nadgarstku. Ci, którzy mają ten zegarek opis mogą sobie odpuścić bo wiedzą co opiszę, a Ci którzy go nie mają mogą czytać i płakać, że go nie mają :mrgreen:

Zegarek odebrałem w doborowym towarzystwie Blaza, Bronka, Tomirka i Zinajdy, który w czerwonej strzale trzymał towar. Usiedliśmy pod parasolem i zaczęło się. Otwierając pudełko uderzyła mnie pewna woń :shock: . To pewnie Blaz dosypał te swoje magiczne majeranki i inne zielone przyjemności :twisted: .
Na pierwszy rzut poszła biała koperta, a w niej tarcza, wskazówki ble ble nic ciekawego. Podnoszę zieloną deseczkę, a tam cholera cyrograf! Kurde nie przypominam sobie, żebym podpisywał z kosmatym jakieś papiery, ale co tam rozwiązuję sznurek, a tam drugi biały papierek i zawiniątko w bąbelkach :grin: .

Biały papierek pochodzi z MON`u. Dotyczy możliwości użycia znaku szachownicy na deklu. Świetny dodatek do całego projektu. Dodatkowy smaczek stanowiący o jego unikatowości i wyjątkowości. Po przeczytaniu tego pisma ciśnienie mi trochę spadło bo to jednak nie cyrograf! :mrgreen:

Następnie biorę do ręki pożółkły kawałek pergaminu, a tu nagle chmury jakieś takie ciemniejsze się zrobiły i deszcz zaczął mocniej padać! Kurde lipa pewnie zaraz usłyszę kopyta i będzie problem, a obiad mi się w domu robił i kto go zje? Rozkładam papirus a tam na dzień dobry pięknie zaparkowane PZL`ki, a właściwie ich czarne tła. Tekst zawiera krótką można rzec biografię PZL. Czyta się rzecz jasna bardzo przyjemnie. Następnie dedykacja i poświadczenie numeru, a na samym końcu autografy Svedosa i ALAMO. Jednak to nie był kosmaty uff :mrgreen:

Kończąc część inicjującą i podgrzewającą atmosferę przechodzimy do gwoździa programu i gościa wieczoru. Co mogę powiedzieć? CUDO! Fantastycznie wykonany!

Koperta: Kapitalnie leży na nadgarstku. Szczotka po bokach, ring wokół szkiełka błyszczący.

Tarcza: Mistrzostwo świata! Wszystko zgrane ze sobą na tip top. Podziałki, cyferki, samolot i napisy. Nic nie odstaje nie ma elementów, które jak to się mówi pasują jak świni siodło.

Wskazówki: Minimalistyczne czarno-białe + czerwony sekundnik.

Koronka: Jak wiadomo produkowana specjalnie pod projekt. Wygodna w użyciu, wpija się w rękę czyli czuć, że jest! Grawer PZL mistrz!

Dekielek: Co tu dużo mówić, absolutnie piękny. Silnik + śmigło -> bajka. Na zewnętrznym ringu nr limitacji + inspirowany PZL i dla kogo wykonany. Co kilka minut ściągam zegarek z ręki i oglądam dekielek.

Klamra i języczek: Wzorowana na płacie PZL. Fantastyczna jest! Dodatkowy smaczek w całym projekcie.

Pasek: Czarny z czerwonym przeszyciem, gruby i całkiem miękki dobrze układa się na łapie.

Dbałość szczegóły porażająca! Wszystko świetnie ze sobą zgrane i dopasowane. Rzadko można spotkać projekt, który jest dopracowany w najmniejszych szczegółach, a warto przypomnieć, że nie był to projekt za bardzo grubą kasę!

Chylę czoła przed Svedosem i Alamo jak i całej reszcie kumotrów Zinajda, Maxio i każdemu kto napisał choćby jednego posta w temacie o PZL. Nie ukrywam świetnie jest być w gronie 70, którzy posiadają ten fantastyczny zegarek :mrgreen: . Nie mogę się na niego napatrzeć, zamiast uczyć się to patrzę jak płynie czerwony sekundnik :mrgreen:

PLUSY
--- WSZYSTKO ---

MINUSY
- mam tylko jedną PZL`kę

Dzięki jeszcze raz chłopaki!

Zdjęć nie ma i chwilowo nie będzie bo nie ma aparatu :lol: W weekend się pojawią jak odzyskam aparat :wink: [/b]
Ostatnio zmieniony przez Ghostdog 2011-06-10, 03:43, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
bow 
Klon Właściciela Pola Ryżowego
Wujek/Zbok brązowy


Pomógł: 62 razy
Wiek: 51
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 14239
Skąd: Toruń
 #2  Wysłany: 2011-06-10, 06:41   

No to staropolskie: WAL SIĘ!!!

A recka bardzo przyjemna :)
_________________
Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
 
 
wahin 



Pomógł: 29 razy
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 10766
Skąd: Koszalin
 #3  Wysłany: 2011-06-10, 06:46   

bow napisał/a:
No to staropolskie: WAL SIĘ!!!


+1 :twisted:

Dzięki za pierwszą reckę :)
_________________
Don Mati FCI - Hodowla bokserów, buldogów francuskich i mopsów
 
 
Svedos 
Dobry Mod



Pomógł: 90 razy
Wiek: 62
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 31014
Skąd: Zielona Góra
 #4  Wysłany: 2011-06-10, 08:09   

Czytałem z zapartym tchem, to musi być świetny zegarek. :mrgreen:

Miło się czytało, dziekuba :wink:
_________________
 
 
Santino 



Pomógł: 151 razy
Wiek: 48
Dołączył: 30 Wrz 2010
Posty: 48251
Skąd: Łódź
 #5  Wysłany: 2011-06-10, 09:41   

Ghostdog napisał/a:
Chylę czoła przed Svedosem i Alamo jak i całej reszcie kumotrów Zinajda, Maxio i każdemu kto napisał choćby jednego posta w temacie o PZL. Nie ukrywam świetnie jest być w gronie 70, którzy posiadają ten fantastyczny zegarek


+100 000 000 000 000 000 000 000 000 000 000..... :-)
_________________
https://instagram.com/santinoleathercraft?utm_medium=copy_link
 
 
Rudolf 



Pomógł: 112 razy
Wiek: 46
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 37156
Skąd: Bone China
 #6  Wysłany: 2011-06-10, 10:11   

Jest czad !
Pzl - ka to w tym momencie najciekawszy zegarek forumowy !
_________________

 
 
Janek 
Ojciec Założyciel
Chilloucik


Pies czy kot?: pies
Pomógł: 7 razy
Wiek: 31
Dołączył: 19 Mar 2010
Posty: 5768
Skąd: ta Pani tutaj?
 #7  Wysłany: 2011-06-10, 10:34   

Przyjemnie sie czytalo,ja czekam jeszcze na baze.Ale niedlugo bede cieszyl sie tak jak Ty :D
Nie moge sie doczekac, dzieki chlopaki za zrobienie tak fajnego projektu : )
_________________
"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
 
 
Degustatorr Noir
[Usunięty]

 #8  Wysłany: 2011-06-10, 11:22   

Zegar fajny, opis też...Ehhh... :roll:
 
 
Blaz
[Usunięty]

 #9  Wysłany: 2011-06-10, 18:06   

A chcę dodać, że to, co się stało wczoraj, może się powtórzyć dopiero za dwa lata! O co chodzi? Ano o to, że Zinajda miał zaparkowany samochód na Świętokrzyskiej, którą dziś zamykają na dwa lata z powodu budowy II linii metra! :mrgreen:

Jeszcze jeden aspekt dlaczego PZLka jest wyjątkowa. :mrgreen:
 
 
bow 
Klon Właściciela Pola Ryżowego
Wujek/Zbok brązowy


Pomógł: 62 razy
Wiek: 51
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 14239
Skąd: Toruń
 #10  Wysłany: 2011-06-10, 21:23   

Świętokrzyska zamknięta na dwa lata...
To się ruch w centrum deczko poprawi :lol:
_________________
Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
 
 
Blaz
[Usunięty]

 #11  Wysłany: 2011-06-10, 21:30   

I Prosta aż do Towarowej. :mrgreen:
 
 
bow 
Klon Właściciela Pola Ryżowego
Wujek/Zbok brązowy


Pomógł: 62 razy
Wiek: 51
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 14239
Skąd: Toruń
 #12  Wysłany: 2011-06-10, 23:56   

Dobre..., kierowcy już się cieszą :lol:
_________________
Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
 
 
Jacobi 
Klon Właściciela Pola Ryżowego


Pies czy kot?: pies
Pomógł: 12 razy
Wiek: 65
Dołączył: 03 Lut 2011
Posty: 14627
Skąd: Warszawa
 #13  Wysłany: 2011-06-11, 21:07   

+1 :wink:
Też czekam na bazę jakJanek.
_________________
Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
 
 
daniel 
Ryżowy


Wiek: 43
Dołączył: 01 Lis 2010
Posty: 492
Skąd: Czeladź
 #14  Wysłany: 2011-06-22, 14:12   

Tak tak, po zdjęciach widać że zegarek jest pierwsza klasa.
Sam zazdroszczę że takiej nie mam, a recenzja jeszcze tylko podbija żal :cry:
_________________
G.GERLACH Polskie Zegarki
 
 
mapeth
[Usunięty]

 #15  Wysłany: 2011-06-23, 15:56   

powinno się zabronić pisać na temat tego zegarka i wklejać jego zdjęć ze względu na tych, którzy się nie załapali :roll: toż to jest znęcanie się nad nami :twisted: ten zegarek jest fantastyczny i szczerze żałuję, że nie miałem możliwości stać się jego posiadaczem,
może uda mi się załapać na kolejną edycję, jeśli w ogóle będzie takowa planwoana? :mrgreen:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Charcoal2 Theme © Zarron Media modified for Przemo by joli
Wersja mobilna forum