Coś niskobudżetowego na bransolecie
Odpowiedz do tematu

maciek
[Usunięty]
:
Darecki napisał/a:
Mako nie ma jaj.


uważam, że duże mako ma jaja jak się patrzy. :wink:

:
Jaj nie ma, jak każdy zegarek.
Ale ma za to zwierzyniec na tarczy. :-)
A lwy mają jaja :razz:

:
Big Mako chyba faktycznie jest dla mnie za duże, ale małe w kolorze granatowym jak najbardziej. Jeśli chodzi o Alphę, to kiedyś nosiłem się z zamiarem zakupu wersji z pomarańczowym bezelem - Planet Ocean? Można jeszcze gdzieś ją dorwać?

Alamo musiałeś mi przypominać? :razz:
Czemu ja wtedy nie powalczyłem o tego Monstera? :cry:

Ostatnio zmieniony przez Buczo 2011-06-09, 12:30, w całości zmieniany 1 raz
:
Buczo, - Mako (sam na nie chorowałem/choruje - aż do momentu jak mi ktoś tu z revolverem wyskoszył) i planuje zakup. Chwilowo brak super tanich aukcji w zatoce. Osobiście poluję na wersję niebieską. Koszt z szipingiem jakieś 110-130$. Duże Mako - koszt 130-150$. Alphy są do kupienia tutuaj:
http://www.alpha-watch.com - z pomarańczowy bezelkiem nie widzę.

Moim zdaniem: +1 dla mako

:
Im więcej oglądam zdjęć i filmików na youtubie z blue mako, coraz bardziej przekonuję się do zakupu. Największy zegarek jaki w tej chwili noszę ma 41mm z koronką. Mako ma chyba tyle bez koronki? Powinien być w sam raz.

:
Niebieskie mako.

:
+1 dla Mako

Darecki
[Usunięty]
:
Cytat:
Alpha to [edit mod: bez takich określeń proszę]. Wstyd takie coś założyc na rękę. Bierz bez zatanowienia Mako.

Adrian
Pozdrawiam

Ostatnio zmieniony przez 2011-06-09, 20:59, w całości zmieniany 1 raz
:
Opinie osób chorych psychicznie umieszczać należy dopiero po ich odpowiednim oznaczeniu :mrgreen:

:
Coś mnie ominęło? :)

Panowie gdybym zdecydował się na zakup tego zegarka, byłby ktoś w stanie mi pomóc i przeprowadzić ową transakcję? Równowartość w złotówkach przelałbym na wskazane konto. Przeglądam aukcje i coś chyba do 450zł idzie wyszukać.

Nie mam doświadczenia na zatoce. Co sądzić aukcjach, gdzie cena jest atrakcyjniejsza, ale zaraz przy niej znajduję się informacja, że zegarek jest nowy, ale bez przywieszek?

:
Buczo, - wszystko zależy jakie masz podejście do "pudełeczka". Sam osobiście też miałem kiedyś obawy przed zakupami w zatoce, jednak po pierwszym zakupie seikacza z HK okazało się, że problemów nie było, a różnica w cenie spora. Wątpię aby Orienty Mako podrabiali także ryzyko zakupu prawie żadne.

Blaz
[Usunięty]
:
Buczo, jak coś znajdziesz to pisz do mnie. Pomogę w transakcji. :grin:

:
Te słowa to miód na moje serce. Dzięki Blaz :D

:
A może taka Amfibia jak moja :) Da radę używkę wyrwać w tej cenie. Tyle że to Rusek :wink:



Zapraszam na bloga z kolekcją moich starych zegarków.
www.mechanicznezegarki.pl lub www.starezegarki.blogspot.com
:
Fajny, ale nakręciłem się już na Orienta :)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.