Coś niskobudżetowego na bransolecie
Odpowiedz do tematu

: Coś niskobudżetowego na bransolecie
Panowie ostatnio choruję na bransoletę. Powoli też odczuwam pewien przesyt radzieckimi zegarkami. Mam nimi zapchane kilka szuflad, a chodzę i tak w góra 5 zegarkach.
Plan mam taki: mała wyprzedaż celem uzyskania środków na zakup nowego zegarka, który musi spełniać następujące kryteria:
- nie być kwarcem,
- jak w tytule, chciałbym aby był na bransolecie,
- cena, hmm... nie wiem ile uzyskam z wyprzedaży, ale myślę, że mógłbym przeznaczyć 300 zł, maks 400 zł z szipingiem,
- i ostatnia ważna rzecz, potrzebuję osoby, która pomoże mi zakupić owy zegarek, gdyż ja nie korzystam z ebaya, nie posiadam także konta i wiedzy z zakresu funkcjonowania systemu paypal :)

Wszelkie sugestie mile widziane. MQJ nie wchodzi w rachubę. Chciałbym po prostu fajny, solidny, dobrze wykonany zegarek do codziennego użytku w upalne dni, bez cackania się i uważania na zarysowania.

Jest już kilka takich tematów o zegarkach do 300zł, mam nadzieję, że tworząc kolejny nie zaśmiecę forum i nie zdenerwuję modów :mrgreen: Chodzi mi o to, że gdy już uda się uskładać kasę, wrócę do swojego tematu i na spokojnie będę mógł przeanalizować propozycję i wybrać najlepiej jak się da :)

Na forum jestem szmat czasu, ale tak naprawdę siedzę tylko w zegarkach vintage, liczę na waszą pomoc :) Dojrzałem do zakupu w 100% nowego zegarka. W końcu :)

Dodam jeszcze swoje małe marzenie - Monster w wersji z ciemną tarczą....

Ostatnio zmieniony przez Buczo 2011-06-08, 20:29, w całości zmieniany 2 razy
:
Big Mako w dowolnym kolorze (jeśli nie starczy funduszy - ok. 450 PLN) - to małe Mako też jest w miarę fajne.

... i nie bój się lewków :)

"Mądremu wystarczą dwa słowa, a głupiemu - to i referatu mało" (pisarz Sofronow).
:
Mako owszem biorę pod uwagę. Zastanawiam się, które ładniejsze czarne czy granatowe? :)

:
Mi się bardziej czarne podoba - ale mam pomarańczowe, bo to zegarek wakacyjny :)

"Mądremu wystarczą dwa słowa, a głupiemu - to i referatu mało" (pisarz Sofronow).
:
Mako granatowe najładniejsze imo.

:
Dorzuć trochę i poszukaj monstera.

FORZA Robert!
RK WRT
Darecki
[Usunięty]
:

Ostatnio zmieniony przez Maxio 2011-06-16, 23:00, w całości zmieniany 1 raz
:
Jedna Melepeta z miasta Uć dorwała Monstera w Twoim budżecie na aukcji ebay.

:
monster fajny , duże mako też ..
Alphę moge polecić też fajna

Degustatorr Noir
[Usunięty]
:
Ja proponuję czarnego Monstera, moim zdaniem warto nawet poczekać trochę dłużej i dozbierać ciut ponad zakładany budżet...Za Monsterem przemawia świetna bransoleta, a to dla Ciebie ważne... :smile: Ja noszę Potwora tylko na bransolecie i bardzom zadowolony... :roll:

Big Mako też jest fajne, bardziej eleganckie, nosi się wygodnie, mimo dość sporych rozmiarów.

:
paradoksalnie wziąłbym "małe" Mako, (paradoksalnie, bo sam mam Big), kolor wg gustu. Będziesz miał mniejszy szok przejścia od ruskich jeżeli chodzi o rozmiar :smile: . Bransoleta w Big Mako jednak kiepawa, małego dawno nie miałem w garści, ale chyba była jakby lepsza (choć może pamięć mnie zawodzi)

gdybyś chciał monstera, to najpierw gdzieś sobie przymierz. Nie z powodu rozmiaru, tylko tak ogólnie. Do mnie w ogóle ten zegarek nie przemawia, choć mierzyłem wiele razy, stąd taka refleksja

chociaż jeszcze tak myślę, że może Seiko FFF? przy obecnym kursie dolara może by się udało prawie w budżecie

:
Kyle napisał/a:

gdybyś chciał monstera, to najpierw gdzieś sobie przymierz. Nie z powodu rozmiaru, tylko tak ogólnie. Do mnie w ogóle ten zegarek nie przemawia, choć mierzyłem wiele razy, stąd taka refleksja


+1

Monster to bardzo specyficzny zegarek - mierzyłem na każdym zlocie i jakoś nie mogę się przekonać.

"Mądremu wystarczą dwa słowa, a głupiemu - to i referatu mało" (pisarz Sofronow).
:
Santino napisał/a:
Jedna Melepeta z miasta Uć dorwała Monstera w Twoim budżecie na aukcji ebay.


A ja kupiłem na Allegro za 2/3 jego budżetu czarnuszka :twisted:
Natomiast Dareckiego propozycja jest mocna w tym budżecie, ta Alpha jest zrobiona lepiej niż MQJ, ma potwierdzona wodoszczelność, a bransoleta jest świetnej jakości.

Ostatnio zmieniony przez ALAMO 2011-06-09, 07:54, w całości zmieniany 1 raz
:
Bierz Mako, za 325 z szipingiem uszczeliłem, czekam dalej :twisted:

Darecki
[Usunięty]
:
Mako nie ma jaj.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.