Tool watch do 3500 zł
Odpowiedz do tematu

:
Maro66 napisał/a:
X-Wind na coś takiego? :twisted:

Ten ma wszystko co potrzebne i nic więcej. X-Wind miał za dużo rzeczy niepotrzebnych.
X-Wind wyleczył mnie z Breitlingów, chronografów i niczemu nie słuzących podziałek.
Wiatru bocznego nie potrzebuje liczyć, a stoper dokładniejszy i wygodniejszy mam w komórce. :razz:

:
to dobrze że nie wyleczył cię z używania zegarków .. ;)

:
Stoper mi się przydaje. Co do reszty suwaków w X-Windzie... Nie mam bladego pojęcia czemu służą, ale fajnie to wygląda. Trzy koronki, dwa przyciski, świetnie wyprofilowana koperta, czego chcieć więcej :razz: :mrgreen:

:
Czwartej koronki? ;-)

A poważnie to ten mi tak średnio na toolwatcha wygląda.
Ze zdjęć sprawia wrażenie takiego lekko eleganckiego desk divera :-)

:
Jeszcze ta koperta polerowana :| .

Edyta - Małżonka powiedziała, że on metroseksualny.

Ostatnio zmieniony przez irek1981 2011-06-10, 19:24, w całości zmieniany 1 raz
:
Sam jesteś metroseksualny ;) :razz:

Ostatnio zmieniony przez Korba 2011-06-10, 19:29, w całości zmieniany 1 raz
:
Kto mi jeszcze raz rękę na tego Rajmunda podniesie to ją upitolę przy samej d...ie!

Kobra, nie słuchaj zazdrośników, zakupiłeś świetny zegar i już ślinię się na foty :)

:
Ale mnie się podoba, tylko mi się z toolwatchem nie kojarzy.

:
Tool watch to zdecydowanie nie jest.
Grunt aby Korba był zadowolony :)

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
Tool watch to to nie jest. Nie ma w sobie zestawu kluczy płaskich, oczkowych, sztorcowych, torxów, imbusów, śrubokrętów płaskich, phillips, pozidriv, młotka, noża, łoma, dłuta i toporka. Obcęgów i kombinerek.
Ale może mi sie spodoba. Ale po Waszym gadaniu, to pewnie pójdzie od razu na sprzedaż. Może ktos z forum którego nie ma go kupi... :razz: :twisted:

:
Sam widzisz jakie mi zazdrośniki i psy ogrodnika :lol:

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
Łocz wyjechał jeszcze w piątek. W poniedziałek pewnie dotrze, bo kazałem go do firmy dostarczyć, bo w domu nikogo nie ma w godzinach dostaw kurierów. To sie wam pochwalę zazdrośniki moim nowym metroseksualnym, a wręcz gejowskim nurkiem. :twisted: :mrgreen: :razz: :roll:

:
oj tam. od razu metro...
:mrgreen:

:
Mi tam od dawna zalatywało metro od Korby ;) :lol:

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
O ile kojarzę od Korby nie jeździ Metro :)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.