Kto pomoże w zakupie w zagranicznym sklepie?
Odpowiedz do tematu

:
torsen, sporo osób brało, ostatnio Bartek Siwiec swojego Seikacza tam kupował ;)

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Czyli szlaki przetarte, jak by co cool

:
torsen napisał/a:
szlaki przetarte


I to niejednokrotnie ;)

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Michał napisał/a:
torsen, sporo osób brało, ostatnio Bartek Siwiec swojego Seikacza tam kupował ;)


W sumie już dwa Seikacze tam kupowałem i wszystko było bardzo w porządku. Szybka wysyłka i bardzo dobry kontakt.

Pozdrawiam,
Bartek
:
Dodam od siebie iz ostatnio poczynilem tam zakup i na paczke czekalem az 6 dni liczac sob i nd :)

:
http://mywatcheshub.com Panowie, sprawdzona strona?

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Tak, wielokrotnie ;) . Ale trzeba uważać z klikaniem zegarków ze stanem '1' - może ich nie być w ogóle hmmm Co prawda sklep zwraca kasę bez najmniejszego problemu, ale nerwy zawsze jakieś są :P

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Iks, a jak wygląda kwestia z terminem realizacji i dodatkowymi "niespodziankami" na miejscu? ;)

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Ja kupowałem dwa razy, raz czekałem niecałe dwa tygodnie, drugi raz trochę ponad trzy. Ten drugi kupiłem właśnie przy małej ilości sztuk w sklepie (1 albo 2) i bardzo możliwe, że stąd troszkę dłuższy czas oczekiwania, bo długo też paczka nie pokazywała się w trackingu jako nadana. Dodatkowych niespodzianek nie było. ;)

:
Szukam kogoś z kontem na WUS i chęcią pomocy. :))

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
nie masz konta na wusie? :shock:

to co tam chceta? :))

beceen | ***** ***
:
beceen napisał/a:
nie masz konta na wusie? :shock:


Ano nie mam. ;)

beceen napisał/a:
to co tam chceta? :))


Już nieaktualne, ale dzięki. ;)

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Michał napisał/a:
Szukam kogoś z kontem na WUS i chęcią pomocy. :))

Jakby co - to możesz walić też do mnie (jak w dym) :)) :))

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Fazi, dzieki. pifko

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
zapsu
[Usunięty]
:
Witam,

chciałbym zakupić Orient Ray EM6500BB. Niestety w Polsce cena wynosi ponad 700 zł, a w OrietUhren i SchonenUhren nie mają tego modelu.

Myślę nad zakupem w http://www.longislandwatch.com.

LINK:
Cytat:
http://www.longislandwatch.com/Orient_EM6500BB_Dive_Watch_p/em6500bb.htm


Chciałbym jednak zapytać, czy muszę spodziewać się opłat celnych (VAT i Cło)?
Jaka forma wysyłki najlepsza?

Rozważam jeszcze zakup EM65008B + paska gumowego jak w modelu wyżej, co da około 175$ + wysyłka.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.