Projekt Forumowiec 2011
Odpowiedz do tematu

:
Można.
Dlatego pokazaliśmy tamten projekt.

:
Mnie to tylko o to chodziło, że się możemy nie wyrobić w 2011.
Ale może i tak być, że poczekamy :-)

:
Ja tam nie widze sensu zmiany koronki w parnisie, a tym bardziej tarczy, bo mi sie podoba tak jak jest. Dekielek ( aktualny forumowy) też mi pasuje. Więc wole poczekać ( czy co roku musi być jakiś zegar forumowy ??) i w następnym roku skupmy się na jakimś projekcie dużym. Nawet jak wyjdzie w 2013, to lepiej zrobić coś oryginalnego, w rozsądnych pieniądzach, jak na siłe kombinować.

olek
[Usunięty]
:
Zgadzam sie z Łukaszem w 100%.

Po pierwsze dajmy chłopakom odsapnąć-wykonali kawał dobrej robaoty a po drugie teraz czekamy na bliźniaki.

:
Wielka Czworka vel. Banda Czworga :razz: i tak juz tyle zrobila, ze lepiej nie zarzynac tej kury :razz: znoszacej jajka porownywalne chyba tylko z tymi od Faberge'a :lol: :lol: :lol:

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
olek napisał/a:
Zgadzam sie z Łukaszem w 100%.

Po pierwsze dajmy chłopakom odsapnąć-wykonali kawał dobrej robaoty a po drugie teraz czekamy na bliźniaki.

Dokładnie tak :!: Trzeba się finansowo przygotować na przyjcie na świat bliźniaków :grin:

olek
[Usunięty]
:
no właśnie, a dofinansowania na dwójke nie dają :wink:

:
Po tej burzy mózgów jasno widać, że jedynym możliwym w sensowny sposób do zrobienia obiektem jest dekielek. Wydaje mi się dalej, że wymiana dekielka nie stanowi zbyt wielkiego problemu dla przeciętnego (a co dopiero nieprzeciętnego, jak My) osobnika płci męskiej. Rozumiem też obiekcje PT Nadszyszkowników, którzy nie chcą przyjmować odpowiedzialności za coś, nad czym nie mają żadnej kontroli. Proponuję więc przyjęcie zasady podobnej jak w przypadku tarczy FFF na GMT: projekt ograniczający się do wykonania "pełnych" grawerowanych dekli w określonej, nienumerowanej ilości i dostępnych luzem za określoną kwotę w kolejności zgłoszeń. Jeżeli czyjś "Parnis" nie "przyjmie" dekla - pech (i ładny medalion do powieszenia na ścianie).

Tak wyglądała Zina aka Zinajda.
:
Może i sam dekiel być, ale pls - nie do Parnisa!

:
Takie było założenie od początku - nowy dekielek do "forumowca". Poza tym, chyba nie znalazł by się inny zegarek, który ma prawie każdy na tym forum (do tego jeszcze z nieciekawym deklem).

Tak wyglądała Zina aka Zinajda.
:
No to jak tam chcecie.
Ja nie mam i nie przewiduję mieć.

MQJ'a też każdy prawie ma. ;-)

:
Santino napisał/a:
MQJ'a też każdy prawie ma. ;-)

Nie mam ani jednego, ani drugiego i nie mam mieć. Ale będę kibicował .. :grin:
Chyba, że robimy dekiel do Marychy .. :roll:

Arek
[Usunięty]
:
Tomek napisał/a:

Nie mam ani jednego, ani drugiego i nie mam mieć.


+1 :mrgreen:

:
Aaaa... do Marychy, mówisz Waćpan?

Tak wyglądała Zina aka Zinajda.
:
Marych jest też w pyteczkę rodzajów, każda ma inny rozmiar, a ich powtarzalność będzie porównywalna z bazą pod PZLkę, albo i mniejsza. Marnie widzę, choć nie chciałbym byc złym prorokiem.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.