Konkurs na najlepszą recenzję/opracowanie
Odpowiedz do tematu

:
Ha! To teraz czekamy na książkę awanturniczo-przygodową lub też przygodowo-awanturniczą by Zardz ;)

Foch und Ch.
:
To niesprawiedliwe jak ten miłośnik panerai mógł wygrać :) :P :!:

:
Gratulacje dla wszystkich uczestników.

ZARDZ byłeś moim fanem , a ja Twoim idolem :wink:

:
zardz - graty !!!

"Mądremu wystarczą dwa słowa, a głupiemu - to i referatu mało" (pisarz Sofronow).
:
Gratuluje Zardz! ;)
Kurcze,nie spodziewalem sie,ze zajme drugie miejsce.A tu taka niespodzianka z rana :mrgreen:

"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
:
Kurcze, mój faworyt nie wygrał, chociaż dostał się do finałowej piątki.
Gratki dla wszystkich!!!

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
Bedac szczerym,Zadrz bardzo zasluzyl na wygrana - unikatowoscia swojego opracowania : )
I wcale sie nie dziwie,ze wygral tak kosmiczna przewaga.

"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
:
Zardz szczere gratulacje! Jak czytałem twoje opracowanie na początku konkursu, to juz wiedziałem, że pozamiatane. Mam nadzieję, że to nie ostatni kokurs literacki, może uda się jeszcze kiedyś powalczyć.

:
Tez mam taka nadzieje,pisanie takiego opracowania to swietna zabawa.I ile mozna sie dowiedziec :D

"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
Czino
[Usunięty]
:
Zardz gratulacje! :)

Blaz
[Usunięty]
:
Cytat:
Reporter (do Oli): Żyjecie tu na planie filmowym, niczym w jednej, wielkiej rodzinie. Prawda czasu, prawda ekranu, prawda... Wasz film mówi tę bolesną prawdę o sanacyjnej rzeczywistości, prawda?
Reżyser: Ujadanie myśliwskiej sfory i strzelające korki szampanów nie są w stanie zagłuszyć nadciągającej burzy.
Zastępca: Tak jest!
Ola: Nie są w stanie. Staramy się oddać tę atmosferę. Mamy pełne zaufanie do reżysera, wszyscy do wszystkich. Nie chcę być kontrowersyjna. Oto młody wykonawca, amator.
Reporter: Amator?
Ola: Panie Staszku!
Reporter: Panie Staszku! Prosimy bardzo, panie Staszku!
Ola: Pierwszy raz w filmie. Może być wzorem dla nas wszystkich. Dziękując jemu, dziękuje symbolicznie całej ekipie.
Paluch: Dziękuje bardzo!
Reporter: Dziękuje bardzo!


Dziękując całej ekipie za były już konkurs dziękuję jednocześnie Zardzowi, że taką historyję wymyślił.

A jednocześnie informuję, że te zniknięte parówki jeszcze bardziej zewrą nasze szyki! :mrgreen:

:
ja nic nie wiem o żadnych parówkach :shock: :mrgreen:

Zardz gratulacje!!!

:
Blaz napisał/a:
A jednocześnie informuję, że te zniknięte parówki jeszcze bardziej zewrą nasze szyki! :mrgreen:

Ktoś jumnął emkudżeja? :shock: :wink: :mrgreen:

:
Tomek napisał/a:
Ktoś jumnął emkudżeja? :shock: :wink: :mrgreen:

wezmę musztardę , po obiedzie ;)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.