Diver 1000 zł
Odpowiedz do tematu

:
Zostały tylko dwa :wink:

:
dobra nie jestem zbyt obiektywny , ale Artego fajne jest . Czarny super .

:
prometheusa żółtego już miałem klikać...ale pojawił się revolver na bazarku :wink: Ewentualnie jak nie podlezie to będzie do oddania :wink: Ale sam jellyfish też bardzo fajny - polecam videorecenzję na YT KLIK

Ostatnio zmieniony przez Iks 2011-06-02, 21:58, w całości zmieniany 1 raz
YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Na alle miałeś Steinharta Black Ocean 1 poniżej tej kwoty - chyba się ostatnio nie sprzedał. Wyszukaj w zakończonych.

Darecki
[Usunięty]
:
Prometheus to dobry zegarek. I solidny.

:
Steinhart fajny, ale zapomniałem napisać na początku, że nie chciałbym też rolkopodobnych mam MQJ :grin:

:
a może excursionist? Oriencika w sumie nie wykluczałeś :razz: Chyba akurat mieści się w budżecie i jest kilka kolorków do wyboru :razz:

Tutaj KLIK

...a nawet nieco poniżej budżetu - starczy jeszcze na porządnego gumolca i pach na zmianę :wink:

Tutaj KLIK 2

Ostatnio zmieniony przez Iks 2011-06-02, 22:17, w całości zmieniany 1 raz
YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Kurdę też nad nim myślałem, ale przeprosiłem się z Big Mako i chcę takiego żółtka kupić :mrgreen:

Chyba będę po prostu polował na bazarkach na coś ciekawego :grin:

:
Z WUS jest ten problem, że jak pojawi się ciekawa oferta, gość zgadza się na wysyłkę do PL, albo w ogóle jest z Europy to ja akurat zawsze jestem bez kasy :mrgreen: :twisted:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Dlatego mam szanse coś kupić :mrgreen:

:
oj tam, oj tam :mrgreen:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Nie bądź taki daj coś kupić :mrgreen:

Blaz
[Usunięty]
:
Iks1984 napisał/a:
prometheusa żółtego już miałem klikać...ale pojawił się revolver na bazarku :wink: Ewentualnie jak nie podlezie to będzie do oddania :wink: Ale sam jellyfish też bardzo fajny - polecam videorecenzję na YT KLIK


:mrgreen:

Nad Jellyfishem się zastanawiałem, ale ma zbyt wypukły tyłek.

Mówiąc szczerze do granicy 1000 zł to tzw. "boutique divers" jest sporo. Ja sobie czasami przeglądam wus właśnie pod kątem wyszukiwania nieznanych mi marek. Dużo tego jest. :wink:

:
Ghostdog napisał/a:
Nie bądź taki daj coś kupić :mrgreen:


Ja niedługo przez chwilę (mam nadzieję, że niedługo) będę na utrzymaniu państwa Polskiego, więc będziesz mógł kupować do woli :mrgreen:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
Blaz
[Usunięty]
:
mickey napisał/a:
Na alle miałeś Steinharta Black Ocean 1 poniżej tej kwoty - chyba się ostatnio nie sprzedał. Wyszukaj w zakończonych.


Jest. :grin:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.