Wodoszczelność diverów z małych producentów.
Odpowiedz do tematu

:
Kurna, nie wpieniaj mnie, nie wpieniaj!!!

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
Robert, ale to tylko jeden z 70 zegarków. Zero unikalności :razz: :cool: ;-)

:
Poważnie nadwyrężasz moją cierpliwość, bardzo poważnie...

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
No dobra, już nie będę.
Zamykam się w sobie i jarzę się do nadgarstka.

:
I to jest słuszna, ta koncepcja...

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
A co ostatnie na oko 15 postów ma wspólnego z " Wodoszczelność diverów z małych producentów." się pytam :?: :evil: :mrgreen:

Blaz
[Usunięty]
:
Wodoszczelność małych diverów jest podobna do wodoszczelności dużych diverów: empirycznie mało poznana. :mrgreen:

:
Blaz napisał/a:
Wodoszczelność małych diverów jest podobna do wodoszczelności dużych diverów: empirycznie mało poznana. :mrgreen:
to jak różnica między kukułką afrykańską a europejską , do dziś nie wiadomo która dalej uniesie orzech kokosowy :D

:
Rudolf napisał/a:
Blaz napisał/a:
Wodoszczelność małych diverów jest podobna do wodoszczelności dużych diverów: empirycznie mało poznana. :mrgreen:
to jak różnica między kukułką afrykańską a europejską , do dziś nie wiadomo która dalej uniesie orzech kokosowy :D


jaskółką, ale afrykańskie nie migrują

:
pulman napisał/a:
jaskółką, ale afrykańskie nie migrują
o to TO , właśnie o to chodziło :D

:
Można to również porównać do znajdowania wyższości Bożegonarodzenia nad Wielkanocą i odwrotnie...

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
Zdrowie wszystkich głuptaków - to dusze zegarkomaniaków :wink:

J.

:
Dość uważnie śledziłem temat Helsona na Wus bo prawie kupiłem skindivera. Nie wydaje mi się żeby Francuz zakładający temat i opisujący problem ściemniał. Jego dywagacje na temat błędu konstrukcyjnego są moim zdaniem przesadzone. Po prostu nawaliła kontrola jakości. Warto zauważyć że moderatorka nie zamiotła sprawy pod dywan.

:
A Helson ich sponsoruje, jak Doxa ;-) :?:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.