Diverek z pomaranczowym bezelem
Odpowiedz do tematu

:
Może?


Invicta 6056 - automat, właśnie ściągnałem sobie ze Stanów. Kawał żelastwa...

Ostatnio zmieniony przez Dominik 2011-05-28, 14:29, w całości zmieniany 1 raz
hrg.pl
:
split, a jak to cenowo i gabarytowo?

:
Co do Alphy, to możesz ją brać w ciemno. To najbardziej katowany chinczyk na forum, mrożony, podpalany, nikt jeszcze nie wpadł żeby go przejechać, ale nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa ;-) Jest bardzo dobrze wykonany, jeśli będziesz brał - to weź z bransoletą, która jest bardzo dobrej jakości.

:
Karolewskiej napisał/a:
split, a jak to cenowo i gabarytowo?


Gabarytowo dużo - ponad 45 mm bez koronki, lug tu lug z 55 mm. Bransoleta na 24 mm. No i waga - chyba z 200 gr...
Cenowo - zapłaciłem 80 dolarów plus 30 przesyłki, ale po drodze zzajrzano do środka i zażądano 23% Vat, czyli coś koło 70 zł dodatkowo.
Ale fajny łocz, wczoraj specjalnie nie ściągałem do z ręki jak wycinałem krzaki , żeby zobaczyć, czy się porysuje albo coś - wytrzymał bez jakiś specjalonych uszkodzeń ;)

hrg.pl
:
Rudolf napisał/a:

Na kulkę , sprężynkę , drucik wygięty w wielokąt przesuwający się po kole w szynie bezela .

Dzięki Rudolf
Ta Invicta jest z niebieską albo zieloną tarczą ?

:
Aaa....
No i po tym co split napisał, to mi się kolejna przewaga Alphy przypomniała.
Ona ma 42 mm :-)

Ostatnio zmieniony przez ALAMO 2011-05-28, 15:12, w całości zmieniany 1 raz
:
no wlasnie invicta troche za duza bedzie dla mnie

jesli chodzi o alphe, pisalem do majfrendow i powiedzieli ze nie ma pomaranczowych. Jest jednak sam pomaranczowy bezel do kupienia za 12USD

Trudna wymiana tego?

Ktory mam konkretnie model tej alphy brac zeby z tym pomaranczowym bezelem wspolpracowala? :)

:
Nie jest trudna wymiana bezela - odklejasz stary,przyklejasz nowy.Wot technika :mrgreen:

"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
:
Z trochę droższych zegarków, i ciut mniej spotykanych:
http://forums.watchuseek....nge-543525.html

Tomek chyba ją w boxie pokazywał.

FORZA Robert!
RK WRT
:
nick555 napisał/a:
Z trochę droższych zegarków, i ciut mniej spotykanych:
http://forums.watchuseek....nge-543525.html

Tomek chyba ją w boxie pokazywał.


:evil: :evil: :evil:

Negocjacje w toku :twisted: , Nikuś, pokaż coś innego ..

:
Tomek kup ją proszę, żeby nie kusiła :cry:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Iks1984 napisał/a:
Tomek kup ją proszę, żeby nie kusiła :cry:

Ba, żeby to było takie proste :roll: .. Zegarki kupują i za nie nie płacą :twisted:
Czekam na kaskę ..

:
bo widzisz...za moje jednak płacą i dużo mi nie brakuje (2 przelewy?), naprawdę myślałem o zupełnie innym przeznaczeniu dla tej kasy :roll: - walczę ze swoją słabą silną wolą póki co :roll: :wink: :mrgreen:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Na 100% nie jestem jeszcze zdecydowany - jakbym był, brak kasy dałoby się jakoś rozwiązać .. :mrgreen: Tym bardziej, że wypłata już w drodze :mrgreen:

:
Bo ona ta wersja akurat taka sobie jest, wg mnie oczywiście. Ale jak kupisz to gratuluje, bo to ogólnie fajny zegar jest.

FORZA Robert!
RK WRT
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.