KOSZULKI POLO Z LOGO FORUM Pierwsza edycja
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

: KOSZULKI POLO Z LOGO FORUM Pierwsza edycja
Uwaga



Zbieram zapisy na koszulki z logo Forum. Wstępnie logo będzie wyglądać tak:







Na plecach dodatkowo znane wszystkim motto hotwaxa:



</span><table width="90%" cellspacing="1" cellpadding="3" border="0" align="center"><tr> <td><span class="genmed"><b>Cytat:</b></span></td> </tr> <tr> <td class="quote">No swiss No China No russia No germany - Only Watches - World Wide Watches</td> </tr></table><span class="postbody">



Hotwax dzisiaj po południu poda dokładny koszt koszulki, wszyscy chętni proszę są o wpis w tym temacie, dane do wysyłki na PW do hotwaxa po otrzymaniu jego nru konta.



Pozdrawiam



SM

<span style="color: green">Hej mam adres strony firmy która robi odzież z nadrukami są polo i t-shit oraz nawet pidżamy

Cena jest uzależniona

-ilości napisów nadrukowanych i ich rozmiaru

-ilości koszulek i ich jakości na prawdę duży wybór kolorystyczny i jakości matriałów.

-ilośc sztuk które zamówimy

proszę wejść i sprawdzić

http://www.labsql.pl/ofer..._ubraniach.html

Najważniejsze żeby dojść do porozumienia co do projektu loga i napisów,

może jest wsród nas grafik !?</span>hotwax

Ostatnio zmieniony przez 2010-05-28, 17:01, w całości zmieniany 2 razy
:
A bedzie rozmiarówka powyżej XL?:wink:



No i co z tym logiem (nazwą forum) - w końcu nie zmieniamy na WorldWideWatches?



Pzdr

Spinner

:
"Biere" 1 szt, rozmiar XL i raczej wolałbym czarną z białymi napisami

:
Kolorystyka jak na rysunku? Białe tło i czarne napisy?

Pewnie też bym wziął, ale też tak około XXL, w tych reklamowych bluzkach trzeba rozmiar brać z zapasem,

bo rozmiary S/M/L to są na małego Chińczyka. :)

:
...jak już wczoraj pisałem, jakoś dziwnie wygląda zestawienie z przodu "China Watches" z tyłu ...no china...





...może tylko motto. Z przodu na piersi :) z lewej strony World Wide Watches, natomiast z tyłu rozwinięcie No swiss No China No russia No germany - Only Watches - World Wide Watches wszystko pisane czcionką maszynową (czy jak to tam się nazywa - taką jak na maszynie do pisania :wink: )

:
Maxio napisał:
...jak już wczoraj pisałem, jakoś dziwnie wygląda zestawienie z przodu "China Watches" z tyłu ...no china...



...przychylam się - z taką nazwą możemy odstraszać reklamodawców - skazujemy się tylko na Bisseta :) .....i Polporę :)

Jak już założymy ....stowarzyszenie :wink:



World Wide Watches

No swiss No China No russia No germany - Only Watches - World Wide Watches

...i jakis symbol zegarka.....



Pozdrówka

Grzech

Arek
[Usunięty]
:
Grzesiek ma rację. No i druga sprawa, to na koszulkach typu polo, napis na plecach będzie się wg mnie kiepsko komponował. Lepiej na t-shirtach to zrobić, jeśli ma być całe motto.

:
Również wydaje mi się że polówka i duży napis na plecach nie idą w parze. Na polówce dobrze wygląda tylko tarcza na lewej piersi i jakiś niewielki napis. No i byle gramatura była w miarę ok, bo słabej jakości polówki szybko się niszczą :/

W sumie możnaby pomyśleć nad dwoma wersjami- polo i t-shirt z pełnym hasłem.

:
Ja generalnie wolę t-shirt, nie przepadam za polówkami i przychylam się do zdania Bibliotek@rza, jak polo to raczej z delikatnymi napisami

anduril
[Usunięty]
:
A ja bym sugerował przemyślenie poprawki, bo ciut dziwnie wyglądają dwie rzeczy:

1) przymiotnik "swiss" w opozycji do "China" "Russia" "Germany",

2) dlaczego tylko "China" wielką literą?

:
Przykładowa aukcja firmy z linku który dałem do postu Swissa

http://www.allegro.pl/ite...ukiem_logo.html

Cena obejmuję koszulkę plus nadruk logo 10x10 cm jednokolorowe dla 25 szt koszulek polo (t-shirty są tańsze)

IMHO fima poważna - rozmawiałem dziś z nimi via gg, materiały dobre koszulki porządne nie bazarkowe duża ilość kolorów. Metoda Flex - nadruk wygląda solidnie. Dużo firm poważnych zaufało tek Agencji Reklamowej

Blaz
[Usunięty]
:
Pamiętam tą firmę - znajomy był zadowolony. :wink:

:
więc ja się skuszę na czarną L - (jestem jak wielki chińczyk :)



.....tyle, że trzeba się zastanowić czy zostajemy "China Watches".....czy idzemy w stronę wszystkich zegarków ?

Może zrobić jakąś ankietę?



Może tak:



"WORLD WIDE WATCHES"

no china, no Swiss, no Russia - only WATCHES!



...Pierwsze forum poświęcone zegarkom chińskim....

:
Biere 1 polo XL w kolorze czarnym :)

:
też bym przygarnął 1 XL czarną



ale zastanawiam się czy koszulka ma być do czytania czy noszenia? Jak dla mnie wystarczy logo na lewej piersi bez żadnych napisów

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.