KOSZULKI POLO Z LOGO FORUM Pierwsza edycja
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
Chłopaki, wychodzi na to że każdy chce inną wielkość i w innym miejscu - jak w życiu :lol: ...



Proponuję wytypować trzy opcje i zrobić głosowanie. Poprawcie mnie jeśłi się mylę, ale mamy takie wersje :



1. duże na plecach, małe z przodu, nick na rękawku

2. małe z przodu, nick z przodu

3. małe z przodu, nick na rękawku



Które wygra - to będzie. Co wy na to ?



Napis "Niet swiss, niet germany" już chyba poległ w ogniu ?

:
Czyli ankieta, czy głosowanie w wątku?

Jestem za wersją 2 i podobnie, jak kilku innych Kolegów, też bym wolał t-shirt.

Blaz
[Usunięty]
:
Koledzy, dodałem ankietę do tematu. Proszę o głosowanie. Ankieta kończy się za tydzień, 11 października. :wink:

:
Ja jestem za wersją 3. W razie czego piszę się na rozmiar XL. Osobiście wolałbym np. czarny t-shirt z białymi napisami.

:
Jako że nasz wódz Swissmaker zarządził koniec ankiety to podaje wyniki

wygrała wiekszością (11 głosów ) opcja 3 czyli.

małe logo z przodu koszulki i nick na rękawku.

Dodałem nową ankietę co do koloru koszulki czas trwania 3 dni

:
Dobra! Wybrałem kolor, więc proszę zamknąć ankietę by wszystko odbyło się na zasadach demokratycznych wyniesinych z Kolebki :twisted:

:
Alamo bój sie boga cały świat i kolebka patrzy

:
No właśnie o to idzie, niech patrzy i się raduje jakiego wiernego ucznia wydała :lol: !

Potem będę polował na tych na których mam zlecenie ... O kurde, powtarzam się. To się nazywa w sellu "metoda zdartej płyty". Goebbels to rozpropagował :wink:

:
...jutro będę znał orientacyjna cenę za 1 szt. koszulki z logo na lewym cycku :wink: i nickiem na rękawie (taka druga opcja awaryjna, jakby pierwsza nie wyszła). Kwestia tylko czy nick ma być pisany jakąś dowolną czcionką, czy są jakieś życzenia?



...aha, koszulki to T-shirt :D

:
A to nie robimy ankiety czy polo czy ts ?



Co do czcionki - to mnie wsio ryba. Może i gotykiem być :lol:

:
...jeszcze może trzeba ustalić czy robimy z logo na przedzie czy World Wide...., bo nie wiem czy do końca jest to wyjaśnione :wink:

:
Myśle że pomysł z tym moim mottem już upadł - gdyż forum samorodnie przeistoczyło sie w miedzynarodowe środowisko, mamy sporo miłośników japończyków, szwajcarskich, niemieckich, bardzo prężną strone rosyjską.

wiec zostaje logo forum którego patrząc na forum nie ma sie co wstydzić

:
...pogadam jeszcze z kotlesiem o ile by wzrosła cena jakby na plecach dać np.: "Administrator", "Moderator", "Nocny Stróż" :wink: , czy "Nadszyszkownik" :wink:

Arek
[Usunięty]
:
Maxio napisał:
...pogadam jeszcze z kotlesiem o ile by wzrosła cena jakby na plecach dać np.: "Administrator", "Moderator", "Nocny Stróż" :wink: , czy "Nadszyszkownik" :wink:
To ja poproszę "naczelny spamer" albo "Czak Noris" :lol:

:
Te dodatkowe napisy - świetny pomysł :lol: Ja w to wchodzę!

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.