KOSZULKI POLO Z LOGO FORUM Pierwsza edycja
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
Przychylam sie do zdania Kadariusa. Logo z podpisem i tyle. Małe.

:
Jestem za ograniczeniem napisów na koszulkach do niezbędnego minimum, koszulka to nie gazeta, jestem za logo CW, no chyba że chcemy coś manifestować.

:
...na rękawie jeszcze nick i będzie gitara :)

qbapiasek
:
O z nickiem ciekawy pomysł tylko czy wykonalny w rozsądnej cenie, wstępnie i ja się piszę na polo, choć za nimi nie przepadam i z t-shirta bym się bardziej cieszył :D

Blaz
[Usunięty]
:
Nick to świetny pomysł, ale nie wiem jak to wygląda z zamówieniem? Da się tak zrobić?

:
Blaz napisał:
Nick to świetny pomysł, ale nie wiem jak to wygląda z zamówieniem? Da się tak zrobić?




jak się DA to się ZROBI :lol:

:
Pewnie się da ale to jest dodatkowy koszt, dal każdego nicka trzeba stworzyć indywidualny projekt.

Arek
[Usunięty]
:
Na knives.pl to fajnie zrobili. Duże logo na plecach, nick na rękawku, i chyba małe z przodu. Na t-shirtach oczywiście. I nie wyszło chyba bardzo drogo

:
ja bym wolał bez dużego logo na plecach, nick na rękawie jak najbardziej OK

Arek
[Usunięty]
:
kadarius napisał:
ja bym wolał bez dużego logo na plecach, nick na rękawie jak najbardziej OK
No jasne, chodzi o to po prostu że się da :) Ja bym widział to tak że na plecach napis World Wide Watches z przodu jakieś logo (jakieś logo ktoś mógłby zaprojektować) no i nick z boku edit: poprawiłem :roll:

:
Zimny napisał:
... no i nic z boku




...jak to nic z boku, przeca miał być napis :twisted:

Darecki
[Usunięty]
:
anduril napisał:
A ja bym sugerował przemyślenie poprawki, bo ciut dziwnie wyglądają dwie rzeczy: 1) przymiotnik "swiss" w opozycji do "China" "Russia" "Germany", 2) dlaczego tylko "China" wielką literą?
Dopiero teraz sie przyjrzalem temu haslu i stwierdzam blad :) No swiss, no chinese, no russian, no german - only watches - World Wide Watches Tak brzmi poprawne haslo :)

:
Maxio, coś ty zrobił ze swoim nickiem :shock:

:
sszwedo napisał:
Maxio, coś ty zrobił ze swoim nickiem :shock:




...już dawno miałem to zrobić na wszystkich forach, ale jakoś tak zwlekałem :) . Od tego forum się zaczęło (zmianę) - i w sumie dobrze :)

:
Witam,

Dla mnie XXL - czarny T-shirt, nie polo: Logo + nick OK!

Moze jednak umiescic wszystko w jednym miejscu (np. tam gdzie sie przypina ordery :wink: )

Ja mam juz cos takiego:







Robione byly tu:

http://tiny.pl/hq16s

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.