Nowe Parnisy power reserve
Odpowiedz do tematu

:
Blaz napisał/a:
To się pasek zmienia. Albo klamrę. :mrgreen:


Tylko jeśli się jest takim paskowym zbokiem jak ty :lol: ...

Blaz
[Usunięty]
:
Każdy jest zboczeńcem, tylko może jeszcze o tym nie wiedzieć. :mrgreen:

undercover
[Usunięty]
:
A mnie się bardzo podoba :) , widziałem z czarną tarczą i wolałbym tego czarnego, tylko czy ten datownik działa? Bo co znajdę jakieś foto to na każdym ta sama data... poza tym widziałem go po 90 dolców więc dla mnie za drogi, ktoś wie gdzie go znaleźć za mniej ?

:
undercover napisał/a:
A mnie się bardzo podoba :) , widziałem z czarną tarczą i wolałbym tego czarnego, tylko czy ten datownik działa? Bo co znajdę jakieś foto to na każdym ta sama data... poza tym widziałem go po 90 dolców więc dla mnie za drogi, ktoś wie gdzie go znaleźć za mniej ?




Po zalogowaniu się masz cenę 63 dolce. U większości Majfriendów tak jest.

undercover
[Usunięty]
:
Faktycznie masz rację. Dzięki za info :) .

:
Kumpel sobie zakupił był (z moją delikatną pomocą) portugalczyka z dziurą. Przeglądał forum i gdzieś któryś z kumotrów napisał, że można by dać nowy zegarek do smarowania. Mamy u nas w grajdole majstra, który mojego portugalczyka przesmarował, a przynajmniej tak mówi. Kumpel zaniósł do niego swój zegarek i usłyszał barwną opowieść, że nie ma potrzeby smarowania, bo części w czasie produkcji są smarowane, czy też powlekane teflonem. Ja mam wrażenie, że panu zegarmistrzowi się nie chciało, albo się przestraszył, bo zobaczył dodatkowe tarcze i wskazówki. Jak to jest, smarować, czy nie?

:
wilbury napisał/a:
czy też powlekane teflonem

...ciekawe, ciekawe, że im się chce jeszcze za takie pieniądze powlekać...



...ja tam bym smarował, choć swojego nie smarowałem (zegarka oczywiście)

:
Pisali już na forum kumotrowie że niektóre sztuki przychodzą suche jak pieprz , cześć oddaje od razu do smarowania , cześć nie .
Dla świętego spokoju można przesmarować .

:
Ja tam swoich nie smarowałem, no chyba że za jakiegoś powodu musiałem się do mechanizmu dobrać.

:
Najlepiej sprawdzić jak chodzi :wink: jak wszystko będzie OK to nie ma po co serwisować, a jak coś będzie nie tak, wtedy można truć majstra o serwis.
Jeśli mechanizm przy składaniu nie widział oliwy, to zegarek nie będzie chodził jak trzeba, np. noszony będzie przyspieszał przez suchą sprężynę.

СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
: Nowe Parnisy power reserve
Co sądzicie? Trochę bizancjum, ale intrygujący jak dla mnie...

http://www.dajiwatch.com/productshow799.html




a w wersji białej to nawet jeszcze bardziej :-)

http://www.dajiwatch.com/productshow798.html


Ostatnio zmieniony przez 2011-11-29, 17:27, w całości zmieniany 2 razy
Segoy
:
O żesz :shock:
Trochę za bardzo się dzieje :mrgreen:

Blaz
[Usunięty]
:
Na ch... tego dziurbillona wsadzili? Psują zegarek tylko! :evil:

:
Jak dla mnie: zatkać dziurę, wyrzucić dwie małe wskazówki i było by o.k.

Czino
[Usunięty]
:
Jak dla mnie to nawet bez wiatraczka byłby paskudny :???:
Ale dobrze, że coś sami kombinują ;)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.