Co za 200zł
Odpowiedz do tematu

Blaz
[Usunięty]
: Re: Wiesz co o niej myślę ;)
XLesio napisał/a:

- Automat - i to z nie_puszkowej blachy :D


W MQJ, Parnisie i Alphie nie masz automatu z puszkowanej blachy.

Ostatnio zmieniony przez Blaz 2011-05-22, 17:02, w całości zmieniany 1 raz
:
Alpha ma St-16,czyli automat na poziomie orienta.

"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
:
hmm bierz pilota :razz: , będziesz miał dwa (razem z MQJem) różne zegarki na wszelkie okazje, na Alphę i Orienta jeszcze przyjdzie pora imo. Niesposób się nie zgodzić z XLesiem, że kilka setek bez problemu latem zarobisz. Wtedy zainwestujesz sobie w Mako, np. w pomarańczowym kolorze żeby nie było smutno :razz:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Ta Alpha jest bardzo kusząca :)

Przeczytałem sobie recke:
http://www.chinawatches.p...?t=2149&start=0
Znalazłem go na jebaju (chyba nawet ten sam sprzedawca co z recki):
http://shop.ebay.com/i.ht...c5c8e7a54&vil=1

Będzie troche późna wakacyjna pomarańczka :)


Jak mi starczy silnej woli to pozbieram, ale zejedzie mi do końca czerwca niestety.
Sprzedam na alledrogo co się da :) m. in. dumową piłke i czarne nato 20 mm (bez pw narazie bo nie mam jeszcze w domu ;) )

:
Mako zawsze możesz sobie kupić. Bierz alphe bo jest tańsza. No i na wakacje jak znalazł. Gwarantuje iż alpha cię nie zawiedzie.

:
A trudno zmienić bezel w Alpha'ie?
Bo moge miec dwa w jednym, bo są bezele w sklepie :)

:
Zaden problem.Bezele w alphie sa przyklejane na dwustronna tasme.Mozesz oderwac jeden i przykleic drugi.Cala operacja zajmuje 2 minuty :P

"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
:
Sam nie wiem :roll:
Z kolegą XLesio(;)) prowadzimy burzliwa dyskusje i on mnie namawia na Mako :)
Przemyśle.

Blaz
[Usunięty]
:
Kolega XLesio jak widać czasami się myli. :mrgreen:

:
Nie słuchaj tekstów o werku z puszki :!: :wink:

XLesio
[Usunięty]
:
No dobra... Niech nawet mechanizm będzie z nieco grubszej puszki (żart, ŻART! - NIE ZABIJAĆ! :P )...

...ale kupić zegarek, w którym bezel jest na taśmę klejąca??? :shock:
(do taśmy nic nie mam, połowa neonów i kasetonów zaprzyjaźnionej agencji reklamowej się na niej trzyma.. ALE W ZEGARKU?!)

Kombinuj, kombinuj.. ;)
[edit mod: takich informacji tu nie podajemy]

Blaz napisał/a:
Kolega XLesio jak widać czasami się myli. :mrgreen:


Nawet dużo częściej niż czasem :D
ale wszelkie wyroby omegopodobne (TAK OMEGOPODOBNE JAK POMARAŃCZOWA ALPHA) wywołują u mnie niepohamowaną alergię i czochranie :P

Do wyrobów braci mniejszych nie mam nic, o ile nie robią co mogą żeby wyglądać jak wyrób cywilizacji zachodu. A od takiej pseudo omesi wolałbym już nawet amfibię ;)
Zresztą kolega pager doskonale o tym wie, bo rozkminiamy to od 3 dni :D

[nie kasuj informacji moda, bo będzie ostrzeżenie.]

Ostatnio zmieniony przez 2011-05-22, 21:49, w całości zmieniany 4 razy
Blaz
[Usunięty]
:
Nawet w żartach nie podajemy nieprawdziwych informacji.

:
Po to jest na taśmę, żeby można było łatwo go modować :mrgreen:

:
Sprawa jest prosta. XLesio masz alphe ?? A przynajmniej widziałeś ją na żywca ??

:
Ja nie wątpie w jakosć mechanizmów Alphy, dozbierac do Orienta nie będzie mi łatwo, chociarz dzieli mnie od niego tylko 100zł i nie wiem kiedy taka sytuacja sie powtórzy :???:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.