Nowe modele od DEEP BLUE
Odpowiedz do tematu

:
Daito napisał/a:
Z_bych napisał/a:
Nad gumą też bym się zastanowił, zależy po ile by wyszła, bo mam wrażenie, że to taka sama guma jak obrisowa... Obrisowe są fajne, ale sporooo taniej...

No właśnie nie taka sama - Obrisowa jest zwężana do 20mm grubsza i "deko twardawa" bardziej mi się wydaje że to taka guma jak Borealisa, a ta jest świetna, OM nie może się równać (wiem bo mam obie) - też jest tańsza bo 25$ ALE można kupić czarną, albo czarną no i jeszcze czarną :))


Przede wszystkim jest w rozmiarze 24mm za dużo mniej niż Isofrane i inne Cuda ;)

:
Skx fajny, ale skx to skx

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
Ma fabrycznie szafir. Mnie przekonuje bardziej niż skx.

:
Daito napisał/a:
Ja chętnie bym przygarnął wersję niebieska z bezelem pepsi + niebieską gumę hydro
też PW poszło.

Na mnie też można liczyć, to samo tylko bez gumy ;)
... lub zwyklak czarny :))
Jak się Kumotry zbiorą to zdecyduję na pewno ;)

Ostatnio zmieniony przez tomaliusz 2016-07-22, 21:40, w całości zmieniany 2 razy
:
MarcinDB - poszło pw.
Mam tylko nadzieję że skx z db będą miały równo osadzone bezele i tarcze :D

:
Jakby co to jestem chętny na grupowy ;)

:
Nikczemnick napisał/a:
Jakby co to jestem chętny na grupowy ;)

To nie to forum :))

Spróbuj na jakimś dla swingersów :złośliwiec:

;)

:
Tomek napisał/a:
Nikczemnick napisał/a:
Jakby co to jestem chętny na grupowy ;)

To nie to forum :))

Spróbuj na jakimś dla swingersów :złośliwiec:

;)


a Ty na forum niedowidzących cool

:
Ja tez jestem chętny i to w tej samej konstelacji jak kolega Daito, pifko

:
Zakupy już co prawda zrobiłem wczoraj, ale zapomniałem o bransolecie, chyba błędnie zakładając, że będzie pasować ta od SKXa. Jakby co, dopisuję się na bransę (albo nawet dwie).

:
Wszystko zapisałem, zrobimy listę i będę wysyłał jeszcze do Was potwierdzenia, żeby wszystko się zgadzało, będę zamawiał w poniedziałek :)

:
Dawac mnie tu tego eskaiksa na sterydach :))

:
a czy ktoś z Was wie, czy ta wersja z czarną tarczą ma tą tarczę gładką (taka niby ceramiczna), czy ze szlifem albo matowa? Bo nigdzie nie ma info, a na zdjęciu nie widać dokładnie. hmmm

:
To ja może żółtka przytulę hmmm

:
johnny_b2 napisał/a:
a czy ktoś z Was wie, czy ta wersja z czarną tarczą ma tą tarczę gładką (taka niby ceramiczna), czy ze szlifem albo matowa? Bo nigdzie nie ma info, a na zdjęciu nie widać dokładnie. hmmm


Szlif.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.