Zegarek forumowy edycja 2010 - wersja SVEDOSA i ALAMO
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
Dzięki Svedos :)

"Żyj pasją, a spełnisz marzenia"
:
Flache dla prezesa!
Dzieki,Sylwek : )

"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
:
Ekstra wiadomość :!: :wink:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Moja się cieszyć :mrgreen:
Pach se zrobiłem , to se w końcu założę :lol:

:
Sprawdziłem sobie dokładność mojej PZLki i jest bardzo dobrze :shock: . Zegarek jeden dzień noszony drugi leżakował i zegarek w ciągu dwóch dni zgubił tylko dwie sekundy, a w cale nie jestem pewien, czy ja go idealnie ustawiłem na początku.Mechanizm nie był regulowany :shock:

:
Aronus, więc skąd wiesz jaka jest odchyłka, jeśli go dokładnie na początku nie wyregulowałeś? Abstrakcja :roll:

Blaz
[Usunięty]
:
Na podstawie wyregulowanego. :mrgreen:

:
screwdriver napisał/a:
Aronus, więc skąd wiesz jaka jest odchyłka, jeśli go dokładnie na początku nie wyregulowałeś? Abstrakcja :roll:

Aż taki mało rozgarnięty to ja nie jestem :lol: Chodziło mi o to, że sekundę mogłem zgubić w momencie synchronizacji zegarka ze wzorcem czasu, a mechanizm nie był regulowany przez zegarmistrza.

Ostatnio zmieniony przez Aronus 2011-07-07, 10:10, w całości zmieniany 2 razy
:
Aronus, właśnie - szkoda czasu na takie mierzenie dokładności :) Zresztą, po co mierzyć, czym jest sekunda czy minuta wobec wieczności :mrgreen:

:
Apropos dokładności, to ja w ogóle nie przywiązuję wagi do sekund - jak rano ustawiam zegarek, który akurat zakładam, to tylko co do 2 minut ustawiam. :twisted:

:
A ja tam lubię jak zegarek chodzi bardzo dokładnie i wkurza mnie odchyłka dobowa powyżej 20sek. :twisted:
A Pzl miodzio , wynik 6sek na plus po 24h. :mrgreen:

Ostatnio zmieniony przez blacha 2011-07-07, 11:46, w całości zmieniany 1 raz
:
Ja podobnie jak Santino podchodzę do zagadnienia :)
Nie znam powodu takiej dokładności, przed wojną na kolei potrzebowali dokładnych zegarków. A dziś :P :mrgreen: :mrgreen:

PS spróbujcie marynę ustawić co do sekundy ;)

:
Ja trochę z innej beczki, ale wciąż w temacie.

Jako, że to już 99 strona drugiej części wątku, i pewnie zaraz zostanie zamknięta, a niedługo i cały wątek, to dla przypomnienia odsyłam tu:

http://www.chinawatches.p...b9053d5e9dcc7a6

Choć to już historia, to świetnie się czyta widząc efekt końcowy :mrgreen:

The future will start tomorrow, not today.

G. Gerlach - polskie zegarki
:
wahin napisał/a:
Ja podobnie jak Santino podchodzę do zagadnienia :)
Nie znam powodu takiej dokładności, przed wojną na kolei potrzebowali dokładnych zegarków. A dziś :P :mrgreen: :mrgreen:

PS spróbujcie marynę ustawić co do sekundy ;)



Dzisiaj też by im się przydały!!!
W zeszłym tygodniu przyszedłem na pociągze dwie minuty przez planowanym odjazdem.
Okazało się, że już pojechał - ot był sobie parę minut szybciej.

Nie raz widziałem spóźnienie, baaaaaaa, w tym tygodniu załapałem się na strajk kolejarzy i miałem przerwę w podróży jedynie trzy godziny.

Mimo wszystko to pikuś przy pociągu, który jest przed terminem w rozkładzie.

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
bow napisał/a:
Mimo wszystko to pikuś przy pociągu, który jest przed terminem w rozkładzie.


Kiedy mi życie zbrzydnie, włączam sobie na radio 150,150 MHz - nasza święta kolej, farszafka Zachód. I przestaję się dziwić czemukolwiek...

J.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.