Jest OK
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
Przez Łódź?
To zapraszamy! :-)

:
Nie przez Uć, jadę przez Alamowo :mrgreen:

Facet to nie pieczarka, żeby go trzymać w ciemności i karmić gównem.
:
chomior napisał/a:
Nie przez Uć, jadę przez Alamowo :mrgreen:

Czyli chlanie czy w jedna czy w druga - bedzie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
:
Właśnie zakończył się 3. etap konkursu Niveii w ktorym jest do wygrania 100 placow zabaw. Tzn teraz zostalo juz tylko 25 /ostatni etap/
Moja wioska w ktorej niedawno osiadlem na stale wlasnie w tym etapie zalapala sie na pudlo /18 miejsce z 25/
http://100latnivea.pl/glo...WWWoJAKTOROWoEU

W miejscu gdzie mozna krecic kolejne odcinki Misia majac do dyspozycji caly urzad gminy wypelniony naturszczykami, ktorych wystarczy filmowac przy pracy, zeby miec dalsze czesci kasowej komedii - to wielka rzecz.

Koszt takiego placu to przeszlo 100 tys.

Wielka rzecza bylo tez wygenerowanie 50 stron dyskusji na forum naszej miejscowosci jaktorow.eu, dzialania promocyjne jakie sie spontanicznie tworzyly i co najpiekniejsze bezinteresowna pomoc... Sasiednia gmina, ktora nie jest najblizej nas sama przyszla na nasze forum i zaproponowali wsparcie jak juz mieli swoj plac w kieszeni, po nich Tarczyn na koniec przez powiazania jednego z forumowiczow kolejna miejscowosc. Te zastrzyki spowodowaly ze nie musimy walczyc w 4. etapie, w ktorym mieli bysmy bez wsparcia i tak marne szanse.

Wywnetrzylem sie bo to wielka rzecz dla mnie... :smile: Obcy ludzie poswiecajacy godzine dziennie dla ludzi, ktorych poznali wirtualnie... w zasadzie dla ich dzieci.
Oby tylko nasz nieudolny wojt nie zawalil wspolpracy z organizatorem przy budowie tego placu....

Tuataj tez kiedys prosilem o wsparcie - kilka osob glosowalo wowczas - za to tez dziekuje!!! :grin:

Pozdro
strix

:
Janek napisał/a:
w srody bede uczyl jedna klase fizyki

...ja pitole, niech się młodziaki boją...

:
Janek na dzień dobry postaw parę 1 czy 2 nie wiem jaka jest najniższa ocena w UK , co by młodzi mieli pozor :D

:
...tylko nie mów, że postawisz im pałę jak będą niegrzeczni - bo jeszcze gotowi się zgodzić :twisted:

:
oni tam nie znają takich określeń :lol:

:
... i dzicy ludzie.

:
fajfokloki rzeczywiście dziwne są :cool:

:
a sos miętowy - obrzydliwy
:mrgreen:

J.

:
Wiadomo - chów wsobny.
Jakby nie Sasi, Wikingowie i Normanowie, to już by im ogony porosły ...

:
ALAMO napisał/a:
Wiadomo - chów wsobny.
Jakby nie Sasi, Wikingowie i Normanowie, to już by im ogony porosły ...


Co znaczy "by"...?

Princa Charlesa nie widziales nigdy...? No nie wierze... :razz:

Jakigos mie Ponie Buoze stwuozyl, takigo mie mos...
------------------------------------------------------
Nieoficjalny fanklub pana Ibe :)
:
Jestem w końcu w domu :mrgreen:

Facet to nie pieczarka, żeby go trzymać w ciemności i karmić gównem.
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.