Jest OK
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Arek
[Usunięty]
:
mój wypadł dwa razy z 3-go :roll:

:
Gupie te koty macie ;-)
Mój wypadł raz z drugiego piętra, to teraz na balkon jak idzie, to po to, żeby na środku się rozłożyć. Do krawędzi się nie zbliża ;-)

:
Arek napisał/a:
mój wypadł dwa razy z 3-go :roll:


Może nieudane próby samobójcze :mrgreen:

:
Stasiu napisał/a:
Arek napisał/a:
mój wypadł dwa razy z 3-go :roll:


Może nieudane próby samobójcze :mrgreen:


Kurcze, myślałem,że to tylko mojemu sie przdarzyło (spadł z balkonu na 3 pietrze), a le z tego co piszecie to jakby dość powszechne zjawisko. Może Stasiu ma rację i te koty, żyjace "w niewoli" są w depresji jakiejś czy co... Chociaż, jeżeli chodzi o mojego, to raczej mu gruby brzuch przeciążył...

:
9- te pietro na Bielanach - lekki szok, przednia lapa w gipise na 3 tygodnie a poza tym 0 obrazen, ale to jak mial chyba 3-4 miesiace - lekki byl. Teraz ma juz 14 lat, mieszka nadal z moja mama :)

s.

:
Darecki napisał/a:
Mój Maxio jak się zabarykaduje w szafie to i pół dnia tam prześpi :mrgreen:

...że !@#$% co...

:
Moja leciała z drugiego piętra dwa razy i nic.
A teraz pożera swój opatrunek :???: .

Facet to nie pieczarka, żeby go trzymać w ciemności i karmić gównem.
:
Kot to mądre zwierze

Maxio i co TY robisz w szafie?

:
...w szafie jak w szafie, ale jaki mój...

:
Jak poleciałeś 2 razy z 3 piętra - to możesz wielu rzeczy nie pamietać :twisted: :razz:

Darecki
[Usunięty]
:
Maxio sorry :oops: Nazwałem tak swojego kocura, którego zresztą pokazywałem na forum :wink:

:
...Darecki, luzik guzik, niezła impra musiała być jak se skoczył z 3 piętra (2 razy)...

:
Dobrze, że Darecki nie kopsnął się za nim w kapsule ratunkowej z kartonu ;)

:
Kuzyn mi historię opowiadał. Była impreza. Koleś rzygał przez balkon. Majdnął się przez poręcz i wyleciał z 8 piętra. Nikt nie zauważył, że wypadł. Nagle ktoś dzwoni do drzwi, a tam ten koleś z pretensjami, że czeka i czeka pod drzwiami i nikt go nie wpuszcza.
Historia autentyczna, koleś nie pamięta skąd się wziął na dole ani jak spadał. Chyba tylko rękę miał złamaną. Także cienkie te koty macie.

:
Za to myszy jak Pudziany :wink:

J.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.