Poprzedni temat «» Następny temat
cudowny przykład hipokryzji
Autor Wiadomość
feleksc 



Pomógł: 8 razy
Wiek: 53
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 4383
Skąd: wroc
 #76  Wysłany: 2010-01-18, 21:41   

dziwne to wszystko....nadal odbieram maile od kolegi Mellera,

mam mu odpisac ze mnie juz dawno to g...o obchodzi -czy jak?

reklama i jeszcze raz reklama...
 
 
ALAMO 
Pijak i Złodziej



Pomógł: 181 razy
Wiek: 46
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 49277
Skąd: Vorpommern
 #77  Wysłany: 2010-01-18, 22:03   

Może cię tak tylko trochę skasowali, bo ja tam niczego nie dostaję :) ...
 
 
Blaz
[Usunięty]

 #78  Wysłany: 2010-01-18, 22:17   

Felku, myślę, że kolega Meller już dawno stracił kontrolę nad tym co się tam dzieje i chyba nie do końca wie co się obecnie w tym temacie dzieje... :wink:
 
 
tessio
Ryżowy Długiego Marszu


Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 1261
 #79  Wysłany: 2010-01-18, 22:28   

Proste jak d... nie powiem co - Władek ma Ciebie na liście do rozsyłania newslettera i nie ma to nic wspólnego z forum kmziz, a wysyłane jest z adresu odczasudoczasu. Sam zresztą pewnie kiedyś wyraziłeś na to zgodę. Napisz do niego i zapewne Cię z tej listy usunie :roll:
 
 
Blaz
[Usunięty]

 #80  Wysłany: 2010-01-18, 22:30   

I Tajemnica Fatimska wyjaśniona. :D
 
 
teston 
Właściciel Kilku Fabryk Ryżu


Pomógł: 8 razy
Wiek: 55
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 3740
Skąd: Lublin
 #81  Wysłany: 2010-01-19, 12:14   

Blaz napisał:


Ale w sumie to może już nie kopmy leżącego. :D




Słusznie, nigdy nie wiadomo czy się nie podniesie :twisted:
 
 
andre
[Usunięty]

 #82  Wysłany: 2010-01-19, 13:04   

Podniesie nie podniesie ale może ugryżć - potem to seria bolesnych zastrzyków.
 
 
Bibliotek@rz
Właściciel Kilku Fabryk Ryżu


Pomógł: 7 razy
Wiek: 38
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 3641
Skąd: Wrocław
 #83  Wysłany: 2010-01-19, 13:43   

Ale o co tyle krzyku? Nie rozumiem po co ciągle drążyć temat KMZ i "kopać leżącego"(choć leżący nie jest i jest dużo fajnych tematów do poczytania i nowych użytkowników do zapoznania). Mamy CW? Mamy. I jest ok. Nikt w ten "podrobiarski" świat się nie wtrąca, piszemy co chcemy i o czym chcemy. Oczywiście na KMZ znajdzie się wielu userów bardzo negatywnie do CW nastawionych i opluwających na każdym kroku. Ale to kilku userów. Jakoś nie zakładają tematu o tym jak to "pokopać CW". Ostatnio Swiss założył temat z zaproszeniem na CW, który został dość szybko usunięty. Powody wszyscy znamy, jest nim chociażby temat taki jak ten. Gdyby nie padło zbyt wiele radykalnych słów o KMZ, gdyby każdy miał neutralne podejście od początku i po prostu zignorował to co tam się czasami dzieje, to jak najbardziej zaproszenie Swissa byłoby na miejscu. Zwróćcie uwagę gdyby to u nas ktoś z KMZ założył podobny temat z zaproszeniem na to nielubiane przez Was forum. Bylibyście zadowoleni?

Proszę nieco mniej jadu, bo to że na KMZ go sporo w stosunku do CW, nie znaczy że i tutaj musi go być tyle.

Kończę krótki wywód i nieco chłodnej kalkulacji życzę panowie, bo życie toczy się dalej i nie warto rozdrapywać "starych ran".

Wybaczcie, ale w tym cyrku brać udziału nie chcę za co przepraszam szczerze i mam nadzieję, że te kilka słów na ostudzenie atmosfery pomoże niektórym z nas przemyśleć sprawę raz jeszcze. Jakoś GMT(z nas, Kuba wie o tym chyba najlepiej) potrafi żyć w symbiozie z KMZ, nikt się nie obrusza, itd. W przypadku CW i KMZ o symbiozie mówić nie można i nie będzie można jeszcze przez bardzo długo. Ale może chociaż nieco mniej emocji.



Pozdrawiam chłopaki i wracam do pisania jakże ciekawej pracy :wink:
 
 
Blaz
[Usunięty]

 #84  Wysłany: 2010-01-19, 13:52   

Bibliotek@rzu, zgadzam się z Tobą tylko częściowo. Gdy kolega Teston napisał temat z linkiem do - chyba przyznasz - bardzo wymownego tematu, jako admin wkleiłem go tutaj. Dla porządku. Nie zamierzałem odkopywać jak i kopać leżącego. :D



Nie chcę polemizować z każdym Twoim zdaniem, bo chyba zgoła odmiennie zapamiętaliśmy ostatni rok, a zwłaszcza pół roku. Twoja pamięć, nic mi do niej.
 
 
tewie
[Usunięty]

 #85  Wysłany: 2010-01-19, 14:02   

No , a już myślałem że wszyscy na tym forum mają zbyt ciężki bagaż doświadczeń .

Oczywiście rozumiem to wszystko , a może nie , ale tak naprawdę to na szanującym się forum , dążącym do profesjonalizmu , takie tematy i podobne , wogóle nie powinny istnieć . :idea: To tylko tyle .

Acha , pozwoliłem sobie też zająć stanowisko w temacie wskazanym na kizi.

Pozdrawiam.
 
 
Bibliotek@rz
Właściciel Kilku Fabryk Ryżu


Pomógł: 7 razy
Wiek: 38
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 3641
Skąd: Wrocław
 #86  Wysłany: 2010-01-19, 14:06   

Łukasz - ja naprawdę doskonale pamiętam minione pół roku. Pisałem przecież, że wiele jadu się wylało, ale nie tylko ze strony KMZ, z CW również(nie piszę umyślnie "od nas", bo czuję się również userem KMZ). Temat o podróbkach na KMZ, założony przez Sfinxa wywołał sporo emocji, ale nie padł właściwie żaden grom w stronę CW i jego użytkowników, oprócz niezawodnego mathu, którego po prostu należy ignorować. Ja dałem sobie spokój, właściwie już na początku tego całego rozłamu, z ocenianiem posunięć KMZ(niektórych zresztą bardzo trafnych) i naszych poczynań związanych z oceną(niekiedy bardzo niestosowną) ich działań. Oni się nie wtrącają, my też się nie wtrącajmy. Na KMZ coraz bardziej rysuje się obraz użytkowników CW jako bezczelnych dzieciaków, co to mają w nosie konwenanse. A to zły symptom. Niektórzy, właśnie poprzez takie posunięcia jak pisanie negatywnie o KMZ(rozumiem, że często jest to po prostu forma niewinnego żartu) wywołują pewne reakcje u adwersarzy stamtąd. Budujmy swoje i tyle. Ja na KMZ nie słyszałem o CW od x czasu, ciśnienie opadło. Może warto się po prostu odciąć.

Wiem, że moje posty wywołają pewnie sporo emocji. Zupełnie niepotrzebnie, bo wszak znamy się nie od dzisiaj i znacie mój stosunek do tematu.



tewie - zapewne niedługo otrzymasz miażdżące odpowiedzi kolegów z KMZ w sprawie "podróbek". Ich zdanie- mają do niego prawo, tak jak i my do swojego, które prezentujemy na niniejszym forum. Nie przejmuj się, tam po prostu ten temat nie przejdzie ot tak sobie. O chińszczyźnie lepiej w spokoju pisać tutaj :)
 
 
Blaz
[Usunięty]

 #87  Wysłany: 2010-01-19, 14:08   

Wszystko zależy od tego jaka jest geneza forum... Zresztą nawet geneza taka jak naszego forum nie wyklucza profesjonalizmu. Chodzi tylko o to, by nie zapominając co się stało (kolego Bibliotek@rzu), móc przejść z tym do porządku dziennego. I to się dzieje. Ciężko, bo ciężko, mimo wielu prób ponownego naprowadzania nas na wojenną ścieżkę, ale to się dzieje.
Cytat:
Oni się nie wtrącają, my też się nie wtrącajmy. Na KMZ coraz bardziej rysuje się obraz użytkowników CW jako bezczelnych dzieciaków, co to mają w nosie konwenanse. Ja na KMZ nie słyszałem o CW od x czasu,
Lechu, może czytamy różne fora? Bo prawie za każdym razem gdy czytam kizi to widzę przytyki do nas. Po drugie - jeśli mamy mieć wizerunek bezczelnych dzieciaków mających w nosie konwenanse, to ja jestem 1000000 procent ZA! :twisted: Zrozum, że właśnie konwenanse zabiły radość na kizi. Powiem tak: nasze forum i kizi rozstało się - jakby to powiedzieć - na gruncie światopoglądowym. I tego nie zmienisz. I jeszcze jedno: istnieje akcja i reakcja. Nie, nie mówię, że w nas nie ma złośliwości. Tylko że ta złośliwość jest wynikiem zgryzoty, wqrwienia zwykłego po tej dawce bezczelności, która nas spotkała. Jeszcze raz: róbmy swoje, jak najmniej jaj z pogrzebu, ale nie zmieniajmy rzeczywistości!
 
 
Bibliotek@rz
Właściciel Kilku Fabryk Ryżu


Pomógł: 7 razy
Wiek: 38
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 3641
Skąd: Wrocław
 #88  Wysłany: 2010-01-19, 14:14   

Nie chcę się już wypowiadać w tematach, nazwijmy je, ideologicznych. Chciałem jedynie żebyście poznali jak sprawa wygląda wzrokiem niezależnego obserwatora, który nawet bardziej przychylnym okiem patrzy na CW. W końcu wielu z Was znam osobiście i jesteście moimi kolegami z forum, które lubię i cenię za swojskość. Byle by ona za daleko nie zaszła i nie była przyczynkiem do otwartej wojny. Sobie i Wam tego życzę :)



Łukaszu - te przytyki w kierunku CW generują wciąż Ci sami userzy. Tego nie zmienisz. Wiem, że część z nich to najbardziej prominentni użytkownicy, ale to garstka. Reszta się odcina. Jakieś normy być muszą i dlatego konwenanse czasami służą właśnie do studzenia atmosfery. Skoro doszło do rozstania i stosunek CW do KMZ jest taki a nie inny i podkreślany na każdym kroku to nie reklamujmy się tam, bo miejsce takiego posta rzeczywiście jest w koszu.

Warto zakończyć grę i rzeczywiście całkowicie się odciąć (oczywiście tylko na podłożu ideologicznym).
 
 
ALAMO 
Pijak i Złodziej



Pomógł: 181 razy
Wiek: 46
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 49277
Skąd: Vorpommern
 #89  Wysłany: 2010-01-19, 14:22   

Też się właśnie zastanawiam po kiego odkopywać mogiłę ...?

A niech sobie w tych oparach moralnej czystości lewitują, na zdrowie. Ja chcę się hobby bawić, a nie wciskać je w gorset wiktoriańskiej damy w wieku balzakowskim na wydaniu!
 
 
Blaz
[Usunięty]

 #90  Wysłany: 2010-01-19, 14:24   

Odkopałem mogiłę z przyczyn administracyjnych - posta dodałem.

Z przyczyn administracyjnych ją teraz zakopię, OK? :wink:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Charcoal2 Theme © Zarron Media modified for Przemo by joli
Wersja mobilna forum