cudowny przykład hipokryzji
Odpowiedz do tematu

: Krótka rozprawa o podróbkologii
http://zegarkiclub.pl/for...akosc-podrobek/

zer0
: cudowny przykład hipokryzji
po prostu brak słów, brak chęci, żeby walczyć z wiatrakami...

http://zegarkiclub.pl/for...wa-alternatywa/

:
od jakiegoś czasu śledzę ten wątek i nóż mi się w kieszeni otworzył a ziemniaki wymaszerowały z piwnicy karnie czwórkami!



ŻENADA!!!

:
To jest przykład jak bezkarnie kopiuje sie dizajn w świetle prawa i nikomu to nie przeszkadza. Wstyd!

zer0
:
mnie zabiłą davosa, parnis jest przy niej szczytem oryginalnego niepowtarzalnego designu

Arek
[Usunięty]
:
Chciałem tam wrzucić parnisa jako alternatywę dla davosy ale nie mogłem ładnego zdjęcia znaleźć :roll:

:
No normalnie mi szczęka opadła :shock: , miałem rację mówiąc o podwójnej moralności, i rożnej "miarce" dla niektórych zegarków, nas z naszymi Chińskimi zegarkami odsądzali od "czci i wiary" i sami zachwycają się podróbami, tyle tylko że te są zacne i nic tylko czerpią......., naprawdę żenada

Blaz
[Usunięty]
:
Koledzy, to było do przewidzenia. Bo tylko Chińczycy bezwstydnie kopiują, inni wzorują się. :twisted:

Lepsze kurioza też można znaleźć. Jak przedstawianie zegarka z Hong-Kongu z japońskim mechanizmem jako porządnego chińskiego zegarka i komentarze w tym temacie dwóch już uznanych "klasyków" hipokryzji.

Nie ma się co przejmować. Każdy z nas już wie o co chodziło z zegarkami chińskimi na KMZiZ i dlaczego takie tematy jak ten ww. się pojawiają. Takie perełki będą się zdarzać coraz częściej. Trza przywyknąć. :D

andre
[Usunięty]
:
Jak sie siedzi w klopie to nie czuć że śmierdzi.

Arek
[Usunięty]
:
kadarius napisał:
nieświęta trójca :D :
To ja wkleję im do tematu, ok?? Zobaczymy co powiedzą?? :lol:

:
kadarius napisał:
nieświęta trójca :D




O tyle radosne, że akurat tego wzoru to można by wyszukać kilkadziesiąt różnych zegarków, z czego większość z lat 40 - 60 ubiegłego wieku. 8)



J.

:
Draniu nie rób tego, postawią Ciebie przed plutonem egzekucyjnym :wink:

Arek
[Usunięty]
:
sszwedo napisał:
Draniu nie rób tego, postawią Ciebie przed plutonem egzekucyjnym :wink:
No to co :roll: mnie to tam mało obchodzi :P Ale nie chcę wklejać zdjęć z konta Darka

:
Jacek. napisał:
kadarius napisał:
nieświęta trójca :D




O tyle radosne, że akurat tego wzoru to można by wyszukać kilkadziesiąt różnych zegarków, z czego większość z lat 40 - 60 ubiegłego wieku. 8)



J.




Jacek nie tylko tego! i nikt nie robił cyrku

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.