Poprzedni temat «» Następny temat
cudowny przykład hipokryzji
Autor Wiadomość
kadarius 
Ojciec Założyciel
Towarzysz Isajew


Pomógł: 16 razy
Wiek: 53
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 8157
Skąd: ZIEMIA OBIECANA
 #16  Wysłany: 2009-09-26, 22:13   

Zimny napisał:
sszwedo napisał:
Draniu nie rób tego, postawią Ciebie przed plutonem egzekucyjnym :wink:




No to co :roll: mnie to tam mało obchodzi :P

Ale nie chcę wklejać zdjęć i konta Darka






moja wypowiedź była publiczna i jej się nie wstydzę - możesz śmiało wklejać!
 
 
Jacek. 
Klon Właściciela Kilku Fabryk Ryżu
Sfermentowanego.


Pomógł: 99 razy
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 15379
Skąd: że by...
 #17  Wysłany: 2009-09-26, 22:26   

kadarius napisał:
Jacek nie tylko tego! i nikt nie robił cyrku




IMO Kizimizi jest obarczone pewnym grzechem pierworodnym - otóż powstało z ludzi, lubiących roztaczać prestiż, oraz tych sprzedających prestiżowe zegarki.

Ciekawe, jaka byłaby reakcja szacownego kahału KMZiZ na Chińską Piramidę Prestiżu...



J. :wink:
 
 
Blaz
[Usunięty]

 #18  Wysłany: 2009-09-26, 22:33   

Jacek - rzuciłeś świetny pomysł! :wink:

St. właśnie - jak zwykle - się popisał. :D
 
 
kubama 
Właściciel Kilku Fabryk Ryżu
Foch und Ch.


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 4262
Skąd: Galaktyka Kurvix
 #19  Wysłany: 2009-09-26, 22:42   

Panowie, czy naprawdę uważacie, że jest sens bić tam pianę?



Szkoda nerwów. Każdy ma prawo do swoich przekonań i każdy jest po części hipokrytą. Wszystko zależy od punktu odniesienia. Nie ma absolutnej prawdy. KMZiZ uważa, że Parnisy (tu można wstawić dowolną markę z listy wirtualnych) są "be" i ma do tego prawo. Ja uważam inaczej (o czym świadczy zawartość mojego pudełka z zegarkami ... oraz jeszcze kilku osób) ale decyzję KMZiZ respektuję. Nie będę ich na siłę nawracał bo mam w sobie tyle pokory żeby nie uważać, że mam monopol na prawdę. Ilość userów na CW, a tym bardziej ilość postów sugeruje, że nie jestem w tych przekonaniach odosobniony.



Odpowiada mi klimat tutaj tak samo jak na GMT. Jest kameralnie i bez

nerwów i przy tym bym chciał pozostać. Wyszukiwanie takich jak ten tematów wydaje mi się nie na miejscu.



To tyle w tym i podobnych tematach. Dobranoc.
 
 
feleksc 



Pomógł: 8 razy
Wiek: 53
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 4383
Skąd: wroc
 #20  Wysłany: 2009-09-26, 22:44   

Cytat:
Ciekawe, jaka byłaby reakcja szacownego kahału KMZiZ na Chińską Piramidę Prestiżu...




jestem ZA :D
 
 
kadarius 
Ojciec Założyciel
Towarzysz Isajew


Pomógł: 16 razy
Wiek: 53
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 8157
Skąd: ZIEMIA OBIECANA
 #21  Wysłany: 2009-09-26, 22:46   

Jacek zgadzam się z Tobą w 100%.



EDIT



kubama masz rację piany nie warto bić ani tam ani tu
 
 
Blaz
[Usunięty]

 #22  Wysłany: 2009-09-26, 22:56   

Również już pisałem, że nie warto się tym zajmować, choć mam trochę inny pogląd na tą sprawę niż Kuba. Zawsze szanuję to, że ktoś może mieć odmienne zdanie, ale nie daję przyzwolenia na to, by świadomość odmiennego zdania pozwalała drugiej stronie - powiem wprost - gnoić innowierców. To zachowanie będzie jednak rzucało się cieniem. Niemniej właśnie to każe mi powiedzieć, że nie ma sensu już reagować na przytyki, bo właśnie nie o wymianę poglądów tam chodzi.



Tak jak pisał Jacek - KMZiZ ma w sobie grzech pierworodny. Nie udało się nam zmienić tego, utworzyliśmy swoje forum i już. :wink: Ich nastawienie do nas i do chińskich zegarków nie zmieni się, więc po co się jeszcze nimi denerwować?



OK, w sumie to dzięki temu tematowi wypłynął pomysł Piramidy Prestiżu. :D Co o tym sądzicie? :idea:
 
 
Svedos 
Dobry Mod



Pomógł: 90 razy
Wiek: 62
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 31014
Skąd: Zielona Góra
 #23  Wysłany: 2009-09-26, 22:58   

Kubama, w tej całej zabawie nie chodzi o tematy, czy o to który zegarek jest bardziej prestiżowy, chodzi o takie samo traktowanie wszystkich zegarków i stosowanie takich samych kryteriów oceny. Uważam że wyszukiwanie , pokazywanie i piętnowanie takiej "podwójnej" moralności jest jak najbardziej na miejscu i to nie my wywołaliśmy Burzę wokół sprawy. To w naszym temacie na KMZiZ pojawili się ludzie którzy zaczęli piętnować nasze zegarki a nas uważać za "podróbkowiczów". Teraz sami pokazują zegarki które według kryteriów jakie zastosowali do nas są "podróbkami" i jest wszystko O.K. i jeszcze się tym chełpią. Czy powinniśmy udawać że tego nie widzimy, myślę że nie. Zawiesiłem swoją działalność na kizi i tam publicznie nie mogę i nie chcę zabrać głosu w tej sprawie, ale mogę zrobić to tutaj, co niniejszym czynię.



Piramida, jestem za :lol:
 
 
Arek
[Usunięty]

 #24  Wysłany: 2009-09-26, 23:05   

Piramida to bardzo fajny pomysł, ale wg mnie trochę ciężko będzie to zrobić, chyba że za kryterium weźmiemy ceny na Ebayu. W końcu wiele ciekawych zegarków znamy tylko ze zdjęć, a nie z własnych doświadczeń.

Ciężko zatem będzie oblukac który zegarek jest lepiej wykonany od drugiego. Rozumiecie o co mi chodzi?? :)
 
 
Svedos 
Dobry Mod



Pomógł: 90 razy
Wiek: 62
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 31014
Skąd: Zielona Góra
 #25  Wysłany: 2009-09-26, 23:11   

Zróbmy piramidę z tego co mamy, po co robić piramidę virtualną, ewentualnie zróbmy dwie, najlepszy zdaniem forumowiczów (posiadany) Chiński zegarek i Chiński zegarek naszych marzeń.
 
 
kadarius 
Ojciec Założyciel
Towarzysz Isajew


Pomógł: 16 razy
Wiek: 53
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 8157
Skąd: ZIEMIA OBIECANA
 #26  Wysłany: 2009-09-26, 23:14   

Zimny napisał:
...wg mnie trochę ciężko będzie to zrobić, chyba że za kryterium weźmiemy ceny na Ebayu. W końcu wiele ciekawych zegarków znamy tylko ze zdjęć, a nie z własnych doświadczeń.





a na kizimizi to piramidę robili wg własnych doświadczeń :D



jak myślisz ilu miało w ręku Patka, Vacherona itd...
 
 
Jacek. 
Klon Właściciela Kilku Fabryk Ryżu
Sfermentowanego.


Pomógł: 99 razy
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 15379
Skąd: że by...
 #27  Wysłany: 2009-09-26, 23:15   

sszwedo napisał:
Zróbmy piramidę z tego co mamy, po co robić piramidę virtualną, ewentualnie zróbmy dwie, najlepszy zdaniem forumowiczów (posiadany) Chiński zegarek i Chiński zegarek naszych marzeń.




Niekoniecznie tylko z tych, co mamy. IMO powinna decydować ilość głosów. Np. ja dałbym chronografowi "21 zuan" i Parnisowi 43mm chrono więcej, niż tourbillonom (nawet potrójnym) :wink:



J.
 
 
Svedos 
Dobry Mod



Pomógł: 90 razy
Wiek: 62
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 31014
Skąd: Zielona Góra
 #28  Wysłany: 2009-09-26, 23:20   

Dobra, przekonaliście mnie, niech będą wszystkie....i tak wygra Szeryf.. :wink: :lol:
 
 
wahin 



Pomógł: 29 razy
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 10766
Skąd: Koszalin
 #29  Wysłany: 2009-09-26, 23:33   

Jestem za piramidą.

Nie dotykałem wszystkich, ale wiem jak wyglądają, wiem na co będę głosował.

W kizi nie głosowałem, bo nie wiedziałem w 50% nawet jak wyglądają.
 
 
Jacek. 
Klon Właściciela Kilku Fabryk Ryżu
Sfermentowanego.


Pomógł: 99 razy
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 15379
Skąd: że by...
 #30  Wysłany: 2009-09-26, 23:48   

sszwedo napisał:
....i tak wygra Szeryf.. :wink: :lol:




Handicap: kurz może być sztuczny



J.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Charcoal2 Theme © Zarron Media modified for Przemo by joli
Wersja mobilna forum