Poprzedni temat «» Następny temat
Co za Certinę?
Autor Wiadomość
Bibliotek@rz
Właściciel Kilku Fabryk Ryżu


Pomógł: 7 razy
Wiek: 38
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 3641
Skąd: Wrocław
 #1  Wysłany: 2011-05-04, 18:55   Co za Certinę?

Iiiiii szlag trafił moje zamówienie - skończył się, wyszedł, producent wyprzedał, nie ma i nie będzie :(
Jakiś czas temu zachorowałem na Certinę DS First Diver w automacie, ten konkretny model:





Tak świetnego zegarka dawno nie widziałem- wszystko, poprzez BEZEL, indeksy, wodosczelność, kolor tarczy, rozmiar mi pasowało. Miał to być mój EDC. No i złożyłem zamówienie, wszystko cacy, zegarek jest, upust dostałem, a dzisiaj rano mail że jednak producent już nie ma i nie można sprowadzić... Znalazłem tylko kilka sklepów z tym modelem i wszędzie to samo :/ Ktoś widział gdzieś i wie że jest?
Cóż...w sumie nie ma tego złego- zaczynam od początku szukać czegoś uniwersalnego, ew. pół-diverowatego ;)

No więc szukam:

1. Czegoś uniwersalnego, nadającego się i do dżinsów i do cwyterka i do polówki i do koszuli ;) Chodzi mi po głowie połączenie stylu divera i zegarka EDC, bez chrono, ale z datą. Kolor tarczy jakby dało radę inny niż czarny ;) Biel mi się podoba, niebieskie akcenty również.
2. Rozmiar max 43mm bez koronki (pasek/bransoleta- obojętne)
3. Nie zależy mi żeby to był nowy zegarek - używkę również łyknę jak fajna i w dobrej cenie ;)
4. Może być japończyk, rusek albo szwajcar, nie gra to dla mnie roli.
5. Budżet to 1 500 - 2 000 max. (PLNów oczywiście kufa, bo ojro nie dysponuję ;) )
6. Jak ktoś zaproponuje mi na sprzedaż niebieskie Sumo w dobrych pieniądzach to temat zamykamy :P Póki co się naszukałem i znalazłem tylko ofert 1 600 i w górę, a wiem że można taniej i nie da mi to spokoju :P
Ostatnio zmieniony przez Bibliotek@rz 2011-05-05, 09:43, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Blaz
[Usunięty]

 #2  Wysłany: 2011-05-04, 18:57   

Bibliotek@rz napisał/a:
Iiiiii szlag trafił moje zamówienie - skończył się, wyszedł, producent wyprzedał, nie ma i nie będzie :(
Jakiś czas temu zachorowałem na Certinę DS First Diver w automacie, ten konkretny model:

[url=http://img560.images...rst.jpg]Obrazek[/URL]

[url=http://img3.imagesha...nae.jpg]Obrazek[/URL]

Tak świetnego zegarka dawno nie widziałem- wszystko, poprzez BEZEL, indeksy, wodosczelność, kolor tarczy, rozmiar mi pasowało. Miał to być mój EDC. No i złożyłem zamówienie, wszystko cacy, zegarek jest, upust dostałem, a dzisiaj rano mail że jednak producent już nie ma i nie można sprowadzić... Znalazłem tylko kilka sklepów z tym modelem i wszędzie to samo :/ Ktoś widział gdzieś i wie że jest?
Cóż...w sumie nie ma tego złego- zaczynam od początku szukać czegoś uniwersalnego, ew. pół-diverowatego ;)


Mido. :grin:
 
 
Bibliotek@rz
Właściciel Kilku Fabryk Ryżu


Pomógł: 7 razy
Wiek: 38
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 3641
Skąd: Wrocław
 #3  Wysłany: 2011-05-04, 19:12   

Jakie, jakie? :)

Edyta: A, domyślam się- też z takim bezelem z wypukłymi indeksami. Niestety dorwać takie to musiałby być cud. W ten deseń pasuje mi również Candino, ale to już bardziej sportowe zegarki niż ta Cytryna, która mnie poskładała jak zobaczyłem... :( Nie wspominając o cenie, która jest/była cholernie atrakcyjna...
No nic- szukam dalej.
Ostatnio zmieniony przez Bibliotek@rz 2011-05-04, 19:22, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Blaz
[Usunięty]

 #4  Wysłany: 2011-05-04, 19:23   

Mido Ocean Star. :grin:

Ostatnio zmieniony przez Blaz 2011-05-04, 19:23, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Bibliotek@rz
Właściciel Kilku Fabryk Ryżu


Pomógł: 7 razy
Wiek: 38
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 3641
Skąd: Wrocław
 #5  Wysłany: 2011-05-04, 19:28   

Ten nowy model to już nie to co kiedyś... dochodzi cena, guma, których nie lubię i to że to typowo sportowy zegarek, a tamta Cytryna była do bólu uniwersalna. I co ja mam biedny zrobić teraz? ;)

Edyta: Eh, mam jakiś kryzys chyba, bo mocno napaliłem się na tamtą Certinkę i teraz nic/niewiele mi się zegarków podoba ;) To Mido przecież jest świetne, no ale co mam zrobić? Przeczekam chyba, prześpię się z tym i jutro coś pomyślę ;)

Łukaszu - wydziel wątek jeśli możesz, będę pewnie potrzebował kilku typów od Was ;)
(ja wyedytuję swój pierwszy post i zrobię małe założenia)
Ostatnio zmieniony przez Bibliotek@rz 2011-05-04, 19:37, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Blaz
[Usunięty]

 #6  Wysłany: 2011-05-04, 19:46   

Wydzieliłem. :grin:

Znalezienie EDC to wbrew pozorom naprawdę trudna sprawa, więc nie dziwię Ci się, że masz teraz zagwozdkę, jeśli już postawiłeś na Certinę...
 
 
Bibliotek@rz
Właściciel Kilku Fabryk Ryżu


Pomógł: 7 razy
Wiek: 38
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 3641
Skąd: Wrocław
 #7  Wysłany: 2011-05-04, 20:37   

Dzięki Łukaszu! :)

EDC rzeczywiście jest niezwykle ciężko znaleźć, ale mam czas- będę próbował przy Waszej pomocy :)
 
 
Kyle
Właściciel Pola Ryżowego

Pomógł: 9 razy
Wiek: 47
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 2296
 #8  Wysłany: 2011-05-04, 22:36   

to Mido macałem - jaj nie urywa
 
 
Darecki
[Usunięty]

 #9  Wysłany: 2011-05-04, 22:46   

Może Alpinista?





Zmniejszaj zdjęcia - Maxio
Ostatnio zmieniony przez Maxio 2011-05-04, 22:50, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Arek
[Usunięty]

 #10  Wysłany: 2011-05-04, 22:50   

Jak spojrzałem na tą Certinę to od razu przyszło mi do głowy Candino


Zdjęcie jumane z kizi :roll:


I Lesiu, czarne sumo, czarne!! niebieskie biorę ja :mrgreen:
 
 
Spinner 
burak i melepeta



Pomógł: 25 razy
Wiek: 52
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 7497
Skąd: Zielona Góra
 #11  Wysłany: 2011-05-04, 23:06   

Eeee... tam, po kiego Ci bezele i duperele...

Dla mnie genialny EDC, moge go nosic na okrągło - bardzo czytelny, marka jak dla mnie zacna, WR200, szfir z konkretnym AR...

_________________
GALERIA
Facebook: Spinnerstraps
Instagram: Spinnerstraps
Instagram: Spinnerslife
 
 
Arek
[Usunięty]

 #12  Wysłany: 2011-05-04, 23:19   

Wojtek, ale chyba kasa nie ta :roll:
 
 
Spinner 
burak i melepeta



Pomógł: 25 razy
Wiek: 52
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 7497
Skąd: Zielona Góra
 #13  Wysłany: 2011-05-04, 23:23   

No pisał, ze używka może być... :wink:
_________________
GALERIA
Facebook: Spinnerstraps
Instagram: Spinnerstraps
Instagram: Spinnerslife
 
 
waldii
[Usunięty]

 #14  Wysłany: 2011-05-04, 23:25   

A ja napiszę inaczej :razz: .
Jeśli aż tak wpadła w oko ta certinka to nie odpuszczaj.Szukaj na aukcjach i bądź cierpliwy a na pewno się w końcu trafi :wink: .
Zamienniki będą cieszyły chwilę...

Sam przez to przechodzę od dłuższego czasu i co prawda nienawidzę się za to ale się nie poddaje.Szukam,kopię i węszę gdzie tylko się da :twisted:

Powodzenia :wink:
 
 
sagvartok
[Usunięty]

 #15  Wysłany: 2011-05-04, 23:33   

waldii napisał/a:
A ja napiszę inaczej :razz: .
Jeśli aż tak wpadła w oko ta certinka to nie odpuszczaj.Szukaj na aukcjach i bądź cierpliwy a na pewno się w końcu trafi :wink: .
Zamienniki będą cieszyły chwilę...

Sam przez to przechodzę od dłuższego czasu i co prawda nienawidzę się za to ale się nie poddaje.Szukam,kopię i węszę gdzie tylko się da :twisted:

Powodzenia :wink:


Dokładnie tak! Mogę sie pod tym podpisać :cool:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Charcoal2 Theme © Zarron Media modified for Przemo by joli
Wersja mobilna forum