Co za Certinę?
Odpowiedz do tematu

:
Alpinista rzeczywiście chodzi mi po głowie- bardzo mi się ten zegarek podoba i rzeczywiscie w 2000 można się zmieścić również z nówką. A ta zielona tarcza- mmm, smaczki :)

Candino-bambino raczej nie do dorwania, no i problem z paskami :/ Gumy nie chcę raczej. Macałem ten zegarek i na żywo jest rzeczywiście świetny, ale to typowy "sport" i dlatego musze mu na razie powiedzieć stanowcze nie, chociaż kusił zawsze... Wisi teraz limitka FDR na chrono24 za 1900 bodajże, jesli ktoś by chciał takowego :)

Arek- nie żartuj nawet ;) Niebieskie jest pisane dla mnie i koniec kropka :P

Wojtuś- brałbym, nosiłbym, ale plan na pilota już mam i będzie nieco bardziej budżetowy ;) Ja wiem, że ten Fortis to EDC, ale pachnie mi mocno pilotką, a te wolę klasyczne i taki np. Laczek na Miyocie bardzo by mi spasił ;) Jeśli chodzi o Fortisa, którego mógłbym nosić jako zegarek uniwersalny to byłby to B-42 z białą tarczą. Piekny zegarek, ale nieco poza zasiegiem, nawet używka :/

Waldii & Sagvartok - codziennie na chwilę przysiadam i grzebię po wszelkich znanych mi zakątkach internetu. Nie znalazłem do tej pory ani jednej oferty, nawet archiwalnej :/ I dopiero potem zdecydowałem się na sklep i nówkę, która okazała się być niedostępna :( W międzyczasie pewnie kupię inne EDC, a Certiny będę szukał i jak trafię to po prostu wymienię ;) Po prostu zakochałem się w tym bezelu i indeksach, a i dekiel przedni.

PS. Waldii- pasek dziś rusza do Ciebie, wczoraj nie miałem jak podejść na PP :/

A co powiecie, może ktoś ma doświadczenia, na takiego VE:



To dosyć świeży wypust, na mechanizmie Seiko, a nie podobno awaryjnym Vostokowskim. Ma trycik, jasną tarczę, itp. Dwie cechy które mi trochę nie pasują- wodoszczelność 50m to trochę mało i rozmiar 44mm to troszeczkę za dużo. Ma ktoś i może coś napisać?

Ostatnio zmieniony przez Bibliotek@rz 2011-05-05, 09:37, w całości zmieniany 1 raz
:
A co znaczy EDC?

:
"Every day carry" - coś co nosisz ze sobą codziennie, bez względu na okoliczności. Coś co pasuje do wszystkiego, a ty to bardzo lubisz ;)

:
Bibliotek@rz napisał/a:
"Every day carry" - coś co nosisz ze sobą codziennie, bez względu na okoliczności. Coś co pasuje do wszystkiego, a ty to bardzo lubisz ;)

Np. piersiówka z whisky. :razz:

Arek
[Usunięty]
:
Spinner napisał/a:
No pisał, ze używka może być... :wink:


to ja daję półtora i możesz dziś go do mnie wysyłać :mrgreen:

:
Invicta ma świetną kopertę i bezel, tarcza do wymiany.

:
W tym roku nie będziemy robili podobnego modelu, jeśli o to pytasz.

:
słowo klucz to w tym zdaniu "w tym" :?: :razz: :twisted:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Powiem tylko tyle, że Darkowi bardzo sie podoba taki bezel :lol: ...

:
Mnie się nie podoba.....taki bezel :mrgreen:

:
Mnie tam też nie, ale nas zawsze może przekonać :lol:

:
Mnie się podoba taki bezel.
:-)

Edyta: a najlepiej, jakby lity stalowy był, a nie z aluminiową wklejką ;-)

:
Składać propozycje korupcyjne :mrgreen:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.