Czy opłaca się brać Monstera na bransolecie?
Odpowiedz do tematu

Darecki
[Usunięty]
: Czy opłaca się brać Monstera na bransolecie?
Jw.

:
Tak , paski tylko psują ten zegarek z 20 mm rozstawem uszu .

:
no jacha :wink: przyczaj się na aukcji u Premierworlda na zatoce. Można wyrwać za około 125$ + 25$ wysyłka. Monsterek nóweczka wyłazi poniżej 500zł po teraźniejszym kursie. Jak brandzolet nie podlezie to wystawiasz na forach zegarkowych i tyle :razz:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Ja nic lepszego nie widziałem do monstera niż jego orginalna bransoleta zadne paski ,nato i tym podobne , tylko bransoleta orginalna

Darecki
[Usunięty]
:
Tym bardziej, że chyba nie ma jakiejś dużej różnicy w cenie wersji z paskiem i bransoletą :roll:

:
Gum juz wiecej pasuje do monstera , mozna cos dokupic , przyciac cos szerszego a bransoleta jest tylko jedna :mrgreen:


Darecki
[Usunięty]
:
Szoruj z tym zdjęciem do "pokaż swojego monstera" :mrgreen:

:
Juz tam wisza z tej seri :wink:

:
Darecki napisał/a:
Tym bardziej, że chyba nie ma jakiejś dużej różnicy w cenie wersji z paskiem i bransoletą :roll:


Gumolce u Premierworlda jakieś 20$ tańsze od brandzolet, ale czy to ma sens przy takich kwotach :?: :razz:

Ostatnio zmieniony przez Iks 2011-04-27, 07:48, w całości zmieniany 1 raz
YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
Darecki
[Usunięty]
:
Ma sens jak się nie za bardzo lubi bransolety. Aczkolwiek te żelastwo można opchnąć za dużo więcej na bazarku :razz:

:
Ja też nie za bardzo lubię bransolety, ale po tym co czytałem o tej, jestem zdecydowany właśnie na zakutą wersję :wink:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Bierz tylko na bransolecie, jak Ci nie podejdzie sprzedasz na bazarku. Ale ja np swoje noszę w zasadzie w 98% na bransolecie, 2% na gumie, paski wg mnie nie pasują do Monstera. Poza tym taniej wyjdzie kupić z bransoletą, sprzedać ją i dokupić gumę niż kupić z gumą

:
ja do moich monsterów używam też mesza i grube nato i jest ok, ale potwierdzam: oryginalna bransa jest świetna! brać z nią!

Skate or die!
Darecki
[Usunięty]
:
Dzięki za wszystkie opinie :wink:

NemoAG
[Usunięty]
:
Miałem Monstera (black) oczywiscie na bransolecie. Bransoleta swietnie wykonana, dodaje uroku niewatpliwie pozatym powoduje ze caly zestawik ma słuszną wagę i każdy kto bierze go do ręki to zauważy ;) Nie mniej dla mnie waga była powodem spzredaży, mam chude raczki i po całym dniu noszenia monstera reka sama leciała do nieba ;)

Pozdrawiam!

Ostatnio zmieniony przez NemoAG 2011-05-03, 11:00, w całości zmieniany 1 raz
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.