Magrette VS N.B. Yaeger
Odpowiedz do tematu

:
Sprzedaj, kurna, sprzedaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
Jesli ten Yaeger jest tak jak mysle na modyfikowanym Walzu, to brac i nie marudzic,obywatelu wawelski! :D

"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
Darecki
[Usunięty]
:
Nie kupować Jegera, sprzedać Magrette i kupić coś innego :!:

Blaz
[Usunięty]
:
Naprawdę nikt nie zauważył tego, co napisałem, że znalezienie tego chrono to byłby większy fart niż kupienie panuraja za cenę maryny? :shock: :lol:

:
- Panie doktorze, wszyscy mnie ignorują!
- ... Następny proszę...

:-)

:
Blaz napisał/a:
Naprawdę nikt nie zauważył tego, co napisałem, że znalezienie tego chrono to byłby większy fart niż kupienie panuraja za cenę maryny? :shock: :lol:


Smoczysko - skoro ma taki dylemat to i pewnie ma dojścia takie, że zegarek tylko czeka na jago sakramentalne "TAK" :wink:

:
Smok pewnie gdzieś wynajdzie i to w stanie NOS i do komódki schowa :)

:
Blaz napisał/a:
Karol, tylko jest problem. Martin Braun odpisał mi, że nie ma niestety żadnego NOSa do sprzedania


szkoda :cry: liczyłem na to że będzie miał pare sztuk na składzie.

chrono jest dostępne tu (oferta wyszukana przez dwatcha) http://www.proworth.com/b...hortflight.html
i znalazłem jeszcze tu http://www.caliberswiss.c...nts-N.B./Detail
wysyłka z Ameryki, ale mam sposób na ominięcie haraczy :smile:
Jako że żaden sponsor się nie zgłosił :cry: to pozostaje mi sprzedaż magretty. Magretta jest świetna, ale jednak z Yaegerem przegrywa. (na Magrette jest już kupiec zaklepany, ale Robciu chyba nie uszczęśliwi Cię to, bo jeśli dojdzie do transakcji, to magretta zamieszka 30 km ode mnie :smile: ) I wszystko niby pięknie ładnie, tylko paypal nie działa. Wysłałem im dwa dni temu skan dokumentów i do tej pory nic :evil:

СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
:
Sprzedawaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
Przemyślałem sprawę i jednak nie będę kupował Yaegera. Musiałbym na sam zegarek wyładować 3500 zł, plus przesyłki, to jednak sporo kasy. Na fotkach katalogowych Yaeger wygląda rewelacyjnie, ale na rzeczywistych jest już trochę gorzej. Chodzi o lumę. Jest biała. Fotki katalogowe są lekko przekłamane, bo na nich luma jakby delikatnie świeciła. Kiedy świeci to wygląda świetnie, ale w słońcu jest nieciekawa - zwykła biała. Magretta świeci na zielono, a lumę ma lekko żółtawą i w słońcu nic nie traci. Zastanawiam się jeszcze nad Hamiltonem X-wind. Kiedy Wojtek go kupił, i wrzucił fotki na forum, to powędrował w moim rankingu na czołowe miejsce w kategorii najładniejszy chronograf, a na zatoce przy odrobinie szczęścia można go wyrwać za trochę ponad 2000. Od jakiegoś czasu mam chrapkę na chronografa, tak więc z Magrettą już się żegnam i ostrzę zęby na Hamiltona, jeśli pozytywnie przejdzie test nadgarstkowy w Zgierzu, to najpewniej dołączę do sekty X-windowej :smile:

СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
:
Krzyżyk na drogę dla Magretty i to jak najszybciej!!!

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
a Tobie Robciu, co tak zależy żebym się pozbył Magretty :?: przecież nie sprzedaję jej zagranicę, wiesz dobrze kto będzie nowym właścicielem :smile:
No chyba, że wy - ty i przyszły własciciel mojej Magretty już się obwołaliście drugą parą forumowych bliźniaków, nie da się nie zauważyć że kręcicie ze sobą :wink: :mrgreen:

СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
:
Tyś mi zadał cios śmiertelny i to trzeba zmienić ;)
Cała reszta już nie boli :lol:

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
a, to o to chodzi :idea:
w takim wypadku, to ja się jeszcze grubo muszę zastanowić nad sprzedażą Magretty :twisted: :mrgreen:

СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
:
Karol bój się ...nadajnika :lol:
Takie rzeczy wypisywać na forum :wink:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.