Jakiegoś fajnego Ruska bym se kupnął
Odpowiedz do tematu

:
Ostatnio na Allegro za 18 zeta taka poszła (mechanizm do czyszczenia + szkiełko do wymiany). Poza tym wydawała się w niezłym stanie. Nawet koronkę oryginalną miała

Ostatnio zmieniony przez Tomir 2011-04-27, 12:25, w całości zmieniany 2 razy
:
Mam dwie takie i jedna jest planowana do "redukcji" :)

:
Kama fajna ale to chyba taki malec w okolicach 32mm co nie? Do kolekcji ale już raczej nie na rękę ,,, chyba że na Love Parade ;)

Foch und Ch.
:
Dobra jest. Projekt poprawiania sobie humoru przy pomocy ruskiego złota zakończony pełnym sukcesem. Będę tu systematycznie wrzucał co zanabyłem. Dziękuje wszystkim za dobre rady oraz za te złe też. :cool:

Na początek taki sobie budzik. Działa ale brudny więc trafi do Mistrza Rosiaka. :)




Foch und Ch.
:
Cornavin pierwsza klasa :grin:

СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
:
No właśnie najpierw polowałem na Poljota Signała z w złocie z tarczą i kupiłbym go gdyby mi akurat sieć nie zwariowała :razz: ale potem ustrzeliłem tego Cornavina i uważam, że to był lepszy wybór.

Czy to szkiełko to oryginalnie takie wysokie było? Podoba mnie się takie ale zastanawiam się czy to tak ma być.

Foch und Ch.
:
Tak, szkła w zegarkach z mechanizmem 2612 były wysokie. Wskazówki zajmują tu więcej miejsca jak w normalnym rusku. Między sekundnikiem a szkłem i tak zostawało sporo miejsca, ale te szkła oryginalnie były wysokie.

Ostatnio zmieniony przez Smok 2011-05-04, 21:15, w całości zmieniany 1 raz
СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
:
Sekundnik szczepiony.
Szkiełko OK.

:
dobrze że zauważyłeś Alamosie :smile: nie popatrzyłem na sekundnik - powinien być prosty bez grotu :smile:

СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
:
Oooo dzięki. Jak znajdę to podmienię ;)

Foch und Ch.
:
Wujku Kubo Świetny strzał :wink:

:
Szczepiony nie szczepiony , fajny jest i tyle.

:
Fajny, bo wszystkie budziki są fajne ;-)

:
Chyba, że dzwonią rano. Wtedy nie sa fajne :evil:

:
..a te budziki wibrują podczas dzwonienia jak seiko belmatic ??

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.