Jakiegoś fajnego Ruska bym se kupnął
Odpowiedz do tematu

: Jakiegoś fajnego Ruska bym se kupnął
Zapraszam do burzy mózgów pt.
"Jakiego fajnego Ruska powinien sobie kupić Ojciec Jakub za najbliższą tacę?"

Warunki brzegowe:
- budżet, po uwzględnieniu obowiązkowych odpisów na Imperium Watykańskie, Skickersy dla ministrantów i alimenty dla gosposi, wynosi 200zł
- posiadam już lub wiem że zaposiądę: Wołne, Ałmaza, Kirowskiego, Sportiwnego, Siakieś Pabiedy z małą i dużą sekundą oraz Starty
- nie interesują mnie Amfibie bo nie pasują do żadnej z moich sutann
- złoto oczywiści jest mile widziane

Poproszę o bezrefleksyjne typowanie ciekawych egzemplarzy dowodzących wyższości radzieckiego zegarmistrzostwa nad imperialistycznym i skośnookim, koniecznie ze zdjęciami.

Serdecznnebógzapłać :cool:

Foch und Ch.
:
Poljot de Lux :grin:


Ostatnio zmieniony przez Ghostdog 2011-04-25, 21:38, w całości zmieniany 1 raz
:
Ojciec Jakub ma widzę pociąg do złota, jak pewien prałat :mrgreen:
Jam nie sługa boży, ale mam podobnie, więc zaproponowałbym:

1. Któryś z cienkich Łuczy, np. taki:


2. Któregoś z Poldków:





3. Rakietę:


4. Rodinę (ta nie w złocie):


5. Sława - może poszukaj lodówki?

6. Sputnik?

7. Stolicznyje (podobny design, jak Rodina):


8. Z Wostoków:






9. A może coś z Polaków?

...all we do is eliminate our future with the things we do today.
Money is our incentive now so that makes it okay.
:
De luxus Poljotus w ładnym stanie :)

:
Poldek de lux ... mam 2 ... zapomniało mi się :) Poldki automaty 55G też 2 jakby co.
No ale to złoty Sygnał ... :cool:

Foch und Ch.
:
Wostok 2209 w wersji garniturowej - w dobrym stanie sa kapitalne i za to co zostanie z tacy kupisz 2-3 ładne sztuki. Ew duże Rakiety z datą ala orient - w złocie mam czerwoną i zielona i wyglądaja kapitalnie :) Pozłacany Mir (tez wostok 2209) w tej obłej kopercie - chyba najwięcej złota na pozłacanym rusku w historii - a zegarek ładny :)
Polecę też rakiety 2209 - trudno będzie kupic w super stanie i dodatkowo trudno za założona kase, ale mają swój zajefajny urok (zaglądnij do mojego tematu uroki odwróconego bębna).

Ostatnio zmieniony przez voli 2011-04-25, 22:21, w całości zmieniany 1 raz
:
Nie mam zdjęć, ale już bło powyżej - Poljot Syganał!

A precyzyjnego już masz jakiegoś?

:
A co Wujek Jakub powie na to :




:
Może taka Rakieta, albo coś z tego typu

http://www.netgrafik.ch/civil_watches19.htm

mechanizm 2609 (tu w starszej wersji na 16 kamieni) - wersja nowsza na 21 kam. to według mnie najlepszy radziecki "wół roboczy"
To są zegarki jeszcze z okresu, kiedy koperty złocono 20 mikronami, jak trafi się ładny egzemplarz, to szybko się nie przetrze (sporadycznie najmłodsze modele mają już niestety 12,5 mikrona)

СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
:
Karol, piękna ta Rakieta :shock:
godna Ojca Jakuba moim zdaniem :smile:

:
Właśnie - Smok obudził mnie w zakresie 2609... a może atom? http://www.netgrafik.ch/civil_watches31.htm

:
Kuba - Wołne albo Wostoka precyzyjnego kup!Wołna to moj ulubiony zegarek ze wszystkich ktorych mam. 2809 to cudowny werk.

"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
:
Wołny mam 4 ... chyba że 5 ;) Precyzyjny to jest pomysł ale teraz nie mam na niego ciśnienia. Sygnał w złocie to jest dobry pomysł ale muszę jeszcze przepatrzeć te Wostoki 2209.

Dziękować za pomysły :)

Ostatnio zmieniony przez kubama 2011-04-26, 22:48, w całości zmieniany 1 raz
Foch und Ch.
:
Jedynie słuszną Kamę :mrgreen:


:
Tomirek, świetna tylko gdzie taką kupić? Sam bym chciał...

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.