Ebay
Odpowiedz do tematu

:
Jak ze stanów to poprostu kierunkowy zapodaj do numeru i tyle.
Krótkie info + podpis i po sprawie.

Ostatnio zmieniony przez pisar 2010-07-01, 20:24, w całości zmieniany 2 razy
"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
Blaz
[Usunięty]
:
To jest ta sama sprawa, którą opisywałeś na GMT? :wink:

:
Nie to nie byłem ja, ale czytałem tamte posty. Kolega z GMT niestety przegapił sprawę sporu i nic nie odzyskał, ja mam dostać zwrot tylko muszę się dowiedzieć jak wyslać ten faks do stanów :wink:

:
Nadal nie bardzo rozumiem Twój problem?
Wiesz co masz napisać, znasz nr pod który masz wysłać (kierunkowy do usa sobie obczaj) a piszesz, że nie wiesz jak wysłać ??

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
Blaz
[Usunięty]
:
Dokładnie tak jak pisze Pisar: znajdź kierunkowy do USA, do tego konkretnego miasta i dodaj do podanego numeru, a potem pod ten numer prześlij faks.

Aha, tylko jednocześnie - jeśli to nadal jest procedura związana z paypalem - wysłałbym ten fakt do wiadomości paypala.

Swoją drogą to już drugi taki przypadek z 4-watches...

:
Blaz napisał/a:
znajdź kierunkowy do USA


00 1
numer do miasta ma podany w tym, co napisał, w USA, w związku z jednocyfrowym numerem kraju numery wewnętrzne są 10-cyfrowe, a nie jak u nas 9-cyfrowe (bo mamy 48)

Ostatnio zmieniony przez lastrad 2010-07-02, 12:39, w całości zmieniany 1 raz
Pozdrawiam
Lastrad
:
lastrad napisał/a:
Blaz napisał/a:
znajdź kierunkowy do USA


00 1
numer do miasta ma podany w tym, co napisał, w USA, w związku z jednocyfrowym numerem kraju numery wewnętrzne są 10-cyfrowe, a nie jak u nas 9-cyfrowe (bo mamy 48)


Czyli mam wysłać na 001-516-504-0869 ? Dokładnie o to mi chodziło, jaki musi być format numeru :wink:

:
pawwel napisał/a:
Czyli mam wysłać na 001-516-504-0869 begin_of_the_skype_highlighting              001-516-504-0869      end_of_the_skype_highlighting? Dokładnie o to mi chodziło, jaki musi być format numeru :wink:


Tak, nawet skype zaskakuje, że to hamerykancki numer.

Ostatnio zmieniony przez lastrad 2010-07-02, 23:29, w całości zmieniany 1 raz
Pozdrawiam
Lastrad
:
kolejny sprzedawca z eBay, o którego chciałem zapytać
watches59

zna ktoś? warto? odważać się? (feedback ma 99,5%)

:
Z takim feedbackiem ja bym wchodził w to bez zastanowienia.

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
Kupowałem od niego , ale trzeba zwracać uwagę na opisy niektórych aukcji , gdyż w niektórych nie ma możliwości zwrotu towaru.
Ja niestety nadziałem się tak na Orienta z ryską na szkle , co prawda niewielką , ale zawsze.

maciek
[Usunięty]
:
hotwax napisał/a:
użytkownik ebay sprzedający Parnisy o swojsko brzmiącym nicku

wenping1970

:)


kupiłem u niego zegarek w niedzielę, wybrałem płatność paypalem. W ciągu doby niby miał przyjść mail z łączną kwotą itd... I nic, czekam do tej pory. A na maile nie odpowieda. Ktoś miał podobną historię?

:
Wenping 1970 to także qifa2009, poniżej masz adresy jego skrzynek

wenping1970@gmail.com

qifa12345@126.com

maciek
[Usunięty]
:
svedos napisał/a:
Wenping 1970 to także qifa2009, poniżej masz adresy jego skrzynek

wenping1970@gmail.com

qifa12345@126.com


na obydwie poszły maile. I echo. :twisted:

:
MOże jest na urlopie, to sprawdzony i pewny sprzedawca, spróbuj wysłac z innej skrzynki

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.