Ebay
Odpowiedz do tematu

:
zna Ktoś może sprzedającego na bay 'u:

japan-time

zdarzają się ciekawe oferty na japońce, ciekaw jestem czy warto..



ps. ależ mnie wystraszyliście tym mailem o zmianie w regulaminie....

:
Możesz śmiało kupować od japan-time , u niego najczęściej można znaleźć wersje made in japan Seiko

:
dzięki! właśnie parę rzeczy obserwuję..:wink:

:
A może ktoś przetestował takiego: swisswatches09 :?:

Chińczykami, jak wynika z samego nicku, nie handluje, ale ma parę rożnych ciekawostek po zachęcających cenach. Jest tam m.in. Zeno XXXL Fliegeruhr, ale jakiś taki dziwny: data nad logiem i pełny dekiel.

Prawdziwy on, czy raczej "radosna twórczość"?
Boję się, że to drugie, bo oryginalny Zeno XXXL o naszego kolegi Mirka kosztuje parę razy więcej!

maciek
[Usunięty]
: kto na jebaju sprzedaje mezaliansy?
Cześć chłopy, głupie pewnie pytanie, jak w temacie, jakoś nie mogę się doszukać. Czy poza sprzedającym burgeonwatches jest ktoś jeszcze?

:
http://cgi.ebay.co.uk/ws/...e=STRK:MEWAX:IT

Prosze bardzo.
Kiedys sprzedawal w licytacjach ok okolo $50 ale juz od dobrych kilku tygodni nie bylo nic w aukcji.
Pisalem kiedys do niego i daje troche rabatu wiec warto sie ugadac zanim zalicytujesz...

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
Z tego co wiem to jest jedyny sprzedawca.

maciek
[Usunięty]
:
pisar napisał/a:
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=200426639795&ssPageName=STRK:MEWAX:IT

Prosze bardzo.
Kiedys sprzedawal w licytacjach ok okolo $50 ale juz od dobrych kilku tygodni nie bylo nic w aukcji.
Pisalem kiedys do niego i daje troche rabatu wiec warto sie ugadac zanim zalicytujesz...


eee drogi Kumotrze, no o nim to ja w pierszym poście napisałem przeca. :mrgreen:

:
Ach nie zauwazylem...przeczytalem tylko topic i z rozpedu pisalem.

Skoro masz sprzedawce to po co szukasz jeszcze w takim razie ?

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
maciek
[Usunięty]
:
pisar napisał/a:
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=200426639795&ssPageName=STRK:MEWAX:IT


Kiedys sprzedawal w licytacjach ok okolo $50 ale juz od dobrych kilku tygodni nie bylo nic w aukcji.


właśnie o to chodzi :) Ktoś powienien chyba jeszcze miećte zegarki, to chyba niemozliwe, że tylko jeden facet je sprzedaje, co?

:
Możliwe.
To sa zegarki robione manufakturowo, indywidualnie numerowane. Koperta jest tez niespotykana w innych. Prefabrykowane są wskazówki, tarcza także jest inna niż w reszcie taśmowych chińskich ..

Blaz
[Usunięty]
:
Jako ze ja pierwszy sprowadziłem Mezaliansa do nas, to czuję się w obowiązku podać tą informację. :mrgreen:

Na wus zrobili małe śledztwo, bo sprzedawca nie chce podać skąd czerpie części do Mezaliansa. I okazało się, że koperta jest robiona po godzinach w jakiejś fabryce Sea-gulla, a tarcza na indywidualne zamówienie sprzedawcy. Miyota standardowa. :wink: Tylko więc u burgeonwatches dostaniesz tego Mezaliansa. Są jednak również inne mezaliansy lotników na Miyocie.

maciek
[Usunięty]
:
Blaz napisał/a:
Są jednak również inne mezaliansy lotników na Miyocie.


Chodzi mi o 'oryginalnego' mezaliansa... :mrgreen: :mrgreen: Dzięki za info.

:
Ogólnie da radę kupić taniej
Ja napisałem że dam 80$ z wysyłką i się zgodzili
Myślę że zgodzą się też na jakieś 72$ bo w pewnym momencie wystawiali za dokładnie tyle początek licytacji...
Ale zegarek warty SPOKOJNIE tych 105$ :twisted: jest świetny - nie sprzedam go nigdy!

Marcin


-----------------------------------------------------------
G. Gerlach - polskie zegarki
: ebayowe problemy...
Cześć,
Dawno, dawno temu kupiłem g-shocka od 4-watches, nie przychodził, nie przychdził, w końcu wszcząłem spór i mam dostać full refund. Oto wiadomość którą dostałem od sprzedawcy:

Refund information:
A full refund of $49.90 through PayPal
Seller's note:
"OK, Now we can claim the insurance. USPS requires a signed letter from a receiver to claim the insurance. Fax us a letter to 516-504-0869 with all your information Name, Address, Ext. and write a brief message that you have not received the package that was shipped by Top One International. As soon as we have the fax we will take care of it immediately. Don't forget to sign the letter. your order reference # is 177975 include that with your information in the fax. "

Jakiś list mogę skrobnąć, ale co z tym faksem? Nigdy nie wysyłałem, są tam jakieś kierunkowe itp. Jak to w ogóle wysłać? Dostęp do faksu jakiś mogę sobie załatwić, ale co dalej :shock: A gdyby ktoś pisał już podobny list, to nie obraziłbym się za przesłanie, zawsze jakiś wzór...

Generalnie straciłem tyle czasu, a g-shocka jak nie było tak nie ma... :sad:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.